Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Шезлонг для дітей

4-03-2015, 17:22
953
0
Шезлонг для дітей
У даній статті ми розглянемо з вами такий популярний сьогодні товар, як крісло-шезлонг для дітей, і спробуємо проаналізувати, чи потрібен шезлонг дитині або ж це марна трата грошей, без якої можна з легкістю обійтися.
Які бувають шезлонги?
Різноманітність шезлонгів на сучасному ринку досить переконливо. Вони можуть бути як статичними, так і з можливістю розгойдування. Деякі крісла-шезлонги для дітей навіть обладнані спеціальними електронними пристроями, що дозволяють дистанційно керувати кріслом, задаючи ритм і інтенсивність його погойдувань.
Переносна люлька-шезлонг може використовуватися для дітей до 9 місяців, при цьому малюка дуже зручно годувати. Якщо перед дитячим кріслом повісити мобіль, брязкальце або пару іграшок, можна розраховувати на те, що малюк буде з задоволенням розглядати їх, лежачи в шезлонгу. Для дітей постарше шезлонг може використовуватися в якості стільчика для годування.
Качалка-шезлонг для дітей допомагає дитині спокійно заснути, при цьому мама позбавляється від необхідності годинами носити і качати на руках важкого підрослого малюка. Для дітей постарше крісла часто оснащуються ігровими панелями, яскравими і привабливими. При виборі шезлонга, оснащеного такий панеллю, зверніть увагу на те, щоб на ній не було дрібних деталей, які дитина може відірвати і проковтнути.
На що звернути увагу при виборі шезлонга?

 • Незалежно від того, який тип шезлонга ви вибрали, зверніть пильну увагу на систему безпеки. Ремені, запобігають випадання дитини, повинні бути зроблені з якісних, досить міцних матеріалів, не тиснути і зручно підтримувати малюка. Більшість гойдалок-шезлонгів для дітей оснащуються ременями з трьох - або чотирьохточковими кріпленнями. Крісло повинне бути досить стійким, з якісною і міцною ніжкою, щоб навіть рухливий малюк не зміг перекинути його.

 • Перевагою для шезлонга є наявність знімного чохла, який добре відпирається і не линяє. Це дуже важливо, так як будьте впевнені, прати шезлонг доведеться досить часто.

 • Якісні шезлонги мають можливість регулювання положення спинки, а в кріслах з можливістю горизонтального положення спинки дитині буде зручно спати. Якщо ви плануєте використовувати крісло-шезлонг для сну, переконайтеся в тому, що спинка крісла досить тверда і не прогинається під вагою малюка. Неправильне положення спинки крісла може негативно позначитися на розвитку хребта дитини.

 • Легкі і компактні моделі шезлонгів часто оснащуються ручками для перенесення, що робить їх експлуатацію ще зручніше.

 • Завдяки широкому спектру кольорів і різноманітності дизайну, батьки мають можливість підібрати крісло-шезлонг для дітей, яка ідеально впишеться в інтер'єр квартири.

 • При виборі шезлонга зверніть увагу, що різні моделі розраховані на різний вік дитини, від цього залежить їх розмір, кількість і кут положень спинки, кріплення ременів і їх матеріал, розрахунковий вагу і т. д.

 • Вибираючи шезлонг, не женіться за самими дорогими моделями, адже термін активної експлуатації дитячої шезлонга недовгий - як тільки крихітка навчиться повзати, крісло буде використовуватися в кращому випадку для годування та короткого денного сну. Бажання дитини пізнати навколишній світ, повзати і ходити не зможуть приборкати ніякі ремені.
 • Шезлонг для дітей


  Найголовніше - яким би якісним і безпечним не був шезлонг, ніколи не залишайте в ньому дитину без нагляду.
  Таким чином, шезлонг для дітей - відмінне придбання для мам, які завжди хочуть бути поруч з дитиною, але з якихось причин не можуть часто брати дитину на руки. Шезлонг може істотно полегшити життя молодих батьків, але його покупка не є життєво необхідною. Купувати крісло-шезлонг чи ні - це справа ваших можливостей і переваг. Пам'ятайте, що ніякі, навіть самі дорогі іграшки і меблі не здатні замінити дитині справжні батьківські обійми та увагу.
  Читайте також
  Коли можна садити хлопчиків?
  Коли можна садити хлопчиків?
  У гонитві за досягненнями своєї дитини, батьки часто кваплять події, бажаючи якнайшвидше навчити малюка перевертатися або сидіти. Але насправді, не
  Дитячі стрибуни
  Дитячі стрибуни
  Період, коли дитина вже вміє сидіти, але ще не вміє ходити, часом, буває дуже складним для батьків. Адже малюк активно цікавиться навколишнім світом,
  Як вибрати стільчик для годування?
  Як вибрати стільчик для годування?
  Одним з пунктів у списку для новонародженого у багатьох мам значиться стільчик для годування. Але стільчиків на ринку представлено безліч. Спробуємо
  Крісло для годування
  Крісло для годування
  У перші місяці після народження маляти мама проводить практично половину дня, годуючи його. Тому так важливо подбати про зручному місці для
  Гойдалки для дітей
  Гойдалки для дітей
  Згадайте, скільки радості ви отримували в дитинстві від розгойдування на гойдалці. Сучасні діти також люблять гойдатися і на вулиці і, якщо є
  Дитяче велосипедне крісло
  Дитяче велосипедне крісло
  Любителі велосипедних прогулянок з народженням дитини стикаються з певними труднощами з катанням разом з малюками. Проте, це проблема легко