Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Зимовий конверт для новонародженого

4-03-2015, 16:14
2855
0
Зимовий конверт для новонародженого
Наше дитинство пройшло в пелюшках. І мамам і бабусям необхідно було сповивати своїх дітей, якомога старанніше випрямляючи ручки і ніжки (а раптом кривоногим зросте?).
Але зараз часи змінилися, і вже в пологовому будинку молодим батькам дають наполегливі рекомендації не сповивати дитини, так як це може погано позначитися на його розвитку. Адже чим більше рухів він зробить, чим швидше відчує можливості свого тіла, тим швидше піде, тим швидше заговорить.
Тому на зміну пелюшок і сорочечки сьогодні прийшли інші предмети першої необхідності для новонародженого - це всілякі піжамки, штанці, кофтинки. Однак, у що покласти дитину, щоб йому було комфортно і затишно, не тільки під час сну, але і під час прогулянки? - Річчю першої необхідності стає конверт для новонародженого.

Чи потрібно купувати зимовий конверт для новонародженого?


На сьогоднішній день на ринку пропонується безліч конвертів для новонароджених на будь-який смак і колір. Це і звичайні конверти, конверти-трансформери, і конверти для новонароджених з ручками. Спальні конверти для новонароджених - дійсно дуже практична річ. Взимку, в холодні дні, коли дитині, незважаючи на погоду, необхідно перебувати на вулиці, знадобиться теплий хутряний конверт для новонародженого, наприклад з овчини. Якщо у дитини немає алергії на пух і шерсть, хорошим рішенням може стати пуховий або вовняної конверт для новонароджених.
Або зшити самої?
Проте кращого конверти для новонароджених, ніж, зроблений своїми руками вам не знайти. Розмір конверта для новонародженого залежить від розмірів малюка, в той же час у продажу найчастіше є конверти стандартного розміру 110x110 див. Тільки виконуючи конверт по власній схемі, ви можете зробити його підходящим саме для вашої дитини.
Коли він згодиться?
Взимку конверт для новонародженого, безсумнівно, стане однією з найбільш затребуваних речей у вашому домі. Якщо дитина йде на прогулянку, маючи конверт, немає необхідності вкутувати його в ковдри і ковдрочки. Досить покласти його в теплий конверт. Загорнути новонародженого в конверт зовсім не складно. Дитину укладають на основу конверта, а зверху закривають його верхньою частиною, застібаючи змійки, гудзики або липучки з боків. Навіть холодною зимою в конверті з овчини мама може сміливо виносити свого малюка з дому.
Однак влітку, коли температура повітря стає занадто високою, що не має сенсу зловживати конвертом. Адже чим менше одягу несе на собі ваш малюк в теплу погоду, тим корисніше для нього.
Зимовий конверт для новонародженого

Які альтернативи?
У той же час, конверт для новонародженого може вам не дуже стати в нагоді, якщо ви орієнтуєтеся на часте використання комбінезона. Так як комбінезон і теплий конверт є взаємозамінними предметами, визначитеся який з них вам естетично ближче. (Майте на увазі, що багато комбінезони для самих маленьких можуть перетворюватися в конверт, можливо, це самий оптимальний варіант).
Для тих же, хто планує в конверті укладати малюка на ніч, ми рекомендуємо придивитися до різноманітних спальних мішків, які не так сковують рухи дитини, як конверт, і в той же час надійно захищають його від прохолоди в кімнаті. Адже невгамовні малюки так люблять розкриватися!
Читайте також
Конверт для новонародженого своїми руками
Конверт для новонародженого своїми руками
Конверт для новонародженого - зручний і простий спосіб укутати малюка і тепле, і в холодну пору року. Виробники випускають чимало видів конвертів на
Ковдру для новонародженого
Ковдру для новонародженого
Ви напевно вже встигли добре підготуватися до появи новонародженого у вашому домі. Ну, у всякому разі, у вас точно написаний список всього
Зимовий комбінезон для немовляти
Зимовий комбінезон для немовляти
Ви чекаєте появи на світ свого малюка у холодну пору року? Чи вас вже можна привітати з новонародженим в сім'ї? У будь-якому випадку, вам необхідно
Річний конверт на виписку
Річний конверт на виписку
Конверт - перший "наряд" малюка, він повинен бути красивим і зручним. Сучасні батьки воліють функціональні речі, тому багато купують літні
Конверт на виписку з пологового будинку
Конверт на виписку з пологового будинку
Вже пройшли часи, коли конверт на виписку дитину з пологового будинку був одноразової річчю. Сучасні конверти - зручні багатофункціональні ковдри, ще
Комбінезони для новонароджених
Комбінезони для новонароджених
Підбираючи одяг для новонародженого, мамі потрібно врахувати дуже багато характеристик. Найбільш зручною і практичною річчю для малюків по праву