Дитячий самокат

Дитячий самокат

Хороші дитячі самокати - те, про що мріють всі діти і їх батьки. Дітки із задоволенням катаються на них, ледь навчившись мінімально тримати баланс. Тим не менш, це все-таки засіб пересування, яке несе потенційну небезпеку. Тата й мами, купивши його, повинні пояснити дитині, як правильно кататися, і де це слід робити.
Не можна кататися там, де є ймовірність появи автомобіля, а також на пошкоджених тротуарах, так як даний засіб пересування вкрай хитливо, особливо для новачків.
Дитячий скутер корисний для тренування серцево-судинної системи, всіх груп м'язів хлопчика або дівчинки. Тим не менш, він, як правило, розглядається виключно як засіб для розваги, внесення різноманітності в дозвілля.

Як вибрати скутер?


Вибираючи таку іграшку, важливо звернути увагу на якість кріплень, ширину коліс і їх тип. Добре, якщо колеса будуть прогумовані, а їх ширина буде достатньою для забезпечення максимальної стійкості.
Кермо має бути регулюються під зріст малюка. Ручки не повинні бути слизькими. Переважно вибирати сталевий або алюмінієвий корпус, який буде одночасно міцним і неважким. Пластмасовий корпус може мати пристрій, призначений для самих маленьких, катаються з допомогою батьків.
Види скутерів для дітей
Головним чином, розрізняються дво-, триколісні дитячі самокати і чотириколісні пристрою. Чим більше коліс, тим більша стійкість може бути забезпечена. В даний час виробники пропонують нам безліч видів даного транспортного засобу:

 • Дитячий самокат з сидінням: цей пристрій підходить для найменших; сидіння в ньому знімний і регульований. Як правило, в таких моделей подвійне переднє колесо і одинарне або подвійне заднє. Колеса потовщені, ручка регулюється, платформа для ніг широка. З часом сидіння можна зняти. Повороти на такому пристрої можуть здійснюватися за рахунок нахилів тіла в потрібну сторону.

 • Дитячий самокат


 • Дитячий самокат з великими колесами : така модель підходить для хлопчиків і дівчаток постарше. Радіус коліс може бути від 140 мм. Колеса, як правило, каучукові або поліуретанові.

 • Дитячий самокат


 • Самокат дитячий електричний - одне з найсучасніших пристроїв для катання. Вони прості й зручні в експлуатації, можуть пересуватися на невеликі відстані за рахунок оснащення електромотором. Мотор працює практично безшумно. Такий транспортний засіб для дітей може розвивати швидкість до 15 км/год. У нього міцні колеса, є зарядний пристрій та задні гальма.

 • Дитячий самокат


 • Самокат складаний дитячий - кращий вигляд даного пристрою, так як його зручно переносити, зберігати. Всі ми знаємо, що хлопці швидко перемикаються з однієї гри на іншу, а тому якщо катання дитині набридне, можна просто скласти його транспортний засіб і носити в руках.


 • Дитячий самокат


  Вік і катання
  Дитячий самокат від 1 року, як вже було сказано, може бути пластмасовим. Краще вибирати чотириколісні моделі, що володіють стійкістю і не здатні розвивати велику швидкість.
  Скутери від 3 років повинні бути стійкими, але більш мобільними. Краще всього вибирати триколісні варіанти. Трирічний малюк вже цілком може самостійно і безпечно кататися, тримаючи рівновагу.
  Скутери від 5 років вже можуть бути двоколісними. Якщо ваш син або дочка старше 10 років, слід підбирати для них спеціальні вкрай стійкі моделі, забезпечені пристрій гальма, так як їм напевно подобається розвивати велику швидкість. З цієї причини без гальма не обійтися, але потрібно попередньо навчити своє чадо користуватися ним.