Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Поїльники для дітей

Поїльники для дітей

4-03-2015, 15:52
1719
0
Поїльники для дітей
Малюки, такі невгамовні й непередбачувані, вони намагаються встигнути скрізь і усюди. Відучити такого непосиду від того, що йому вже звично та зручно буде дуже важко. Часто мами стикаються з тим, що дитині пора припиняти пити з пляшечки, а пити з чашки ще не виходить. Вдалим виходом з ситуації стають дитячі поїльники.

Дитячий поїльник - пластмасова або прогумована чашка з кришкою і носиком, з якого дитина може пити рідину, не проливаючи її назовні. Така чашка-поїльник може бути з ручками і без, з різного роду носиками і навіть спеціальними непроливающими клапанами для особливо рухомих малюків.

Поїльники для дітей корисні також при розвитку моторики, допомагають координувати рухи його рук і вчити невеликий, але все ж самостійності.

Отже, придбати поїльник з якого віку буде самим оптимальним варіантом? Знайомство малюка з поїльником може початися вже в 6 місяців, але більшість діток сприймають його тільки з 7-9 місяців.

Сьогодні в магазинах ми можемо побачити безліч різних моделей, і виникає важкий вибір. Який поїльник краще? При виборі варто звернути свою увагу на такі деталі.

Ручки
Найголовніше, дитині має бути зручно тримати кружку-поїльник у своїх маленьких руках. Існують моделі і без ручок, але все ж їх наявність бажано.

Форма і складання
Мамі повинно бути зручно збирати, розбирати і, що важливо, мити поїльник. Чистота посуду дитини-запорука його здоров'я, тому форма поїльника не повинна бути складною. Кришечка повинна легко закручуватися і не протікати.

Носик
Вибирайте поїльник з силіконовим носиком, так маля швидше звикне до нього. Він нагадує стару пляшку або мамині груди. А поїльник з трубочкою, через яку дитина висмоктує рідиною, підійде діткам постарше (від 9 місяців).

Матеріал
Більшість поїльників зроблені з пластмаси. Інші крихкі матеріали довго не протримаються цілими в дитячих руках. Зручніше для батьків будуть прозорі поїльники, дозволяють легко
Поїльники для дітей
стежити за рівнем рідини, так і дитини завжди буде залучати яскравий колір соку або компоту.
Обсяг
Звертайте увагу на дитячі поїльники невеликого розміру, адже чим важче він буде, тим більше незручностей доставить дитині. Поїльники для самих маленьких мають об'єм від 150 мл, для діток постарше підійдуть обсягом 200-300 мл. Від року до 2 зазвичай використовують поїльники об'ємом від 300 до 500 мл.

Враховуючи всі дрібниці, ваш власний смак і звички дитини ви з легкістю виберіть необхідний вам варіант.
Читайте також
Дитячі наручні годиники для дівчаток
Дитячі наручні годиники для дівчаток
Красивий, яскравий і стильний аксесуар в руках умілих батьків може стати справжнім інструментом і підмогою у вихованні пунктуальності у малят, адже
Як навчити дитину пити з чашки?
Як навчити дитину пити з чашки?
Діти люблять наслідувати дорослим, копіюючи слова, поведінку, манери і навички. Так непомітно пізнається світ навколо, виховується особистість.
Коляска-тростина для двійні
Коляска-тростина для двійні
Рано чи пізно щасливі батьки двійні обов'язково замислюються над придбанням коляски-тростини для прогулянок з малюками. І тут їх підстерігає чимало
Поїльник-непроливайка
Поїльник-непроливайка
Полиці магазинів для дітей багаті асортиментом різноманітних товарів по догляду за дітьми. У нашій статті ми розповімо про таких корисних для мам і
Повідець для дитини
Повідець для дитини
Перші спроби малюків ходити - завжди радісна подія для батьків. Але є і зворотна сторона питання: ходити з малюком доводиться, нахилившись, тримаючи
Чи варто давати пити новонародженому? Що давати пити новонародженому і коли ...
Чи варто давати пити новонародженому? Що давати пити новонародженому і коли ...
Поки дитина не навчиться говорити, ми можемо тільки здогадуватися про те, чи хочеться йому пити. На щастя, завдяки інтуїції і спостережливості мами