Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Розвиваючі килимки для новонароджених

Розвиваючі килимки для новонароджених

4-03-2015, 13:34
1638
0
Розвиваючі килимки для новонароджених
Кожній мамі хочеться організувати дозвілля свого малюка найкращим чином. Щоб дитині було весело і цікаво, і в той же час комфортно і безпечно. Саме тому лінійка дитячих розвиваючих іграшок з кожним роком поповнюється новими моделями шезлонгів, мобілів , гойдалок та іншими корисними товарами.
Багато батьків замислюються про покупку розвиваючого килимка для новонароджених, який здобуває все більшу популярність.
Вибираючи розвиваючий килимок для малюків, слід врахувати деякі нюанси, про які ми і поговоримо в цій статті.

З якого віку необхідний розвиваючий килимок?Отже, першим ділом, молоду маму хвилює питання, зі скількох місяців можна починати знайомити дитину з розвиваючим килимком.
Ще не так давно настільки цікава і пізнавальна іграшка була орієнтована на дітей, які вже можуть повзати і активно перевертатися. Сьогодні можна без зусиль підібрати розвиваючий килимок і для новонародженого. Такі моделі повинні відповідати деяким вимогою, щоб перебування дитини в килимку було комфортним і безпечним.
В першу чергу, килимок для новонароджених має бути невеликого розміру, а також зі спеціальними твердими бортиками по периметру. Така особливість дозволить молодій мамі ненадовго відлучитися, поки її малюк буде зайнятий новими іграшками. Для діток постарше можна підібрати більш простору модель, щоб залишалося місце для активних дій.
Як правило, розвиваючі килимки для новонароджених овальної або круглої форми. Після півроку рекомендується купувати стандартні квадратні моделі, які забезпечать малюка необхідним простором.
Особливу увагу необхідно приділити матеріалу виробу. Відомі виробники дитячих товарів найчастіше використовують натуральні тканини і якісні барвники для виготовлення килимків, що в повній мірі відповідає вимогам. В залежності від того, з якого віку дитина буде перебувати в розвиваючому килимку, можна вибрати виріб з гладкою або рельєфною поверхнею. Для самих маленьких краще віддати перевагу рівною матерії і з мінімумом декоративних елементів.
Дуги для кріплення іграшок - не менш важливий елемент. На них кріпляться всілякі іграшки, які малюкові буде зручно розглядати. До того ж вони сприяють розвитку хватального рефлексу, так як малюк буде намагатися дістати предмети недосяжні. Перед покупкою необхідно перевірити міцність дуг для кріплення. Вони повинні бути виготовлені з якісної пластмаси або алюмінію.
Крім перерахованих вище особливостей, батькам варто врахувати, що розвиваючі килимки відрізняються наповненням, забарвленням, наявністю музичного супроводу. Для новонароджених правильніше зупинити свій вибір на більш простих моделях, без строкатих малюнків, гучних звуків та інших новоротов, здатних налякати малюка.

Додаткові елементи
Розвиваючі килимки для новонароджених


Під додатковими елементами розуміються інтерактивні іграшки, прорізувачі, аплікації, брязкальця та інші предмети, від яких власне і залежить, наскільки цікавим і пізнавальним виявиться час, проведений в килимку. Однак брати за критерій оцінки велику кількість вхідних в комплект іграшок не варто, так як вони можуть швидко набриднути дитині. Тому куди простіше потім докупити нові. А ось простежити за якістю вже наявних елементів все ж потрібно.
На сьогоднішній день розвиваючий килимок для малюків - це унікальна можливість зайняти дитину корисним і захоплюючим заняттям, а батькам - трошки відпочити.
Читайте також
Іграшки для новонароджених
Іграшки для новонароджених
Ще зовсім нещодавно було дуже популярним думка, що дитині до 3-х місяців іграшки не тільки не потрібні, але й навіть шкідливі. На сьогоднішній же
Килимок для повзання
Килимок для повзання
Повзання - важливий етап у розвитку дитини. А щоб йому було зручніше, дбайливі батьки можуть придбати спеціальний килимок, на якому дитина буде
Дитячий танцювальний килимок
Дитячий танцювальний килимок
Для дітей, які захоплюються танцями і музикою гарним подарунком стане музичний килимок. Він являє собою підлоговий плакат з підсвіткою в такт музиці
Розвиваючий столик для дітей
Розвиваючий столик для дітей
Розвиваючі столики для дітей - дійсно гарне придбання, дозволяє дитині поєднувати гру з навчанням. Вони являють собою зручні ігрові панелі на ніжках,
Килимок-пазл для дітей
Килимок-пазл для дітей
Всебічний розвиток малюка - головна ідея в сучасному підході до виховання дітей. Невід'ємною частиною процесу навчання і пізнання світу може стати
Розвиваючий центр для дітей
Розвиваючий центр для дітей
Розвиваючі ігрові центри для дітей - прекрасне рішення для раннього розвитку малюка, адже вони мають різні форми, починаючи від килимків, призначених