Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Ляльки Монстер Хай - підробки

25-02-2015, 20:36
2618
0
Ляльки Монстер Хай - підробки
Своєрідні симпатяги Монстер Хай із серії мультиків про вампірів перевернули уявлення про ляльок, як милих ніжних і іграшках, викликали подив у батьків і психологів і безмежно полюбилися сучасним діткам. Модні, яскраві, виразні, детально опрацьовані, не схожі на інших - ці молоді родичі відомих монстрів сколихнули громадськість і не залишили байдужих. Як і всі популярний, їх спіткала відома доля - прилавки, вітрини, сторінки інтернет магазинів заполонили підробки під ляльок Монстер Хай. Щоб не зіпсувати настрій собі та дитині покупкою фальшивки, потрібно знати, як відрізнити підробку Монстер Хай.

Визначаємо підробку по упаковці • Ціна . Для початку варто звернути увагу на цінник - не будемо говорити про конкретні цифри, вони варіюються, але те, що оригінал не може коштувати як звичайна лялька, це однозначно. Втім, скільки коштує підробка Монстер Хай, залежить від її якості, і фейк нерідко виявляються дорогими, тому ціна не може бути єдиним орієнтиром.

 • Виробник . Розробка персонажів Монстер Хай належить американській компанії Mattel, але вони виробляються не в Америці, а в Китаї та Індонезії, так що китайське виробництво не привід для скептичного ставлення. Важливо звернути увагу на штрих-код, всі продукти Mattel мають унікальний код виробника 46775. Якщо на коробці значаться інші цифри, то ці ляльки Монстер Хай - підробки.

 • Назва . Будь назва крім «Monster High» говорить про те, що ляльки підробки. Уникаючи проблем із законом, хитрі виробники фантазують, як можуть - Monster School, Monster Doll, Hig Monster і т. д. Також на коробці обов'язково прописано ім'я героїні.

 • Коробка . Сама упаковка оригінальної лялечки завжди має цікаву несиметричну форму, в той час як підробки найчастіше продаються в звичайних прямокутних коробках. Також упаковка не може бути повністю пластиковою, задня і бічні стінки зроблені з картону, а з пластику тільки лицьова.


 • Визначаємо підробку Монстер Хай по ляльці • Шарніри . Відмітна особливість ляльок - їх гнучкість, що створюється завдяки 11 шарнірам. Звичайно, зустрічаються шарнірні підробки Монстер Хай, але все ж вони зазвичай мають менше місць згинів. У оригіналу шарніри в плечах, у ліктьових згинах, на стегнах, у колінах, на шиї і ще по два: у дівчаток - на зап'ястях, у хлопчиків - на щиколотках. Також ляльки Монстер Хай, що представляють собою шарнірні підробки, досить грубі і не відрізняються витонченістю прототипів.

 • Зростання . Справжня представниця монстрів має зростання 25-27 см, представники чоловічої статі - 28см.

 • Колір . Кожен оригінальний персонаж має свій виражений колір шкіри, наприклад, Клодін Вульф - смаглява, Лагуна Блю - з голубуватим відливом, Френкі Штейн дуже бліда, але фальсифікатори в такі подробиці не завжди вдаються. Також навіть хороші китайські підробки Монстер Хай нерідко видають себе тим, що колір голови персонажа відрізняється від кольору тіла.

 • Форма . Навіть якщо виробники підробки поцікавилися оригінальним кольором ляльки, вони не завжди мають можливість повторити форму обличчя кожної красуні. Зазвичай підробки всі на одне обличчя, в той час як оригінали відрізняються індивідуальністю.

 • Одяг . Модні вбрання кожної з монстриків мають свої особливості стилю і колірної гами - Дракулаура воліє рожевий, Клео де Ніл носить східні прикраси, але фальшиві ляльки рідко дотримуються цих правил.

 • Аксесуари . В оригінальних упаковках Монстер Хай обов'язково
  Ляльки Монстер Хай - підробки
  знайдеться щоденник персонажа і спеціальна підставка, чого, природно, немає у підробок.

 • Вихованці . Кожна лялька Монстер Хай господиня певного вихованця: у Клео де Ніл є змія, у Дьюса Горгона - пацюк, у Клодін Вульф - кошеня, у Дракулауры - кажан, у Лагуни Блю - рибка, у Френкі Штейн - щеня, у Гулии Йелпс - сова. Фальсифікатори легко можуть їх переплутати або взагалі підкласти тварина «з іншої опери», наприклад, рожевого поні.
 • Читайте також
  Їжа з полімерної глини
  Їжа з полімерної глини
  Полімерна глина у вихідному стані нагадує пластилін. Виліпити з неї можливо абсолютно все, навіть мініатюрну їжу для іграшок малятка. Як це зробити?
  Ляльки з полімерної глини
  Ляльки з полімерної глини
  В даний час стало дуже популярним напрямок виробів з полімерної глини, зроблених власноруч. У тому числі ви можете виліпити лялечок для своєї дочки
  Як намалювати Монстр Хай?
  Як намалювати Монстр Хай?
  Монстр Хай стали улюбленими персонажами багатьох дівчат різного віку, адже вони всюди - ляльки, мультсеріали, книги, ігри, аксесуари. Якщо ваша дочка
  Зимова слингокуртка
  Зимова слингокуртка
  Більшість молодих мам, які люблять мобільність, з перших же місяців життя малюка знайомляться зі слінгом - зручною перенесенням. Але взимку, коли на
  Пальчикові ляльки
  Пальчикові ляльки
  Діти дуже люблять грати в театр, потроювати театральні вистави, дивитися і слухати казки. Ми пропонуємо вам зробити міні-театр для пальчиків. До
  Осінні вироби з гарбуза
  Осінні вироби з гарбуза
  Гарбуз - королева осені серед овочів. А скільки з неї можна зробити маленьких чудес Щоб урізноманітнити дозвілля з дитиною, спробуйте зробити вироби