Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Річний конверт на виписку

Річний конверт на виписку

4-03-2015, 13:33
2703
0
Річний конверт на виписку
Для першого виходу в світ новонародженого, як правило, купують конверт на виписку. І, якщо немовля народився взимку, то в основному використовують замість конверта красиве ковдра . Але як бути, якщо дитина з'явилася в теплу пору року? В таких випадках при виписці з пологового будинку малюка загортають у літній конверт.
Види конвертів
Сьогодні ринок практично переповнений товарами для немовлят. Винятком не є і конверт на виписку, конструкція якого може бути найрізноманітнішою: від літнього, з застібками, варіанти, до цілісного теплої ковдри. При цьому існують і такі моделі, які з допомогою блискавок і застібок без праці з річного конверта для новонародженого можуть трансформуватися в зручний плед, який має спеціальну вставку у вигляді матрацика і може використовуватися для прогулянок з коляскою .
Особливості конструкції
Деколи майбутню маму повністю влаштовує наявний у продажу річний конверт на виписку, проте із-за того, що матеріал, з якого він виготовлений, має низьку якість, нічого не залишається, як зшити самостійно. Нічого складного в цьому немає. Якщо у жінки є швейна машинка і вільний час, то цілком реально зробити це своїми руками .
Для початку необхідно визначитися з викрійкою. Її модель повністю залежить від тих додаткових функцій, які будуть покладені на дитячий конверт (ковдра) на виписку влітку. Приміром, якщо конверт буде використовуватись для прогулянок в колясці, то в його конструкції необхідно обов'язково передбачити спеціальний кишеню. Розташовують його ззаду і при зборах на прогулянку в нього вкладають вставку-матрасик.
Також деякі літні конверти для виписки новонароджених мають застібки з боків, завдяки чому в розстебнутому стані він може використовуватися як легкий плед або накидка.
Важливим фактором, який потрібно враховувати при моделюванні конверта на виписку, є відповідність його розмірів довжині тіла новонародженого. У більшості випадків вона становить 50 см, що є середнім значенням.
Який матеріал використовувати?
До недавнього часу відповідь на питання, який матеріал для виготовлення ковдри або ж конверта на виписку влітку краще використовувати, був однозначним - атлас. Як відомо, дана тканина практично не викликає алергічних реакцій і виглядає дуже красиво. Разом з тим, атлас дуже вимогливий у догляді.
Тому сьогодні можна зустріти конверти і з фланелі, тонкого флісу, бязі. Основним критерієм при виборі тканини для конверта повинна бути гіпоалергенність матеріалу. Крім того, він повинен володіти гігроскопічністю і легко піддаватися пранню.
Прикраси
Для додання більшої краси і нарядності конвертах можна використовувати різні прикраси. Так, для цього можуть застосовуватися різноманітні вишивки, аплікації, тасьма і, звичайно ж, мереживо.
Річний конверт на виписку
При цьому важливим фактором при виборі матеріалу для обробки є якість ниток. Необхідно при цьому використовувати ті нитки, які в процесі прання не линяють.
Якщо для багатьох жінок вишивка здасться складним заняттям, то відмінним виходом із ситуації буде використання готових вставок, які просто пришиваються на матеріал.
Таким чином, вибір конверта або ж виготовлення його самостійно є складними заняттями. При цьому майбутня мама сама повинна визначитися, що вона хоче отримати в результаті. Якщо її не влаштовують ті моделі, які є у продажу, а вона самостійно виготовити конверт не може, тоді єдиним виходом із ситуації буде замовити його виготовлення під замовлення, благо сьогодні швейні ательє надають такі послуги.
Читайте також
Одяг на виписку для новонароджених
Одяг на виписку для новонароджених
Виписка з пологового будинку – важлива подія для усіх членів сім'ї. Щоб фото і відео на пам'ять вийшли відмінними, молоді мами не шкодують часу і
Конверт для новонародженого своїми руками
Конверт для новонародженого своїми руками
Конверт для новонародженого - зручний і простий спосіб укутати малюка і тепле, і в холодну пору року. Виробники випускають чимало видів конвертів на
Плед для новонародженого
Плед для новонародженого
Багато матусі воліють накривати малюка пледом, а не звичним ковдрою. Наскільки виправдана така заміна, ніж плед зручніше, ніж ковдра, і як правильно
Ковдру для новонародженого
Ковдру для новонародженого
Ви напевно вже встигли добре підготуватися до появи новонародженого у вашому домі. Ну, у всякому разі, у вас точно написаний список всього
Зимовий конверт для новонародженого
Зимовий конверт для новонародженого
Вибираючи одяг для прогулянок з новонародженим взимку, багато батьки губляться, у що одягати дитину. Чи варто мучитися, простягаючи його ніжки і
Конверт на виписку з пологового будинку
Конверт на виписку з пологового будинку
Вже пройшли часи, коли конверт на виписку дитину з пологового будинку був одноразової річчю. Сучасні конверти - зручні багатофункціональні ковдри, ще