Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Іграшки для купання

26-02-2015, 12:22
1411
0
Іграшки для купання
Більшість малюків із задоволенням чекають щовечірнього купання. Почувши звук води у ванній кімнаті, вони швиденько біжать туди в очікуванні веселого і приємного проведення часу. Не остання роль відведена в цьому дитячих іграшок для купання, які в широкому асортименті представлені в більшості магазинів, що продають товари для малюків. І навіть, якщо ваш малюк не належить до любителів водних процедур, іграшки для купання цілком можуть заманити його у воду і захопити на якийсь час. А вже мамина завдання полягає в тому, щоб встигнути вимити вереду.

Різноманітність іграшок для купання


Асортимент сучасних іграшок для купання у ванній вражає своєю різноманітністю навіть мам і пап, а що вже говорити про допитливих малюків? Вони здатні змінювати у воді свої кольори, розміри, плавають, видають цікаві звуки, розмовляють і виконують різні функції. Існують навіть іграшки для купання новонароджених дітей, тому питання про вік, з якого дитині можна давати їх у ванній, відпадає сам собою. Дитина з самого народження не буде боятися води, шампуню, бризок, якщо займеться грою.
Для самих маленьких дітей краще використовувати гумові іграшки для ванною, якими неможливо поранитися. Вони не тонуть, тому дитині не доведеться їх шукати під водою. Яскраві качечки, веселі тваринки, невеликі човники - ось те, що потрібно для веселого купання. Зручніше купувати набори іграшок для купання, де вже є все необхідне для веселій і захоплюючої гри. Зазвичай такі тематичні набори: овочі-фрукти, тварини, птахи, рибки і ін. Малюкам, які не здатні ще
Іграшки для купання
утримувати в ручках предмети, можна придбати музичні іграшки для ванної. Їх можна поставити на борти ванни, щоб дитина, поки його купають, слухав приємну музику.
Дітям, які вже можуть самостійно сидіти, можна давати для купання розвиваючі іграшки - різноманітні логічні куби, набори для рибної ловлі, книги з міняють колір картинками, міні-фонтани, водяні млини та інше.
Як би там не було, думка дитини має враховуватися. Якщо йому не подобається присутність у ванній іграшок, не кидайте їх туди. Маленький бунтар буде викидати іграшки з води. Не хвилюйтеся, з часом дитина сама попросить вас повернути свої неоцінені скарби у ванну.
Зберігання іграшок у ванній
Як і звичайні іграшки, іграшки для купання треба десь зберігати. Різниця в тому, що звичайні ящики для цих цілей не підходять, адже після купання з них стікає вода. З цієї причини контейнер для іграшок у ванну необхідно купувати спеціальний, з подвійним дном, щоб були отвори для дренажу. Ще один спосіб зберігання іграшок у ванній - це нейлонова сітка. Витрачається на придбання цього аксесуара зовсім не обов'язково. Така сітка для іграшок у ванній може запросто бути зроблена своїми руками зі звичайного відрізу нейлону або будь-якого іншого матеріалу, що пропускає воду і швидко сохне.
Іграшки для купання
Існують також іграшки для купання на присосках, проблем зі зберіганням яких не виникає - їх досить просто прикріпити на плитку у ванній кімнаті.

Догляд за іграшками для купання


Не думайте, що іграшки, які перебували в чистій воді, не мають потребу в чищенні. Періодично їх треба мити з миючими засобами, щоб очистити від мікробів і бруду, непомітною на перший погляд. Складіть іграшки у великий таз, залийте гарячою водою і додайте дитячий пральний порошок або дитяче мило. Обдавати іграшки окропом треба з обережністю, тому що пластик легко може деформуватися.
Нехай малюк отримує задоволення не тільки на прогулянках, а і під час купання!
Читайте також
Купання новонародженого у великій ванні
Купання новонародженого у великій ванні
Купання приємна і корисна процедура для новонародженої дитини, але клопітна для його батьків. Особливо багато питань виникає з тим, коли і як
Стільчик для купання у ванній
Стільчик для купання у ванній
Полиці магазинів переповнені товарами для дітей. І про існування деяких таких засобів-помічників у догляді за дитиною батьки просто не здогадуються.
Комод для іграшок
Комод для іграшок
З появою дитини в будинку армія його іграшок тільки збільшується, погрожуючи виселити домочадців з кімнат. Тому питання їх компактного зберігання для
Дитина боїться купатися
Дитина боїться купатися
Більшість дітей із задоволенням плескалися в ванній і виконують всі лазневі процедури. Але бувають випадки, коли дитина раптом починає боятися води,
Діти у ванній
Діти у ванній
Купання дітей Для одних діток - це захоплюючі забави та розваги, для інших же - істерика з криками і плачем, а батьки іноді вже просто не знають, що
Підказки для безпечного купання
Підказки для безпечного купання
Прийняття ванни може бути забавою, спеціальний час, щоб розділити його з Вашим малюком . Це також час для застереження. Пам'ятайте ці підказки для