Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Прогулянкові коляски з перекидною ручкою

Прогулянкові коляски з перекидною ручкою

4-03-2015, 16:05
4080
0
Прогулянкові коляски з перекидною ручкою
Багато мам, вибираючи прогулянкову коляску, одним із найважливіших вважають наявність реверсивної системи «обличчям до мами і обличчям до дороги», тобто, простіше кажучи, перекидної ручки.
Переваги
Дитячі прогулянкові коляски з перекидною ручкою, дійсно, мають ряд істотних переваг:

 • Вони забезпечують спокій дитини. Багато діти потребують постійного контакту з мамою, якщо не тілесного, то хоча б візуального. Якщо ваша дитина саме така, то коляска з ручкою, фіксованої в положенні «обличчям до дороги» може просто виявитися марною: малюк ні за що не захоче в ній сидіти, і на прогулянці вам доведеться котити порожню коляску перед собою, тримаючи дитину на руках.

 • Вони забезпечують спокій мами. Якщо дитина сидить в колясці обличчям до вас, ви добре контролюєте його, при необхідності можете поправити йому одяг, вчасно помітити викинуту з коляски іграшку. Особливо зручно таке положення, якщо ваша дитина - з числа непосид, які так і норовлять вилізти з коляски на повному ходу.

 • Вони забезпечують захист від вітру, снігу, яскравого сонця. Якщо у вашої коляски є перекидна ручка, то вибір маршруту вашої прогулянки не залежить від погоди. Вам не потрібно розвертатися і змінювати напрям руху, якщо подув вітер з річки або яскраве сонячне світло сліпить очі - достатньо лише змінити положення ручки, розгорнувши дитини таким чином, щоб йому не заважали погодні умови.


 • Недоліки
  Є у дитячих колясок з перекидною ручкою і свої мінуси:

 • Перекидна ручка може розхитуватися і ламатися. Це відбувається від того, що в положенні «обличчям до мами» у коляски зміщується центр ваги. Управляти коляскою в такому положенні складніше, важко повертати. Щоб уберегти коляску від поломки, при повороті в положенні «обличчям до мами» потрібно піднімати не передні колеса, а задні; а заїжджати на бордюри краще тільки в положенні «обличчям до дороги».

 • Перекидна ручка збільшує вагу коляски.

 • Не всі модифікації колясок забезпечуються перекидною ручкою. Наприклад, не буває триколісних колясок і полегшених колясок-тростин з перекидною ручкою.


 • Види колясок з перекидною ручкою


  Дуже поширені коляски-трансформери з перекидною ручкою. Вони є в лінійках різних виробників: Peg Perego, Jetem, Baby Care, Hoco, Hauck та ін. - так що можна зробити гідний вибір в будь-якій ціновій категорії.
  Багато моделі універсальних колясок 2 в 1 і 3 в 1 також забезпечуються перекидною ручкою. Популярністю користуються коляски 2 в 1 з перекидною ручкою. Такі коляски служать довго, так як відповідають потребам дітей різного віку. До 6 місяців використовується блок-люлька (у цей період ручка, як правило, не перекидається, так як це просто не потрібно). А з 6-9 місяців (з моменту, як дитина сяде) люлька замінюється на прогулянковий блок. З цього часу можливість зміни положення перекидної ручки допомагає урізноманітнити прогулянку з малюком і зробити її більш зручною. Щоб така коляска прослужила весь відпущений їй термін, потрібно пам'ятати про описані вище особливості керування візком при різному положенні перекидної ручки.
  Прогулянкові коляски з перекидною ручкою

  Якщо ви хочете придбати легку компактну коляску, придатну для подорожей, то модель з перекидною ручкою вам не підходять. Існують складні прогулянкові коляски з перекидною ручкою - з механізмом складання типу «книжка» (Capella, Aprica та ін), але всі вони важать не менше 7 кг, та й місця займають досить багато навіть у складеному вигляді. Найкращий варіант - не намагатися «вбити двох зайців», а придбати окремо полегшену коляску-трость для подорожей і поїздок в транспорті на інший кінець міста (якщо, звичайно, ви збираєтеся здійснювати такі поїздки) і, нехай важку, але досить надійний прогулянкову коляску з перекидною ручкою для довгих щоденних прогулянок в найближчому парку. Такою коляскою ви зможете користуватися, поки малюку не виповниться 3 роки.
  Читайте також
  Коляски для двійні 3 в 1
  Коляски для двійні 3 в 1
  Сьогодні вибрати коляску для двійні, що відповідає вашим вимогам, зовсім нескладно, адже існують моделі-трансформери 3в1. Це, безумовно і зручно, і
  Легка коляска-тростина
  Легка коляска-тростина
  Вибираючи прогулянкову коляску для малюка, багато мам губляться в асортименті. Найголовніше, вирішити для себе, що вам потрібно від коляски і як вона
  Коляска-трансформер 3 в 1
  Коляска-трансформер 3 в 1
  Складаючи список придане для новонародженого молоді батьки іноді з подивом дізнаються, що для малюка потрібно не одна коляска, а як мінімум дві, а то
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Яка коляска краще для новонародженого?
  Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
  Санки-коляска з коліщатками
  Санки-коляска з коліщатками
  Прогулянки взимку з малюком для багатьох батьків стає справжнім випробуванням з подоланням заметів і нерівностей доріг. Спеціально для регіонів, де
  Коляски для новонароджених: на чому має грунтуватися вибір?
  Коляски для новонароджених: на чому має грунтуватися вибір?
  У числі перших важливих покупок після народження малюка - дитяча коляска , вибору якої батькам варто приділити пильну увагу. Конструктивні та