Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Коляска-тростина для двійні

Коляска-тростина для двійні

4-03-2015, 15:57
1943
0
Коляска-тростина для двійні
Коляска-тростина - річ абсолютно необхідна навіть для одного дитину. А вже щасливим батькам відразу двох чарівних крихт вже точно не обійтися без такого чудового винаходу людства, як коляска-тростина для двійні.
У разі вдалої покупки така коляска стане основним засобом пересування ваших малюків, а в теплу пору року зовсім витіснить з вашого вжитку звичайну, важку коляску. Але от як її зробити вдалу покупку?
Вибір коляски для двійні - справа складна і зовсім не швидке. Так що, в ідеалі, як тільки ви дізналися, що чекаєте двійню, відразу приступайте до вивчення доступного у вашому місті асортименту колясок для двійні.
1. Починайте зі спеціалізованих магазинів. Поки термін вагітності невеликий і майбутня мама досить добре себе почуває, щоб здійснювати походи по магазинах міста, можна встигнути дізнатися і запам'ятати (а краще записати), де і які коляски є у продажу. Попит на коляски для двійні, зрозумілих причин невеликий, от і стоять вони в магазинах часом місяцями. Так що можете бути впевнені, що до моменту народження малюків якась частина придивились вами колясок точно ще буде у продажу, і новоспечений тато зможе в потрібний момент досить швидко і без паніки з'їздити і купити одну з заздалегідь вибраних колясок.
Подивитися коляски, що називається, «живцем», в магазині, важливо ще й тому, що це - єдина можливість зрозуміти, чи підходить та або інша коляска особисто вам. Відгуки в інтернеті читати теж потрібно (див. наступний пункт), але тільки оглянувши і поторкавши коляску, покатавши її, ви зрозумієте, що зручно саме вам з нею управлятися.
2. Обійшовши торгові зали, можна влаштуватися вдома перед комп'ютером з виходом в інтернет і уважно вивчити:

 • по-перше, відгуки про візках, придивились вами в звичайних магазинах;

 • по-друге, вибір колясок в інтернет-магазинах, що доставляють товар у ваше місто.


 • На цьому етапі у вас сформуються основні переваги та буде складений приблизний список можливих покупок.
  3. Після такого ретельного «моніторингу», загалом-то, можна вже остаточно визначатися з вибором і відразу купувати вподобану коляску (якщо не заважають забобони). Або відкласти покупку до радісного моменту поповнення в сімействі. Тільки майте на увазі, що, якщо ви замовляєте коляску в інтернеті, до моменту її отримання може пройти деякий час.
  Ми свідомо не розглядаємо тут варіант покупки літньої коляски-тростини для двійні з рук. Можна, звичайно, піти по такому шляху, але надто вже великий ризик, що коляска просто-напросто не прослужить свій термін. Напевно, не потрібно пояснювати, що коляска для двійні, за визначенням, повинна витримувати подвійне навантаження. Це призводить до більш швидкого зносу і всіляких поломок. Відомо, що дешеві коляски та візочки середнього класу для двійні витримують максимальна загальна вага не більше 15-20 кг, після чого виходять з ладу. Так що краще не скупитися і купити нову коляску. Виняток можна зробити хіба що для дорогих і дуже надійних моделей.

  Яка коляска краще для двійні?


  Це питання, звичайно, вирішується в кожній сім'ї індивідуально. Але щоб трохи полегшити ваш остаточний вибір коляски для двійні, скажемо кілька слів про плюси і мінуси різних їх модифікацій.
  Прогулянкові коляски-тростини для двійні бувають двох основних типів, по розташуванню сидячих місць: «пліч-о-пліч» і «паровозиком».
  «Пліч-о-пліч» . У такій колясці діти сидять поруч, боком одне до одного.
  Плюси розташування «пліч-о-пліч»: у кожної дитини більше місця і краще огляд; кожна дитина знаходиться на однаковій відстані від мами, однаковою «зоні досяжності»; часто такі коляски оснащені місткими кошиками для покупок.
  Мінуси: з такою коляскою неможливо проїхати у вузький дверний отвір; трудноуправляема, якщо в колясці сидить тільки одна дитина.
  «Паровозиком» . У коляски для двійні «паровозиком» діти розташовані один за одним, сидіння знаходяться на одній або на різній висоті. Залежно від моделі, діти розташовуються спиною або обличчям до мами. Є моделі, які дозволяють встановити сидіння обличчям один до одного (зверніть увагу: у деяких колясок це можливо тільки за допомогою спеціального адаптера, який продається окремо і не завжди є у продажу).
  Плюси такої коляски: легко проходить по вузьких доріжках і дверні прорізи; легка в користуванні.
  Мінуси: незручності сидить позаду малюка: поганий огляд, мало місця для ніжок; не всі моделі передбачають відкидання спинок обох сидінь; таку коляску важко розгортати.
  На закінчення нагадаємо кілька основних моментів, які, можливо, стануть вирішальними при виборі коляски-тростини для двійні.

 • ціна - не забувайте, що вона прямо пропорційна якості,
  Коляска-тростина для двійні
  і відмовтеся від підозріло дешевих моделей;

 • розміри - коляска для двійні, само собою, не може бути зовсім вже компактною, але все ж потрібно заздалегідь передбачити місце для її зберігання;

 • вага - в будь-якому разі краще, якщо коляска буде досить легкою (в основному вага прогулянкових колясок для двійні не так вже й малий і коливається від 12 до 17 кг, сама легка коляска для двійні ніяк не може важити менше 8 кг - шукайте її серед дорогих марок);

 • простота в управлінні, маневреність;

 • тип коліс, амортизація;

 • легкість складання і розкладання.


 • Бажаємо вам вдалого вибору!
  Читайте також
  Санки-коляска для двійні
  Санки-коляска для двійні
  У зимовий період особливо важко гуляти відразу двома малюками, адже колясці набагато складніше їздити по снігу, а тому, і без того подвійне
  Коляска ТФК для двійні
  Коляска ТФК для двійні
  Очікування двійні - подвійне щастя, поєднане однак і з подвійними клопотами. Першим важливим транспортом і необхідним помічником мами ставати
  Коляски для двійні «паровозиком»
  Коляски для двійні «паровозиком»
  Батьки, які очікують появи на світ одразу двох малюків, готуються в посиленому режимі, адже потрібно купувати вдвічі більше всього. Необхідно
  Коляски для двійні 3 в 1
  Коляски для двійні 3 в 1
  Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
  Яку коляску краще купити для новонародженого?
  Яку коляску краще купити для новонародженого?
  Коляска - це незамінний предмет, якщо в будинку є дитина. Вибираючи коляску, батьки враховують три важливих моменти: комфорт і безпеку малюка,