Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Письмовий стіл для школяра

Письмовий стіл для школяра

3-03-2015, 20:34
3041
0
Письмовий стіл для школяра
Підготовка дитини до школи потребує від батьків не тільки грошей, а й знань у певних областях. Наприклад, виготовлення меблів. Так, так! Письмовий стіл для школяра - одне з найбільш значущих надбань. Тут дитина буде проводити час щодня, тому стіл повинен бути не лише якісним, красивим, зручним, але і правильним, тобто ергономічним.
Види письмових столів

 • Якісний і зручний стіл для школяра сьогодні коштує недешево, тому варто пошукати способи, які допоможуть заощадити. Якщо, наприклад, купити стіл для школяра регульований по висоті, то швидке зростання дитини не буде приводом для покупки нового в наступному навчальному році.

 • Відмінним рішенням стане стіл трансформер для школяра, у якого регулюється і висота ніжок, і кут нахилу стільниці. Деякі моделі таких столів складаються навпіл, що дуже зручно в кімнатах невеликих розмірів. Такий зростаючий і складаний стіл для школяра обійдеться трохи дорожче столу стандартної конструкції, але прослужить не один рік.

 • Сучасна школа диктує свої правила, і обійтися без комп'ютера вкрай складно. Якщо його покупка планується на найближчий час, то звичайний або кутовий комп'ютерний стіл для школяра стане оптимальним варіантом. Однак не захоплюйтеся кількістю оргтехніки, адже крім монітора, принтера, сканера і інших пристроїв, на цьому столі повинні поміщатися підручники, зошити, з якими буде працювати дитина. Також не скидайте з рахунків небезпека випромінювання. Мінімізувати його допоможе Р-образна модель комп'ютерного столу: на одній його частині розташується комп'ютерна техніка, на інший школяр буде робити уроки.

 • Звісно, і батькам, і дітям хотілося б мати власний окремий письмовий стіл, але кількість кімнат у квартирі і їх розміри не завжди цьому сприяють. Виходом може стати письмовий стіл для двох школярів. Його можна розташувати уздовж вікна, розділивши робочі простору стільниці настільної полицею або декоративними прикрасами. У просторій квадратній кімнаті стіл можна розташувати по центру так, щоб діти могли сидіти один навпроти одного. Комп'ютер можна помістити під стіл або в спеціальну нішу.


 • Вибираємо письмовий стіл правильно

 • Головним критерієм вибору є, мабуть, висота письмового столу для школяра. Для правильної постави і щоб уникнути проблем з хребтом перед покупкою столу треба провести простий тест. Якщо плечі дитини, що сидить за столом і тримає руки на столі, підняті або опущені, то висота парти невідповідна. Якщо дитина регулярно робити уроки за таким столом, болі в шиї і сколіоз йому забезпечені.

 • Не менш важливим критерієм є і розміри стільниці. Так, письмовий стіл для школяра повинен мати розміри, що дозволяють вільно розміщувати на поверхні підручники, зошити та канцелярське приладдя.
 • Письмовий стіл для школяра

 • Варто також зазначити, що натуральне дерево краще пресованого, адже клей, використовуваний при виготовленні таких меблів, може виявитись токсичною. Зверніть увагу і на колір стільниці. Надто насичені кольори і відображаючі поверхні (скло, глянець) будуть відволікати школяра. Краще зупинити вибір на натуральних кольорах.

 • Звільнити простір і підтримувати порядок у дитячій кімнаті допоможуть письмові столи з тумбочками, поличками, висувними ящиками. Тут можна зберігати книги, канцелярське приладдя і навіть спортивну форму. І не забувайте, що дітям дуже важливо відчувати себе господарями на своєму просторі, тому без нагальної потреби вирішення дитини не чіпайте речі, які зберігаються у столі.
 • Читайте також
  Дитячий стіл, регульований по висоті
  Дитячий стіл, регульований по висоті
  Сьогодні існує величезна різноманітність дитячих столів для різного віку дітей. Так, якщо говорити про письмових столах, то найбільш вигідним
  Шкільний стіл для будинку
  Шкільний стіл для будинку
  Сьогодні виробниками дитячих меблів винайдено безліч різних конструкцій для дітей шкільного віку. Враховуючи їх навантаження на хребет і очі,
  Парта-трансформер для школяра
  Парта-трансформер для школяра
  Постава дітей формується не один рік, а заняття починаються ще перед школою, коли малюка починають до неї готувати. Вже тоді є необхідність посадити
  Кутовий письмовий стіл для школяра
  Кутовий письмовий стіл для школяра
  Придбання письмового столу для школяра - відповідальна місія для батьків. Як правильно вибрати стіл і на що варто звернути увагу - про все це ми
  Комп'ютерний стіл для школяра
  Комп'ютерний стіл для школяра
  Комп'ютер сьогодні, безумовно, присутня в кожній родині, особливо, якщо в домі є учні. Тому сьогодні батьки все частіше воліють вибирати комп'ютерний
  Робоче місце школяра
  Робоче місце школяра
  Щоб допомогти дитині краще справлятися з домашніми завданнями і навчатися в школі, необхідно правильно організувати його робоче місце і розподілити