Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Машини на акумуляторі для дітей

25-02-2015, 20:14
4615
0
Машини на акумуляторі для дітей
Сьогодні вибір транспорту для дітей величезний - від традиційних самокатів до великих іграшкових машин-каталок , електромобілів та ін. Такий вид, як акумуляторні машини для дітей - безпечні, якісні та багатофункціональні іграшки, на яких можна їздити на вулиці або брати з собою на дачу. Вони розраховані на самостійне управління, але їздити потрібно з рівним адаптованим для них дорогах. В нинішній час стають дуже популярними подібні електричні машини для дітей.
Багато виробники представляють цілий модельний ряд цього девайса. Але всі ці машини однакові в тому, що працюють за рахунок електричної системи двигуна, що приводить її в рух. Їх корпусу створені на зразок реальних авто.
Конфігурація електро-машини для дітей залежить від таких факторів: вік, модель, загальні характеристики тощо Тягова сила з'являється за рахунок електричного мотора, який бере живлення від вбудованого акумулятора, розрахованого на обмежений час роботи.
Середні технічні характеристики:

 • маса дитини до 25 кг;

 • швидкість до 3 км/год;

 • час роботи акумулятора близько 2-х годин;

 • напруга живлення - 6 вольт;

 • ємність акумулятора - 7 А/год;

 • напрямки руху: вперед, назад, вліво, вправо;

 • лампочки, гудки, поворотники, музичні пристрої.


 • Вартість дитячих великих машин на акумуляторі різниться, оскільки вони відрізняються між собою зовнішнім виглядом, якістю матеріалів, функціональними можливостями, аксесуарами і т. д.
  При виборі такої іграшки, необхідно відштовхуватися від тієї суми, яку ви хочете витратити, а також враховувати, що якщо товар недорогий, але має складну конструкцію, то він, швидше за все, швидко вийде з ладу. Зростає ймовірність купити неякісну китайську підробку. Тому потрібно пам'ятати, що ціна і якість повинні відповідати. Не варто чекати від невисокої ціни, відмінних технічних характеристик.
  Основні складові електромашини:

 • електричний двигун, який розрахований на певну тягову навантаження;

 • вбудований акумулятор;

 • електричні перемикачі;

 • з'єднувальні провідники;

 • лампочки;

 • звукові сигнали.


 • Якщо розглядати модель з більш складною модифікацією, то в ній додатково може бути вбудований блок регулювання швидкості, захисні блокування, пульт управління, за допомогою якого машинкою зможуть управляти батьки, та ін.
  Великі радіокеровані машини для дітей, поки ще більш затребувані, так як контролювати його рух та убезпечити дитину від неприємностей, зможуть батьки. В основному це стосується дітей наймолодшої вікової категорії, на яку розраховані електро-автомобілі.
  Додатковим плюсом дитячих радіокерованих машин на акумуляторі є те, що конструкція та електричне пристрій досить просте. У разі легкої поломки, батьки можуть в ній розібратися і полагодити, або доопрацювати її на свій розсуд.
  В принципі, всі машини на акумуляторі для дітей обладнані високотехнологічними
  Машини на акумуляторі для дітей
  засобами захисту, тому батьки можуть бути впевнені в тому, що небезпека при керуванні авто, зведена практично до нуля. Тим більше швидкість такого транспорту дуже мала, і сильно розігнатися на ньому не вийде.
  Вченими і психологами давно доведено, що людина освоює досконало будь-яку справу, якщо почне навчатися з дитинства. Тому, якщо управління дитячим транспортом, максимально наближеним до дорослого, і основні навички керування автомобілем, будуть закладені з дитинства - це дозволить у дорослому житті на цьому транспорті їздити безпечно і впевнено на будь-яких дорогах. Ще, що важливо для водія, - це розвинутий периферійний зір, яке також буде закладатися з молодшого віку за допомогою управління дитячої електро-машиною.
  Читайте також
  Транспорт для дітей
  Транспорт для дітей
  Іграшок і ігор сьогодні тільки не придумано для дітвори. Не виняток і дитячий транспорт, видів якого безліч. Далі ви зможете дізнатися про найбільш
  Електромобіль для дітей
  Електромобіль для дітей
  Діти хочуть у всьому бути схожим на дорослих. Стосується це і бажання знайти чотириколісного друга. А виробники це бажання всіляко заохочують,
  Педальні машини для дітей
  Педальні машини для дітей
  Ринок дитячих товарів та іграшок вражає різноманітністю. Чого ви тільки не зустрінете, бажаючи догодити улюбленому малюку. Але, мабуть, є один
  Дитячі мотоцикли на бензині
  Дитячі мотоцикли на бензині
  Мотоцикли для дітей сьогодні представлені широким асортиментом різних варіантів і моделей. Сьогодні ми розповімо про справжніх копіях дорослих
  Дитячий мотоцикл на акумуляторі
  Дитячий мотоцикл на акумуляторі
  Дитячі акумуляторні мотоцикли - прекрасний варіант транспорту для дітей. Вони і легше і дешевше аналогічних дитячих автомобілів. А щастя дитини не
  Великі машини для дітей
  Великі машини для дітей
  Хто з нас у дитинстві не мріяв про великий іграшковій машині? Але раніше такі іграшки були розкішшю, тому що випускалися в малій кількості і були