Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зимова слингокуртка

25-02-2015, 20:36
1474
0
Зимова слингокуртка
Слінгокуртки - це щось нове на нашому ринку, нове і дуже зручне. Після того, як серед молодих мам стали популярні всілякі слінги і ерго-рюкзак минуло не так вже багато часу, а тепер з'явилися ще й слінгокуртки, які дозволяють носити дитину в слінгу на вулицю навіть взимку, при цьому не відчуваючи жодних незручностей. Але давайте більш детально розглянемо, що ж це за такі зимові слінгокуртки, як носити слингокуртку і як правильно її вибрати.

Як вибрати слингокуртку?


Отже, на які ж фактори необхідно звернути увагу при виборі та купівлі зимової слінгокуртки? Насправді, цих факторів не так вже багато, але все ж вибирати необхідно з усією ретельністю і увагою, адже куртку будете носити не тільки ви, але і ваша дитина, про зручність якого ви зобов'язані піклуватися. Давайте розглянемо всі ці фактори детально.
Універсальність слінгокуртки. Звичайно ж, слінгокуртки бувають не тільки зимовими, але і для інших трьох сезонів. Правда, ось зимова слингокуртка є найцікавішою і багатофункціональною. Спочатку слінгокуртки були просто слингокуртками, носити їх як звичайну куртку було неможливо. Зараз такої моделі, напевно, вже ніде не знайти. На даний момент найбільш зручною є зимова слингокуртка 3 в 1. Така куртка є універсальною, так як її можна носити як просту куртку, як куртку слінг для вагітних і безпосередньо як слингокуртку. Тобто, ви зможете носити зимову слингокуртку, як куртку для вагітних, пізніше носити в ній малюка, використовуючи її як слингокуртку, а ще пізніше носити її вже просто так, як звичайну куртку. Зручність такої куртки полягає в тому, що при акуратній носінні і, звичайно ж, її гарному якості вам її вистачить на довгий період часу, а не виключно на період вагітності і носіння малюка в слінгу. Так що, вибираючи зимову слингокуртку, краще всього зупинити свій вибір на моделі 3 в 1.
Слинговставка . Коли ви вибираєте собі одяг, то ви, звичайно ж, звертаєте увагу на її універсальність, що ми і зробили в пункті вище, але при виборі слінгокуртки необхідно звернути увагу і на якість, зручність слинговставки, заради якої, власне кажучи, і отримується ця куртка. Отже, є три різних типи слинговставок:

 • вставка з капюшоном і блискавкою (або кнопками);

 • вставка з отвором для голови дитини;

 • вставка у формі равнобокой трапеції з затяжками, які регулюють обсяг.


 • Можна з упевненістю сказати, що останній вид слинговставки є найбільш зручним, як для матері, так і для дитини. Перший і другий вид вставок може злегка не підійти для дитини, так як всі люди і діти за розмірами різні. А ось трапецієвидна вставка є універсальною. Положення дитини в ній буде ідеально правильним і комфортним, а також така вставка зручна тим, що її можна використовувати при вагітності, щоб отримати зимову куртку слінг для вагітних.
  Ось, в принципі, і всі критерії вибору слінгокуртки. Звичайно ж, ви зверніть увагу на фасон куртки, і на колір, і на візерунок, але це вже дрібниці, з якими ви зможете розібратися самостійно, керуючись своїми смаковими і стильовими уподобаннями.

  Як носити дитину в слингокуртке?


  З критеріями вибору слінгокуртки ми розібралися, а тепер перейдемо до не менш важливого питання: «як правильно носити дитину в слингокуртке?». Зверніть увагу на те, що слингокуртка не використовується для носіння дитини. Дитину ви носите в слінгу, а куртка лише одягається зверху для зручності і тепла в зимовий час, так як дитину в теплій куртці в слінгу не поносиш. Положення дитини в слінгу під курткою має бути вертикальним і зручним. Якщо дитина ще не тримає голівку, то подбайте про те, щоб слінг добре підтримував її.
  На питання «як одягати дитину під слингокуртку?» відповісти дуже просто. Слингокуртка зроблена спеціально для того, щоб дитину було зручно носити в слінгу навіть у зимовий час. Тобто дитину ви, звичайно ж, одягайтесь тепло, але не забувайте про те, що зверху на ньому буде тепла куртка, та й до того ж, дитина буде притиснутий до вашого тіла, що також не дозволить йому замерзнути.
  З якого віку можна використовувати слингокуртку? Таке питання задається досить часто. Починати носити дитину в слінгу можна приблизно з двох-двох з половиною місяців і в цей же час ви можете почати використовувати слингокуртку.

  Слингокуртка - необхідна частина гардеробу для молодої мами, так як вона дуже зручна, комфортна і універсальна.
  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка

  Зимова слингокуртка
  Читайте також
  Дитяча куртка-парку
  Дитяча куртка-парку
  Куртки-парки грунтовно осіли в нашому гардеробі, не тільки дорослому, але й в дитячому. Багатьом батькам за душі фасон цих виробів, адже вони добре
  Травень-слінг - з якого віку?
  Травень-слінг - з якого віку?
  Останнім часом слінги для перенесення дітей користуються успіхом у активних мам. Однією з різновидів таких переносок є травень-слінг. Зручність
  Дитина в слінгу - за і проти
  Дитина в слінгу - за і проти
  В останні роки активні і люблячі мобільність мами все частіше використовують слінги для перенесення немовлят. Але такий спосіб носіння малюків
  Травень-слінг для новонароджених
  Травень-слінг для новонароджених
  Якщо ви - молода мама, яка хотіла б не припиняти активного життя, здійснювати походи по магазинах, прогулянки в парку, відвідувати друзів, але при
  Як вибрати слінг?
  Як вибрати слінг?
  Слінг - зручне пристосування для носіння малюка в природній позі, при цьому звільняючи мамині руки. Всі слінги безпечні для здоров'я малюків, головне
  Слінг-кишеню
  Слінг-кишеню
  Слінг-кишеню - з ним ви зможете спокійно прогулюватися по вулиці зі своїм дитинчам, не боячись його впустити. Ідіть хоч з трьома пакетами, а вашому