Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Кашель у новонародженого

Кашель у новонародженого

4-03-2015, 11:33
2122
0
Кашель у новонародженого
У новонародженого кашель не завжди є ознакою захворювання. Однак це вагомий аргумент для звернення до лікаря. Отже, які можливі причини кашлю у немовляти і як з ним боротися в кожному конкретному випадку, розглянемо детальніше.

Чому з'являється кашель у новонародженої дитини?На які-небудь порушення в дихальних шляхах організм немовляти відреагує кашлем. Це цілком природна реакція на механічне, хімічне або ж запальне подразнення. Тому дуже важливо розуміти природу кашлю, перш ніж починати лікування, тим більше малюкові.
Не варто відразу турбуватися якщо:

 • Кашель у новонародженої дитини з'явився відразу після пробудження і протягом дня не турбує. Скоріше за все, дане явище обумовлене скупчилася під час сну слизом, яку малюк спробував откашлять.

 • Дитина зголоднів і намагається з'їсти якомога більше і швидше. В такому випадку, малюк може просто поперхнутися, в результаті чого з'явиться кашель. Те ж саме відбувається в період прорізування зубів, коли кашель виникає через рясне слиновиділення.

 • Сухий кашель у новонародженого може спровокувати алергію. Алергічну реакцію викликають нові продукти харчування, або ж навколишні предмети (в тому числі і домашні тварини).


 • Однак кашель може свідчити про захворювання дихальних шляхів і лор-органів, а саме:

 • сухий кашель з'являється при запаленні верхніх дихальних шляхів;

 • грубий кашель може бути ознакою трахеїту;

 • ларингіт характеризується сухим «гавкаючим» кашлем при цьому через пару днів він стає хрипким;

 • звичайна застуда нерідко супроводжується кашлем;

 • сухий кашель по ночах на тлі гнійних виділень з носика - ознака синуситу;

 • серйозне захворювання коклюш також супроводжується кашлем.


 • У будь-якому випадку при появі кашлю, температури, нежитю не можна сидіти склавши руки і першим ділом необхідно звернутися до педіатра.
  Кашель у новонародженого


  Як і чим лікувати кашель у новонароджених?  Перед тим як лікувати кашель у новонароджених, потрібно мати чітке уявлення про спровокувала його причини. Тому в деяких випадках медикаментозна терапія не тільки не принесе бажаний результат, але і може нашкодити здоров'ю малюка. Отже, обов'язково лікуємо кашель новонародженому, якщо він викликаний інфекційним захворюванням, що супроводжується високою температурою і загальним нездужанням. Полегшити стан дитини, крім медикаментів, допоможуть інгаляції (тільки не паром), рясне пиття, вологе повітря в дитячій кімнаті, дренажний масаж, часте прикладання до грудей.
  Читайте також
  Сильний сухий кашель у дитини
  Сильний сухий кашель у дитини
  Коли у дитини виникає сильний сухий виснажливий кашель, батьки швидше намагаються допомогти малюкові полегшити його стан. Далі розглянемо, якими
  Кашель у грудничка 6 місяців
  Кашель у грудничка 6 місяців
  Шестимісячний малюк вже не немовля, але його лікування все ще має свої особливості. Немовлятам протипоказані багато ліків, тому краще, якщо
  У дитини не проходить кашель
  У дитини не проходить кашель
  Іноді після хвороби дихальних шляхів дитини, батьки стикаються з проблемою: хвороба пройшла, а кашель залишився і ніяк не проходить. У чому причини
  Сильний кашель у дитини
  Сильний кашель у дитини
  Багато дитячі захворювання супроводжуються таким симптомом, як кашель. Однак буває, що дитину дуже мучить сильний кашель. Чому він виникає і як з ним
  Кашель під час вагітності
  Кашель під час вагітності
  Кашель під час вагітності буває ознакою небезпечного захворювання, наслідки якого можуть бути трагічними для здоров'я дитини.
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Як лікувати кашель у немовляти?
  Виникнувша як завжди недоречно застуда, часто супроводжується кашлем. А якщо хворий не дорослий, а дитина? Батьки, які мають досвід у вихованні