Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Шкільний манікюр

Шкільний манікюр

3-03-2015, 15:44
3852
0
Шкільний манікюр
Відомо, що жіноча привабливість складається з безлічі нюансів. До них відноситься і краса нігтів. Тому привчати доглядати за ними потрібно вже зі шкільної лави. Однак в випадку з дівчатками зазвичай труднощів не виникає, адже вони із задоволенням займаються косметичними процедурами, відчуваючи себе при цьому маленькими леді. Звичайно, забороняти фарбувати нігті, особливо підліткам, не слід. Але у всьому повинна бути міра - дочки відвідують навчальні заклади, а там яскраві кольори на нігтях не прийнятні. Тому мамам не завадить ознайомитися з особливостями манікюру для дівчаток в школу, що дозволить не тільки слідувати правилам поведінки в школі, але й привчити до гідної подачі самої себе.

Особливості дитячого манікюру в школу


Взагалі, для шкільного манікюру характерна, по-перше, середня довжина нігтів. Їх не дотримуються відрізати «під корінь», нехай залишається вільний край хоча б пару міліметрів. Вкрай важливо стежити за тим, щоб довжина всіх нігтів була однакова, завдяки чому манікюр буде виглядати акуратно.
Крім того, для манікюру для підлітків в школу обстригати нігті потрібно в класичній овальної форми. Неприпустимим для манікюру дівчинки є наявність чорних смуг під нігтями: бруд необхідно щодня видаляти за допомогою дерев'яної палички.
Для шкільного манікюру характерним є вживання лаків нейтральних пастельних кольорів: білого, бежевого, персикового, блідо-рожевого, кави з молоком, перлового, перламутрового.

Як зробити манікюр в школу?


Ідеальним для дівчаток-учениць є так званий французький манікюр , або френч. Його вам запропонують у будь-якому салоні краси. Але зробити самим такий шкільний манікюр в домашніх умовах зовсім не складно. Рекомендуємо мамам спочатку показати дочкам кілька разів процедуру догляду за нігтями, а потім дозволити зайнятися цим самим.

 • Нігті потрібно очистити від залишків лаку.

 • Потім рекомендуємо зробити теплу ванночку для нігтів, додати у воду будь-ефірне масло або морську воду.

 • Протерши руки рушником, потрібно акуратно обрізати задирки, прибрати зайву довжину нігтів пилочкою і акуратно відсунути кутикулу дерев'яною паличкою.

 • На вільні краї кожного нігтя нанесіть півколом білий лак. Для зручності можна використовувати трафарети для французького манікюру. Після висихання білого, на всю поверхню нігтів потрібно нанести бежевий лак, який потім рекомендуємо покрити прозорим для закріплення.


 • Для урочистих випадків гарний манікюр в школу вийде, якщо на основу-френч нанести малюнки або приклеїти стрази .
  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр

  Шкільний манікюр
  Читайте також
  Як стригти нігті новонародженому?
  Як стригти нігті новонародженому?
  Нігтики новонародженого викликають розчулення у молодих тат і мам. Але коли постає питання про те, як їх стригти, багато занурюються в розгубленість.
  Дитячий манікюр
  Дитячий манікюр
  Не завжди батьки приділяють належну увагу догляду за дитячими нігтями, обмежуючись лише періодичним обрізанням відрослих нагідок і вважаючи інші
  Як відучити дитину гризти нігті?
  Як відучити дитину гризти нігті?
  Ситуація, у якій дитина гризе нігті, є досить частою для багатьох мам і пап. А лікарі та педіатри досі шукають відповідь на питання: «Чому діти
  Шаруються нігті у дитини
  Шаруються нігті у дитини
  Будь-які зміни, що відбуваються з дитиною, навіть, здавалося б, незначні, такі як шарування нігтів, потребують уваги батьків. Адже нігті - один з
  Дитина гризе нігті - що робити?
  Дитина гризе нігті - що робити?
  Батьки часто стикаються такою поширеною проблемою серед дітей, як звичка гризти нігті. Причин для такої поведінки може бути безліч. І важливо
  Що робити, якщо дитина гризе нігті?
  Що робити, якщо дитина гризе нігті?
  Дорослі часто звертаються до психолога із запитанням : «дитина гризе нігті, що робити в цій ситуації?». Перше, що необхідно зрозуміти: будь-яка