Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Пляшечки для новонароджених

4-03-2015, 16:15
1094
0
Пляшечки для новонароджених
Вибір приданого для довгоочікуваного малюка - справа дуже приємне, але відповідальне і часом клопітка. Окремий пункт у довгому списку покупок, які чекають з появою в будинку нового члена сім'ї, займають пристосування для годування і, зокрема, пляшечки для новонароджених. Розібратися в їх різноманітті досить непросто, тому перед покупкою рекомендується зібрати максимум інформації з цього питання, яка допоможе визначитися з вибором.

Як вибрати пляшечку для новонародженого?


В основі вибору пляшечки для годування новонароджених лежать всього два простих принципу - зручність і безпеку. Виходячи з них, слід визначитися з матеріалом, з якого виготовлена пляшка, її формою, фірмою-виробником. Пляшка повинна витримувати високу температуру, яка необхідна для стерилізації, її деталі повинні щільно прилягати один одному - тоді вміст не буде проливатися.
Матеріал . Пляшечки виготовляють зі скла і високоякісного пластика. Скляні пляшечки для годування звичніше старшому поколінню - їх легко мити і стерилізувати, вони довговічні. Головний мінус скла в тому, що воно легко б'ється, а отже, може представляти загрозу для безпеки малюка. Пластикові пляшечки не б'ються, вони більш легкі і точно також витримують стерилізацію і кип'ятіння. Їх мінус у тому, що пластик менш довговічний - з часом на стінках пляшки з'являються мікротріщинки і вона каламутніє.
Форма . Наступне, на що потрібно звернути увагу - форма пляшечки. Вони бувають циліндричні, зігнуті у шийки або до середини, що розширюються до низу. Чим простіша форма пляшечки, тим легше її мити. Але з іншого боку, вигнуті пляшечки більш фізіологічні, оскільки частково повторюють форму грудей. Для того, щоб ретельно промивати посуд, забираючись в найнедоступніші виїмки і поглиблення, слід придбати ще й йоржик для пляшечок, бажано тієї ж марки, що і самі пляшечки для найбільшої зручності та ефективності.
Що стосується торговельної марки, краще віддати перевагу відомим виробникам, оскільки їх продукція регулярно піддається перевіркам і сертифікації.

Чим мити і до якого віку стерилізувати дитячі пляшечки?


Молочна суміш і молоко, якими ми годуємо наших діток, являють собою ідеальне середовище для розвитку хвороботворних мікроорганізмів, тому дуже важливо знати, як правильно мити дитячі пляшечки.
Після кожного використання пляшечки слід промивати, попередньо замочивши при необхідності, спочатку зі спеціальним миючим засобом для дитячого посуду, а потім - проточною водою. Особливу увагу слід приділяти місцям - де накопичуються залишки їжі - шийки і дна. Йоржик, який полегшить процес миття, повинен використовуватися виключно для дитячих речей.
Після миття слід простерилізувати пляшечки. Зробити це можна за допомогою сучасних досягнень техніки - електричного стерилізатора або стерилізатора для мікрохвильової печі, а можна і по-старому - шляхом кип'ятіння в каструлі. Наші мами чудово пам'ятають як це - кип'ятити пляшечки. Після того, як вони прокипят 15 хвилин, воду слід злити, а посуд залишити висихати. Коли вода стече, пляшечки слід досушити на чистому рушнику. Неважко зрозуміти, що для економії сил і часу все ж краще витратитися на стерилізатор і сушарки для дитячих пляшечок - це себе виправдає.
Стерилізувати пляшечки слід рівно до тих пір, поки годуєте з них дитини.
Пляшечки для новонароджених

Скільки пляшечок потрібно новонародженому?


Питання кількості залежить від типу вигодовування. Якщо ваш малюк харчується виключно грудним молоком, можна обійтися і зовсім без них, а догодовування і допоювання виробляти з ложечки. У перші півроку життя пляшечку можна купити для зручності мами, яка зможе зцідити в неї молоко і довірити годування дитини близьким. Після півроку з пляшечки можна давати соки, кефір, рідкі каші.
Искусственнику ж потрібно близько 6 великих пляшечок, по 250 мл - для безпосередньо суміші і приблизно 2 маленьких, по 120 мл - для рідин.
Читайте також
Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
Багато матусі, діти яких перебувають на штучному або змішаному вигодовуванні, цікавляться питанням, чи правильно вони годують з пляшечки свого
Як стерилізувати дитячі пляшечки?
Як стерилізувати дитячі пляшечки?
В питанні догляду за малюками, особливо що знаходяться на штучному вигодовуванні, є один дуже важливий момент - догляд за пляшками. Просто промивати
Стерилізатор для пляшечок
Стерилізатор для пляшечок
Питання організації харчування дитини до року включає в себе один дуже важливий момент - догляд за пляшечками та посудом. Ні для кого не секрет, що
Антиколікові пляшечки
Антиколікові пляшечки
Проблеми з животиком турбують багатьох малюків і батьків в перші місяці життя. На допомогу йдуть всі засоби: від масажів і теплих пеленочек до
Термос для дитячих пляшечок
Термос для дитячих пляшечок
Під час поїздок або тривалих прогулянок перед батьками нерідко стоїть питання зберігання дитячого харчування або грудного молока. Щоб дитяча їжа
Чому дитина відригує фонтаном?
Чому дитина відригує фонтаном?
У процесі годування новонародженого, незалежно від того, харчується він штучними сумішами або винятково грудним молоком, можуть виникати ...