Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Памперси Хаггіс

Памперси Хаггіс

4-03-2015, 15:12
2537
0
Памперси Хаггіс
Підгузки - зручний предмет гігієни, значно полегшує догляд за немовлятами та маленькими дітьми і сприяє забезпеченню захисту ніжної дитячої шкіри. Торгова марка "Huggies" (Хаггіс) внесла вагомий внесок в удосконалення цієї необхідної для малюків речі. Зокрема саме тут були розроблені одноразові трусики-підгузки Хаггіс.
Вибір підгузників на сьогоднішній день дуже різноманітний. Сучасним батькам, бажаючим більше часу присвячувати спілкуванню з дитиною і його розвитку, зокрема за рахунок економії годин, що виділяються на забезпечення належного комфорту малюка, дуже важливо знати асортимент памперсів Хаггіс.
Хаггіс для новонароджених
Для новонароджених випускаються моделі підгузників Хаггіс, які вбирають не тільки сечу, але і рідкий кал малюка. Найменші розміри памперсів розраховані на недоношених дітей, вага яких 2 кілограми або навіть менше. Необхідно враховувати, що вироби для новонароджених призначаються дітлахам, важить не більше 5 кілограм. Крім маленького розміру, даний вид підгузників має ще одну особливість - в області пупочка передбачена спеціальна м'яка прокладка, що захищає вразливе місце від натирання.
Хаггіс «Класик»
Памперси Хаггіс «Класик» оснащені розподіляє серветкою, вбирають вологу при будь-якому положенні малюка, і, завдяки рівномірному розподілу рідини всередині виробу, захищені від внутрішніх освіти грудок. Крім того м'який тягнеться пояс захистить від підтікання спинку малюка, а манжети на ніжках - від протікання у нижній частині памперса.
Хаггіс Ультра комфорт»
Хаггіс Ультра-комфорт» - досить нова різновид підгузників, має спеціальну поверхню на бавовняній основі з безліччю мікропор, завдяки чому забезпечується прекрасні повітрообмін і поглинання. Даний вид памперсів оберігає шкіру малюка від попрілостей і інших неприємних шкірних проявів. Ultracomfort має таку анатомічну форму, яка ідеально облягає попу дитинку, а еластичні пояс і манжети в області ніжок надійно оберігають від усіляких протікань. Значним плюсом вироби є включення в структуру підгузника бальзаму алое, який сприяє захисту дитячої шкіри.
Хаггіс «Літл Волкерс»
Для діточок, яких вже неможливо укласти на п еленальный столик , віддають перевагу рухову активність, розроблена принципово інша модель памперсів - Хаггіс « Літл Волкерс». Завдяки відкриваються боковин трусиків, їх можна змінювати навіть при русі малюка.
Хаггіс «Магік Пэнтс»
Трусики Хаггіс «Магік Пэнтс» випускаються для хлопчиків і для дівчаток. Спеціальний всмоктуючий шар розташований залежно від статі дитини в різних місцях виробу, що забезпечує велику ефективність підгузника. До всього іншого, даний памперс володіє антисептичними властивостями через вміст екстракту зеленого чаю.
Хаггіс «Пул-апс»
Як вже зазначалося раніше, підгузники Хаггіс мають різні розміри і призначені малятам різного віку. Діточкам в період привчання до горщика , у яких виробляється навик своєчасного користування ним, дуже добре одягати трусики «Пул-апс». Ці памперси мають спеціальний шар, які не відразу вбирає вологу, і дає дитині відчути деякий дискомфорт. Крім того, при намоканні спеціальний малюнок на вашому виробі зникає, що створює мотивацію для малюка використовувати при потребі горщик. Як і «Магік Пэнтс» трусики поділяються за гендерною ознакою, забезпечуючи надійний захист, як хлопчикам, так і дівчаткам.
Хаггіс «Драй Натс»
Памперси Хаггіс

Іноді підріс і привчена до туалету дитина в нічний час прокидається мокрий. Спеціально для таких діток розроблені трусики Хаггіс «Драй Натс». Всмоктуючий шар виробу має захисні бар ' єрчик, які гарантують захист від протікання вологи на всю ніч. Особливу зручність трусиків в тому, що вони на вигляд практично не відрізняються від натільної білизни - такі ж тонкі і м'які. Дитина самостійно може надягати Хаггіс «Драй Натс», готуючись до сну.
Памперси значно полегшують життя батьків, забезпечуючи дитині спокійний сон, комфорт при іграх і перебування на прогулянці.
Читайте також
Підгузники Муні
Підгузники Муні
Не так давно на нашому ринку стали з'являтися японські підгузники Mooney (Муні), швидко набрали популярність у молодих батьків та їх дітей. І
Підгузники Sealer
Підгузники Sealer
Багато хто з нас вибирають широко розрекламовані марки підгузників, практично не звертаючи уваги на менш відомі бренди, які нітрохи не поступаються,
Підгузники Хелен Харпер
Підгузники Хелен Харпер
Вибір підгузників для малюка - дуже важливе завдання, оскільки від рівня їхньої комфортності залежить настрій і хороше самопочуття дитини. У нашій
Підгузники Pampers
Підгузники Pampers
Підгузники Pampers - популярна торгова марка одноразових підгузників для діток, починаючи з народження і до привчання до горщика. У нашій статті ми
Трусики для привчання до горщика
Трусики для привчання до горщика
Привчання дитини до горщика - процес тривалий, що вимагає чимало терпіння. Однак на сьогоднішній день виробники пропонують спеціальні дитячі
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Краще всього купувати підгузники в аптеках , великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях. Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю