Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячі ортопедичні матраци

Дитячі ортопедичні матраци

4-03-2015, 15:52
1242
0
Дитячі ортопедичні матраци
Третину свого життя людина проводить уві сні. Тому важливо, в яких умовах він проводить свій сон: на якій подушці, якому матраці. Більш ретельно слід вибирати матрац для дитини, оскільки його кістки ще досить слабкі і більше схильні до механічного впливу з боку. У такому випадку варто звернути увагу на ортопедичні матраци для дітей, здатні забезпечити найбільш оптимальну підтримку тіла малюка в період сну.

Ортопедичні матраци для новонароджених


Дитячий ортопедичний матрац в ліжечко немовляті необхідно підбирати особливо ретельно, оскільки у нього ще недосконала кісткова система. У разі невдалого вибору матраца в майбутньому дитина може страждати захворюваннями кісток, викривленням хребта і поперековими болями.
Новонародженій дитині необхідна тверда поверхня під час сну, тому при виборі дитячого матраца варто віддати перевагу моделі, виконаної з кокоса і з відсутністю пружинного блоку. Такий матрац дозволить відрізняється найбільшою стійкістю і має більш щільну основу, в результаті чого новонароджений малюк не покотиться під час сну в бік. Для забезпечення найкращої опори для дитячого хребта слід звернути увагу на ступінь жорсткості матраца: вона повинна бути середньої або вище середнього.
Матрац для немовляти може бути представлений у двох розмірах: 60 на 120 см і 140 на 70 см.

Дитячий ортопедичний матрац кокосовий


Такий матрац виконаний з кокосової койри, яка відрізняється своєю міцністю, довговічністю, стійкістю до вологи і хорошою вентиляцією. Такий матрац не викликає алергічних реакцій завдяки своєму натуральному складу. Тому його можна купувати дітям-алергікам.
Дитині старшого дошкільного та середнього шкільного віку можна вибрати матрац на пружинної або безпружинною основі.
При виборі кокосового матраца для підлітка слід віддати перевагу ортопедичної моделі з незалежними пружинами, оскільки вони найбільш оптимально забезпечують правильне положення тіла в період сну.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац дитині?


Коли батьки вирішують придбати дитячі ортопедичні матраци, то перед ними постає питання, як вибрати матрац правильно у відповідності з віком дитини, його потребами і особливостями будови кістково-м'язової системи. Всі ортопедичні матраци для дітей поділяються за механічними показниками:

 • наявність/відсутність пружинного блоку;

 • вид наповнювача: латекс, повсть, морські водорості, кокосова плита, бавовна, кашемір, пінополіуретан;

 • чохол для матраца з просоченням або без неї, виконаний з жаккарда, термофлекс або холлофайбера;

 • ступінь жорсткості матраца: м'який, середній, вище середнього;

 • висота матраца: від 6 до 20 см.


 • Вітчизняні виробники пропонують широкий спектр ортопедичні матраців для дітей за доступними цінами, які нітрохи не поступаються зарубіжним аналогам.
  Слід особливу увагу звернути на склад, з якого виготовлений матрац. Він повинен бути екологічно чистим і пройти необхідну сертифікацію на відповідність стандартам безпеки при використанні матраца в дитячому віці.
  Дитячі матраци ортопедичні мають різні розміри. Більшість
  Дитячі ортопедичні матраци
  про матраців стандартних мають розмір 60 на 120 см, однак деякі моделі дитячих ліжечок (наприклад, Раїса від Ведрусс) можуть бути доповнені другим блоком матраца, що дозволяє збільшити спальне місце. Такий блок, як правило, має розмір 40 на 60 см. Це дозволяє продовжити термін використання дитячого матраца до досягнення дитиною віку 7 років.
  Всі моделі дитячих матраців мають знімний чохол, який легко знімається при необхідності і переться в машинці.
  Правильно підібраний ортопедичний матрац для дитини дозволить у майбутньому уникнути багато хвороб хребта і виключити деформацію тіла.
  Читайте також
  Як вибрати матрац для дитини?
  Як вибрати матрац для дитини?
  Уві сні малюки ростуть, розвиваються і, звичайно ж відпочивають. Міцний і здоровий сон дитини багато в чому залежить від якості і властивостей
  Матрац для новонародженого
  Матрац для новонародженого
  При купівлі приданого для малюка багато батьки приділяють більше уваги зовнішньому вигляду ліжечка, забуваючи про її наповнення, а саме матраці. На
  Дитячий кокосовий матрац
  Дитячий кокосовий матрац
  Вибір матраца для дитини - дуже важливий момент в організації місця для дитячого сну. Від матраца буде залежати те, наскільки правильно формується
  Як вибрати матрац для новонародженого?
  Як вибрати матрац для новонародженого?
  Вибрати «правильний» матрац для новонародженого - справа непроста. Адже від цього залежить майбутнє здоров'я спини малюка, його постава, правильний
  Матрац в дитяче ліжечко
  Матрац в дитяче ліжечко
  Малюк значну частину часу проводить в своєму ліжечку, а тому батькам необхідно вкрай відповідально підійти до вибору матраца для неї. Який купити
  Який матрац для новонародженого краще?
  Який матрац для новонародженого краще?
  Час дитячих поролонових матраців давно минуло. Сьогодні цю необхідну для новонародженого річ виробляють з найсучасніших матеріалів - безпечних,