Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Слінг для новонародженого

Слінг для новонародженого

4-03-2015, 13:29
878
0
Слінг для новонародженого
При виборі слінга (рюкзака) для новонародженого, кожна мама повинна враховувати той факт, що її малюк має свої фізіологічні особливості і відрізняється від дорослої людини.
Особливості новонародженого
Як відомо, хребетний стовп немовляти сильно відрізняється від хребта дорослого або навіть старшої дитини. За формою він схожий на букву "з". Пояснюється це тим, що вигини, які формуються в більш старшому віці (кіфоз і лордоз), у дитини ще відсутні. Саме тому новонароджені не можуть самостійно утримувати голову у вертикальному положенні.
Природним положенням нижніх кінцівок у такому віці прийнято вважати злегка стиснуті і трохи розведені ноги. У народі це положення отримало назву позу «жаби».
Види слінгів
Молода мама, зіткнувшись з необхідністю покупки слінга, деколи не знає, який краще вибрати своєму новонародженому: з кільцями або у вигляді рюкзака. Тут неможливо дати однозначної відповіді, оскільки все залежить від уподобань мами.
Необхідно враховувати, що конструкція у вигляді рюкзака дає жінці більшу свободу рухів: її руки абсолютно вільні, і малюк знаходиться перед її грудьми. Однак дана конструкція змушує маму підтримувати дитину, притискаючи до себе, із-за того що він постійно відхиляється назад.
Найбільш придатним і нешкідливим для малюка є слінг на кільцях. Дане пристосування має вигляд шарфа. Виготовляється звичайно з щільної і міцної тканини, нитки якої переплетені двічі. Завдяки цьому такі слінги не тягнуться не вздовж, а не впоперек, що гарантує сталість його розмірів і забезпечує рівномірний розподіл навантаження.
Як видно з вищесказаного, слінг для новонародженого є простим пристосуванням, і виготовити його своїми руками не складе великої праці.
Особливості носіння
Вибравши найбільш вподобаний слінг для новонародженого, жінка задається питанням: «А як його одягати і зав'язувати?».
Зазвичай класичний слінг одягається через плече, як портупея. Для початку необхідно вирівняти обидва кінця і знайти середину, склавши його навпіл. Потім зв'язавши між собою кінці, перекинути тканину через плече. У деяких моделях є різні застібки, які полегшують жінці процес кріплення.
У віці до півроку дитини носять в лежачому або вертикальному положенні. При цьому, в вертикальному становище дитини необхідно розташовувати обличчям вперед, так щоб його спинка притискалася до живота носить. Таким чином, знизиться навантаження на хребет дитини.
З-за того, що навантаження при носінні дитини припадає лише на одне плече жінки, не рекомендується тривале використання слінгу. Дане пристосування повинно застосуються при великої на те необхідності, наприклад, якщо мама зібралася в дорогу, а взяти з собою коляску немає можливості.
Крім навантаження на жінку, тривале носіння дитину в слінгу чинить негативний вплив на дитину. У
Слінг для новонародженого
внаслідок його неправильного використання у малюка може розвинутися патологія кульшового суглоба, що в ранньому віці трапляється досить часто.
Таким чином, слінг може бути як корисним, так і шкідливим пристосуванням. Тому кожна жінка повинна пам'ятати, що тривале використання може призвести до сумних наслідків, як у мами, так і у неї малюка. Проте, використовуючи його у відповідності з описаними вище особливостями, слінг може бути корисний великій кількості мам, які просто не можуть возити за собою коляску - вона через свою громіздкість доставляє безліч незручностей жінці.
Читайте також
Травень-слінг - з якого віку?
Травень-слінг - з якого віку?
Останнім часом слінги для перенесення дітей користуються успіхом у активних мам. Однією з різновидів таких переносок є травень-слінг. Зручність
Як зав'язувати слінг-шарф?
Як зав'язувати слінг-шарф?
Займаючись справами, молода мама не завжди може достатньо часу приділяти дитині, постійно підтримуючи з ним тілесний та емоційний контакт. Але
Травень-слінг для новонароджених
Травень-слінг для новонароджених
Якщо ви - молода мама, яка хотіла б не припиняти активного життя, здійснювати походи по магазинах, прогулянки в парку, відвідувати друзів, але при
Як носити слінг з кільцями?
Як носити слінг з кільцями?
На допомогу мамі, яка навіть після народження хоче залишатися мобільного та мати вільні руки, але при цьому носити малюка з собою, приходять
Як зав'язати слінг з кільцями?
Як зав'язати слінг з кільцями?
Незважаючи на поширення слінгів з кільцями, багато відчувають утруднення з його правильним зав'язуванням. Вірна техніка надягання допоможе уникнути
Як вибрати слінг?
Як вибрати слінг?
Слінг - зручне пристосування для носіння малюка в природній позі, при цьому звільняючи мамині руки. Всі слінги безпечні для здоров'я малюків, головне