Шкільний рюкзак на коліщатках

Шкільний рюкзак на коліщатках
Вибираючи шкільний рюкзак або ранець для першокласника батькам доводиться шукати золоту середину, грунтуючись на трьох критеріях - привабливий зовнішній вигляд, практичність і зручність. Шкільний рюкзак на коліщатках не так давно зайняв своє місце в асортименті шкільних сумок, але вже знайшов своїх прихильників і супротивників.

Плюси рюкзака на коліщатках  • Турбота про здоров'я. Допустима вага рюкзака для першокласника максимум 15 кг, для третьокласника - 25 кг, для п'ятикласника - 3кг. Якщо ж підрахувати загальну вагу книг, зошитів, пенала, змінного взуття, сніданку, то цифри значно перевищать норми. У цьому сенсі шкільний портфель на коліщатках справжній порятунок для дитячої спини, оскільки вага не потрібно звалювати на тендітні плечі.

  • Варіативність. Всі шкільні ранці на коліщатках можна носити за спиною, як і звичайні рюкзаки, вони забезпечені не тільки телескопічною чемоданної ручкою, але і зручними широкими лямками.

  • Практичність . Якісні фірмові моделі обов'язково забезпечені міцним пластиковим дном, твердим каркасом, анатомічною спинкою, поліуретановими безшумними амортизуючими колесами, що передбачає їх довгострокове використання.


  • Мінуси портфеля на коліщатках  • Складність підтримання чистоти. Незважаючи на те, що будь-яка шкільна сумка на коліщатках виготовлена з легко чистящихся матеріалів, щодня чистити рюкзак неможливо, адже бруд, дощ, сніг - часті явища.

  • Обтяжений підручниками рюкзак на колесах може викликати труднощі при підйомі в транспорт або з шкільних сходах, якщо мова йде про учня молодшої школи.

  • Судячи за відгуками батьків на форумах, незвичайний зовнішній вигляд рюкзака змушує деяких дітей соромитися такої сумки. Звичайно, це справа часу, і скоро шкільний рюкзак на коліщатках буде здаватися скоєно звичайним, але все-таки порадьтеся з дитиною, перш ніж придбати цю модель.