Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Правила поведінки на уроці

3-03-2015, 14:48
14550
0
Правила поведінки на уроці
Основною метою відвідування дітьми школи є навчання, тобто процес отримання нових знань. Для цього в навчальних закладах всього світу використовується класно-урочна система, що дає можливість чергувати розумові навантаження (урок) з відпочинком (змінами). І саме від того, як пройде урок, залежить рівень осмислення нового матеріалу і подальше навчання.
Тому, для того, щоб забезпечити високу ефективність уроку, були складені основні правила поведінки учнів на уроці, що є частиною загальної культури поведінки в школі, з якими і познайомимося в цій статті.
Формулювання таких правил в кожній школі може бути різна, але мета завжди залишається одна: пояснити учням, як треба вести себе на уроці.

Правила поведінки учня на уроці


1. Не відволікайся!
На уроці, особливо коли йде пояснення нового матеріалу, треба вести себе тихо і спокійно: не розмовляти і не відволікатися на сторонні речі. Якщо вам щось не зрозуміло або просто не розчули, піднявши руку, зверніться до вчителя.
2. Поважайте вчителя та інших учнів!
Бажаючи відповісти або вийти, обов'язково піднімайте руку. Звертаючись до когось, використовувати ввічливі слова. Не перебивайте відповідає і не вигукуйте.
3. Дотримуйтесь правил техніки безпеки.
По кожній дисципліні вони свої, але основним для всіх є бути уважними при роботі з небезпечними предметами, біля вікон і дверей.
4. Порядок на столі.
Не допускайте безладу і наявності предметів, непотрібних для даного уроку (підручників, книг, іграшок та ін), які будуть вас відволікати від процесу навчання.
5. Не запізнюйтесь!
Запізнення на урок, навіть з поважної причини, відверне і вчителя та учнів. Але якщо все-таки сталося: постукайте, вибачитеся і як можна швидше і тихіше сядьте на своє місце.
6. Вимикайте телефон.
Категорично заборонено користуватися мобільним телефоном під час уроку, щоб не відбулося неприємностей, краще перед початком занять його вимкнути.
7. Не їжте.
По-перше - це негарно, а по-друге - процес травлення не сумісний з розумовою діяльністю, тому були придумані великі зміни, на яких діти мають можливість спокійно перекусити.
8. Бережіть майно школи.
Не качайтесь на стільці, не малюйте на партах і в підручниках.
Правила поведінки на уроці
9. Слідкуйте за поставою.
Головною хворобою учнів називають сколіоз , який розвивається при неправильній посадці, тому в класах висять пам'ятки і вчителі постійно нагадують, як треба сидіти.
10. Не підказуйте і не вигукуйте!
Підказуючи кому-то, ви тільки заважаєте відповідає, не даєте йому зібратися, подумати і дати відповідь. Йому учень не вивчив матеріал, ніякі підказки йому не допоможуть.
Пам'ятайте, погану поведінку на уроці призводить до неусвоению матеріалу всім класом.
Читайте також
Дистанційне навчання в школі
Дистанційне навчання в школі
Всі ми проходить через систему отримання середньої освіти в школі, відвідуємо її протягом 9-11 років, і выпускаемся з атестатом. Але сучасний світ
Правила поведінки учнів у школі
Правила поведінки учнів у школі
Ні для кого не секрет, що сучасні школярі набагато менш дисципліновані і слухняні, ніж їх побратими кілька десятків років тому. І вина в цьому наша,
Проблемне навчання у початковій школі
Проблемне навчання у початковій школі
Діти потрапляють в школу будучи ще зовсім крихтою, які звикли грати в ігри і розважатися. Тому перебудувати їх на новий навчальний лад буває досить
Поради батькам першокласників
Поради батькам першокласників
Ох, і нелегко доводиться батькам першокласників! Скільки турбот пов'язано з підготовкою до школи і скільки їх додається з початком навчання. Але все
Форми навчання в школі
Форми навчання в школі
Світ змінюється, і разом з ним змінюються способи навчання в школі. І, якщо раніше для отримання середньої освіти всі ми відвідували уроки, то
Перший урок у першому класі
Перший урок у першому класі
Перший день першокласника в школі не можна недооцінювати, адже саме від того, які враження на нього справить перший урок, багато в чому буде залежати