Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Коляска для дітей погодок

Коляска для дітей погодок

4-03-2015, 15:20
2951
0
Коляска для дітей погодок
Для багатьох матусь, які мають двох маленьких діток, різниця у віці яких рік, просто мріють про візку для дітей погодок. Існують коляски, які призначені для двох, трьох, чотирьох діток і для п'ятірні. Всі вони можуть бути самих різних модифікацій, видів. Про види колясок дітей погодок ми з вами і поговоримо далі.

Потрібна коляска для двійнят?


На це питання, звичайно ж, кожна матуся повинна відповісти індивідуально, але ми хотіли б розповісти вам про велику кількість переваг, які чекають на вас, якщо ви купите таку коляску.
Плюси від придбання коляски для дітей погодок:

 • Така коляска добре підійде для тих, у кого старший дитина ще любить кататися в колясці, а катати дві коляски одночасно не зручно.

 • Зазвичай стосунки між дітьми погодками досить «напружені». Це виявляється із-за того, що молодшому приділяється більше уваги, віддаються речі старшого дитини і в тому числі його візок. А якщо у вас буде дитяча коляска для двійнят, то старший дитина не буде ревно ставитися до свого братика чи сестрички.

 • Обидві дитини будуть у вас перед очима, так як будуть їхати разом.


 • Прогулянкові коляски для дітей погодок


  Отже, ви все-таки зважилися на придбання такої коляски, тому необхідно розібратися, які є види колясок для погодок:
  1. Коляски для дітей погодок «паровозик»
  Коляска-паровозик - це найпоширеніша модель для погодок. Вона є, як самої ощадливої, так і самою зручною моделлю. Зручності полягають у тому, що така коляска з легкістю вміститися у будь-які двері.
  Якщо у вашому будинку є ліфт і ви живете високо, то звичайну коляску для двійнят вам буде досить складно донести до свого поверху, оскільки ширина ліфта навряд чи дозволить завести її в нього. А коляска-паровозик досить компактна і не широка, тому ви зможете не тільки в ліфт її завести, але і пересуватися на будь тонкої стежці.
  Існує кілька варіантів подвійних колясок для погодок у вигляді паровозика:

 • де сидіння знаходяться одне за іншим і повернені в одному напрямку (одна люлька інше місце);

 • де сидіння знаходяться одне за іншим і повернені в одному напрямку (два місця);

 • де сидіння повернуті в протилежні напрямки;

 • де сидіння повернені один до іншого.


 • Якщо один з дітей новонароджений, то вам відмінно підійде варіант, в якому люлька і місце спрямовані в протилежні напрямки. Такі коляски для двійнят з народження дозволять вам спостерігати за вашим новонародженим, а старшенькому дасть можливість дивитися на дорогу.
  Останній варіант відмінно підійде для дітей, які вже вирости з люльок, і привчені грати один з одним. Такі коляски добре розвивають їх спілкування.
  2. Коляска для двійнят з люлькою
  Цей варіант відмінно підійде для тих батьків, у яких молодшенький тільки народився. Такі коляски мають люльку і звичайне місце, на якому буде сидіти старшенький. Існує кілька видів таких колясок:

 • з загальним куполом;

 • з індивідуальним куполом.


 • Така коляска для двійнят з люлькою дуже зручна, оскільки дозволяє стежити за молодшим і спілкуватися зі старшим. Коляска з
  Коляска для дітей погодок
  індивідуальним куполом дуже зручна, оскільки між місцями у дітей є невелика перегородка, яка не дозволить старшому випадково зачепити молодшенького.
  3. Коляска тростина для двійнят
  Коляски-тростини - це модель, яка може мати різні модифікації, спрямованість, але не дивлячись на все це ця модель дозволяє регулювати положення крісел дітей індивідуально, тому ваш старший дитина більше не буде заздрити молодшому, бо зможе спати на своєму місці, якщо опустити його частина коляски в горизонтальне положення.
  Читайте також
  Коляска-люлька для новонароджених
  Коляска-люлька для новонароджених
  Сьогодні особливою популярністю користуються багатофункціональні коляски. Але далеко не всі розділяють любов до трансформерам. Багато батьків
  Коляска ТФК для двійні
  Коляска ТФК для двійні
  Очікування двійні - подвійне щастя, поєднане однак і з подвійними клопотами. Першим важливим транспортом і необхідним помічником мами ставати
  Коляски для двійні 3 в 1
  Коляски для двійні 3 в 1
  Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
  Москітна сітка на коляску
  Москітна сітка на коляску
  Одним з необхідних аксесуарів для коляски є спеціальна москітна сітка, яка захищає малюка від комах, пилу і частинок сміття. У продажу можна зустріти
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
  Яку коляску краще купити для новонародженого?
  Яку коляску краще купити для новонародженого?
  Коляска - це незамінний предмет, якщо в будинку є дитина. Вибираючи коляску, батьки враховують три важливих моменти: комфорт і безпеку малюка,