Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Москітна сітка на коляску

Москітна сітка на коляску

4-03-2015, 15:20
3461
0
Москітна сітка на коляску
Різноманітність дитячих колясок сьогодні настільки широко, що вибір певної моделі часто стає серйозною проблемою. Але в одному сумніватися не доводиться: будь-яка універсальна коляска або коляска-трансформер укомплектовані набором необхідних аксесуарів, в число яких входить і москітна сітка.

Навіщо потрібна москітна сітка?


Шкіра новонародженого малюка надзвичайно чутлива до будь-яких подразнень. Якщо доросла людина часто може і не помітити укусу, приміром, комара, то для дитини це серйозна проблема - свербіж, почервоніння, навіть набряк. У деяких малюків відзначається і алергічна реакція на укуси певних видів комах. Від цих неприємностей москітна сітка на дитячу коляску рятує дуже ефективно.
Тополиний пух більше не буде докучати дитині під час прогулянки, якщо його надійно захищає від цього потужного алергену москітна сітка. Зимові прогулянки теж перетворяться на задоволення, якщо пластівці снігу не будуть потрапляти на личко сплячого малюка.
Ще однією проблемою, з якою доводиться стикатися жителям великих міст, є звичайний пил. Напевно, багато хто вже знають про експеримент підприємливого москвича, який вийшов на вулицю з пилососом і ватним диском - через 5 хвилин після включення приладу диск, прикріплений до всмоктувальній трубі, був абсолютно чорним. І цим повітрям дихає новонароджена дитина! Звичайно, міні-отвори у москітної сітки на будь-яку коляску (трансформер, прогулянкову , коляску-тростину та ін) не здатні утримувати частинки пилу, але певна її частина все-таки на ній осідає, не потрапляючи в дихальні шляхи дитини.
Загалом, аксесуар досить функціональний і корисний. А що ж робити, якщо його в комплекті не виявилося? Існують універсальні москітні сітки на дитячі коляски будь-яких моделей. Найчастіше вони являють собою накидку, яка по краях оброблена гумкою. Як варіант: москітну сітку на коляску можна зшити самостійно.

Шиємо москітну сітку на дитячу коляску


Найбільш простий варіант - це зробити викрійку москітної сітки на коляску, скориставшись дощовиком, який йшов в комплекті аксесуарів. З фатину або будь-якого іншого сітчастого матеріалу з маленькими отворами виріжте такі ж деталі, які були використані для пошиття дощовика.
Москітна сітка на коляску

Москітна сітка на коляску


Не забудьте, що при зшиванні москітної сітки два-три сантиметри матеріалу піде на припуск.
Якщо дощовика ні, то ми діємо по-іншому. Вимірюємо відстань від закритого капюшона до підніжки, додаємо припуск на кілька сантиметрів, тому що дитина в колясці обов'язково буде базікати ніжками, тому сітка повинна бути вільною.
Москітна сітка на коляску


Потім по периметру сітки пришити гумку. Не зайвим буде зробити додаткове кріплення сітки до коляски, з'єднавши гумкою її краю під люлькою або прогулянковим блоком.
Москітна сітка на коляску


У місцях, де москітна сітка буде стикатися з коляскою (біля ручок на капюшоні, на рамі у підніжки і тд), пришийте липучки. Таке просте рішення дозволить підвищити ефективність використання москітної сітки, так як прилягати до рами коляски вона буде щільніше.
Москітна сітка на коляску


Цей аксесуар може виконувати не тільки практичну функцію, яка полягає в захисті від комах, снігу, пилу і тд., але і стати прикрасою коляски. Якщо до справи підійти з часткою фантазії, то звичайна сітка перетвориться в стильний елемент декору коляски. На неї можна нашити мереживні квіти, зробити аплікацію, прикрасити стразами і паєтками. Крім того, москітна сітка зовсім не обов'язково повинна бути білою. Елегантно виглядають універсальні коляски з сіткою чорного або сірого кольору. Можна також вибрати контрастний колір.
Москітна сітка на коляску
Читайте також
Коляска-люлька для новонароджених
Коляска-люлька для новонароджених
Сьогодні особливою популярністю користуються багатофункціональні коляски. Але далеко не всі розділяють любов до трансформерам. Багато батьків
Коляски для двійні 3 в 1
Коляски для двійні 3 в 1
Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Щоб вдало підібрати взуття малюкові, навіть у його відсутність, потрібно знати правила і принципи вибору дитячого взуття. Перше, що нам потрібно, -
Прогулянкова коляска для зими
Прогулянкова коляска для зими
Вибір коляски для прогулянок з малям в чому визначається сезоном і умовами, в яких ці прогулянки будуть відбуватися. І якщо синоптики обіцяють вам
Яка коляска краще для новонародженого?
Яка коляска краще для новонародженого?
Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
Яку коляску краще купити для новонародженого?
Яку коляску краще купити для новонародженого?
Коляска - це незамінний предмет, якщо в будинку є дитина. Вибираючи коляску, батьки враховують три важливих моменти: комфорт і безпеку малюка,