Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Легка коляска-тростина

Легка коляска-тростина

4-03-2015, 16:05
2558
0
Легка коляска-тростина
З народження і до двох-трьох років усіх дітей катають у візках. Зазвичай перший транспорт малюка - це лежача коляска-люлька, в якій він спить під час прогулянок. У 7-8 місяців дитині стає цікаво вивчати навколишній світ з положення сидячи. Для цього батьки міняють люльку на прогулянковий блок, якщо це коляска «2 в 1», або просто піднімають спинку, якщо це трансформер. Багато мам, втомлені возити важкі універсальні коляски, купують так звані прогулянкові, які набагато легше і маневреннее. Коли ж малюк підростає і вже добре ходить, але, тим не менш, швидко втомлюється, стає актуальним використання легкої коляски тростини, яку зручно брати з собою: можна в будь-який момент розкласти коляску і посадити в неї втомленого дитини.

Особливості легень колясок тростин


Завдяки своїй малій вазі (від 3 до 8 кг) і особливостям конструкції коляски тростини зручно використовувати для подорожей. Також вони зручні, якщо ви живете в великому місті і часто користуєтеся метро, тролейбусами, маршрутними таксі. Така коляска легко складається і в складеному вигляді виглядає як тростина, звідки і пішла ця назва.
З якого віку можна використовувати дитячу прогулянкову коляску тростину, залежить від декількох факторів. По-перше, всі діти розвиваються по-різному: ваша дитина може відмовитися від коляски на рік і 4 місяці, а може кататися в ній і до трирічного віку. По-друге, і самі візки бувають різними, незважаючи на те, що їх об'єднують спільні риси - мала вага і можливість компактного складання і зручного транспортування. Головне, щоб ваша дитина вже добре сидів, адже у тростини зазвичай не передбачено жорсткої спинки, що не дуже добре для незміцнілого дитячого хребта.
Ще один момент - діти часто сплять на прогулянках, а спинка коляски тростини не опускається до горизонтального положення, і з цим доводиться миритися. Але зате практично всі коляски тростини йдуть з бампером - поперечною ручкою, за яку дитина може триматись під час руху і яка перешкоджає випадковому випаданню малюка з коляски. На бампер часто вішають різні яскраві іграшки, які служать додатковою розвагою в поїздці.
Якщо ви хочете купити легку коляску, то подумайте, де і як вона буде експлуатуватися і готовий ваш дитина до відповідних умов. Купуйте тростина не раніше року і бажано в літній час, адже ці коляски зазвичай не екіпіровані захисними чохлами і теплими конвертами.
Види тростин
Традиційна коляска тростина - це легка алюмінієва або пластикова конструкція з чотирма маленькими здвоєними колесами. Проте з часом з'являються все більш функціональні моделі, такі, наприклад, як триколісна коляска трость
Легка коляска-тростина
Geoby D888-R92. Вона дуже маневрена завдяки передньому поворотному колесу, а також має вагу до 4 кг і компактно складається в сумку-переноску.
Крім того, порівняно недавно на ринку дитячого транспорту з'явилися коляски тростини з перекидною ручкою. Вони продаються саме під такою назвою, але насправді являють собою досить важкі за вагою коляски, які, хоча і складаються, як тростина, все ж досить незручні в якості транспорту для подорожей. Прикладом можуть служити такі моделі, як Bebe Confort Loola, Inglesina Zippy Free та інші.
Багато батьків, які проживають у містах і селах з поганими дорогами, не відмовилися б від коляски тростини з великими колесами. Проте такі варіанти зустрічаються дуже рідко, і в основному це досить дорогі моделі. Крім того, колеса великого діаметру надають візку додатковий вага, що зводить нанівець всі переваги тростини. В такому випадку краще зупинитися на варіанті прогулянкової коляски (не тростини) з великими колесами, такий, як Capella S802 або S901.
Читайте також
Прогулянкові коляски з перекидною ручкою
Прогулянкові коляски з перекидною ручкою
Дуже часто, вибираючи прогулянкову коляску з фіксованою ручкою мами стикаються з ситуацією, коли малюк відмовляється у ній сидіти, не побачивши маму.
Коляска-тростина для двійні
Коляска-тростина для двійні
Рано чи пізно щасливі батьки двійні обов'язково замислюються над придбанням коляски-тростини для прогулянок з малюками. І тут їх підстерігає чимало
Коляска для дітей погодок
Коляска для дітей погодок
Батьки двох і більше дітей-погодок стикаються з однією проблемою - вибором спеціальної коляски. Існує чимало різновидів колясок для двох і більше
Яка коляска краще для новонародженого?
Яка коляска краще для новонародженого?
Як молодій мамі розібратися в різноманітті представлених моделей колясок? Головне, що їй варто знати - новонародженому не потрібна «сидяча» коляска,
Рейтинг колясок для новонароджених
Рейтинг колясок для новонароджених
При виборі коляски впали в розпач? Очі розбігаються від різноманіття? Дізнайтеся, які коляски найчастіше купують в цьому році - представляємо вам
Санки-коляска з коліщатками
Санки-коляска з коліщатками
Прогулянки взимку з малюком для багатьох батьків стає справжнім випробуванням з подоланням заметів і нерівностей доріг. Спеціально для регіонів, де