Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Отривин бебі

Отривин бебі

4-03-2015, 15:48
1288
0
Отривин бебі
Діти до одного року найбільш часто схильні до простудних захворювань, які часто супроводжуються загальним нездужанням та закладеністю носа. Але маленька дитина ще не в змозі допомогти собі самостійно позбавитися від сопель. У малюка носик забитий слизом, йому важко дихати, із-за чого він погано їсть, мало активний і примхливий. Батьки можуть допомогти дитині позбутися від слизу в носі, використовуючи в такому випадку аспіратор (або просто, соплеотсос) назальний дитячий отривин бебі. Його можна використовувати з перших днів життя малюка аж до досягнення нею віку двох років.
Набір отривин бебі для дітей аспіратор включає в себе наступні компоненти:

 • мундштук;

 • гнучка трубка;

 • негнущийся центральний корпус;

 • прозорий наконечник анатомічної форми, що містить абсорбуючий фільтр, призначений для затримки виділень слизової оболонки носа. Такий наконечник забезпечує плавне проникнення в носик малюка.


 • Кожен набір містить три одноразових змінних насадки з пенообразным фільтром. Додатково можна придбати комплект з десяти змінних насадок. Одноразове використання насадок дозволяє знизити ймовірність повторного інфікування.

  Як користуватися аспіратором отривин бебі для новонароджених?


  Аспіратор для новонароджених отривин простий у використанні:

 • Спочатку необхідно приєднати змінну насадку на корпус самого аспіратора.

 • Потім вставити м'який наконечник у носовий прохід малюка.

 • За допомогою мундштука дорослий починає втягувати повітря за допомогою рота. При цьому вдихи повинні бути як можна більш рівномірними.

 • Аналогічним чином потрібно прочистити другу носову пазуху дитини.

 • Після використання насадку викидають.


 • Сам пристрій побудований таким чином, щоб виключити повторне потрапляння слизу в носові пазухи. Повітря при цьому продовжує курсувати лише в одному напрямку.

  Аспіратор для новонароджених отривин дозволяє не тільки впоратися з закладеністю носа, риніт у дітей, але і служити для п рофилактики простудних захворювань якщо його використати для щоденної гігієни носової порожнини.
  Отривин бебі аспіратор необхідно зберігати вдома при кімнатній температура далеко від дітей, оскільки він містить велику кількість дрібних деталей.
  Термін придатності аспіратора становить п'ять років. А випуск аспіратора в герметичній щільній упаковці дозволяє забезпечити збереження аспіратора і дотримання гігієнічних норм зберігання одноразових насадок. Це дозволяє скоротити ризик осідання на них шкідливих бактерій, здатних викликати поширення вірусної інфекції.
  Сама форма аспіратора сконструйована таким чином, щоб можна було зменшити ризик поломки соплевідсосу.
  Аспіратор для новонароджених отривин бебі є ефективним
  Отривин бебі
  засобом для позбавлення від слизових виділень з носової порожнини дитини в період простудних захворювань. Безпека використання, простота застосування та гігієнічність дозволяють застосовувати цей медичний пристрій з перших днів життя малюка.
  Для посилення лікувального ефекту і більш легкого відділення слизу з носа дитини необхідно попередньо робити промивання розчином морської води або солі. Наприклад, додатково до аспиратору можна придбати краплі отривин бебі, які випускаються у вигляді одноразових флаконів-крапельниць, що також дозволяє дотримуватися підвищену стерильність при лікуванні малюка.
  Незважаючи на простоту використання, перед застосуванням аспіратора для дітей отривин бебі необхідно проконсультуватися з лікарем.
  Читайте також
  Марімер для новонароджених
  Марімер для новонароджених
  Прочищення носика новонародженого - важлива частина догляду за ним, так як дитина ще не в змозі сам висякати накопичений слиз. Для цієї мети
  Сліпи для новонароджених
  Сліпи для новонароджених
  Яке щастя для майбутньої мами вибирати гардероб для малюка! Які емоції відчуваєш перебираючи малюсінькі сорочечки та повзунки, очі розбігаються.
  Закладеність носа у немовляти
  Закладеність носа у немовляти
  Закладений ніс у немовляти - не катастрофа, але турботливим батькам хочеться скоріше його очистити від сопелек, щоб малюкові легше дихалося...
  Аспіратор для новонароджених
  Аспіратор для новонароджених
  Всі батьки знають, що до трьох років дитина просто не вміє сякатися самостійно. І як тільки його турбуватиме нежить, мама повинна буде йому
  Краплі в ніс для новонароджених
  Краплі в ніс для новонароджених
  Для дорослої людини нежить - всього лише легке незручність. Але малюкам він завдає значно більше неприємностей, адже вони ще не вміють ...
  Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
  Дбайливе вплив. Назол бебі і назол кідс
  З нежиттю у дитини стикається кожна мама . Звичайно ж, існує безліч препаратів від цього захворювання, але як зрозуміти...