Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Пеленальний столик

4-03-2015, 17:23
3630
0
Пеленальний столик
Очікування появи на світ дитини супроводжується й іншими не менш приємними клопотами, наприклад, придбанням все, що буде необхідно дитині в перший рік його життя. Цей список покупок починається з пустушок і закінчується дитячої меблями. З усього переліку ми виберемо пеленальний столик, про необхідність придбання якого замислюються багато батьків.

Потрібен пеленальний столик?


Багато матусі сповивати дитину віддають на власному ліжку або ж звичайному столі, з постеленным на нього ковдрою і пелюшкою. Є у таких поверхонь і недоліки, наприклад, дитина може впасти зі столу, рвучко обернувшись. У самої мами періодично може затікати спина, оскільки їй доводиться переодягати дитину, схилившись над ним.
З наявністю пеленальних столиків ці проблеми підуть, так як багато з них регулюються по висоті, і всі вони забезпечені бортиками. З урахуванням того, що сповивати і переодягати дитину на столику буде зручно лише в перші місяці життя, багато виробники подбали про його трансформаціях, які будуть нести функціональне навантаження до настання шкільного віку дитини.

Розміри пеленального столика


Стандартний розмір повивальною поверхні столика сьогодні позначити складно із-за різноманіття моделей. При його покупці слід ґрунтуватися на принципі: чим більша поверхня, тим краще. Це необхідно, оскільки немовля дуже швидко набирає вагу та росте. По висоті пеленальні столики слід підбирати виходячи з росту мами.

Пеленальні столики для дитячої кімнати


Вибір столиків, призначених для сповивання, широкий і з моделлю можна визначитися, орієнтуючись на власні вподобання та фінансові можливості.
Пеленальная дошка. Даний тип повивальною поверхні являє собою дошку з захисними бортиками, на дно якої можна покласти матрацик. Виготовляється вона з різних матеріалів і дуже зручна для малогабаритних приміщень. За вартістю пеленальная дошка є найбільш економним варіантом.
На прогулянках або у поїздках незамінним може стати складаний пеленальний столик з невеликими ніжками, який для зручності використання необхідно лише встановити на рівну поверхню.
Пеленальний столик. Він являє собою сповивальну поверхню з довгими ніжками. Найпростіший варіант пеленального столика може бути розкладним, він зручний для економії простору приміщення. Ніжки його можуть регулюватися по висоті зростання мами.
Пеленальний столик також може бути зроблений за принципом етажерки. Зручний він тим, що всі необхідні для переодягання приналежності будуть знаходитися під рукою.
Останнім часом з'явилися і столики з поверхнями, температура яких може регулюватися. Матрасик для пеленального столика з підігрівом підключений до мережі і нагрівається до 30 - 40 градусів.
Настінний пеленальний столик. У такій моделі пеленальная поверхню кріпиться до стіни, і висота її регулюється під зріст мами.
Пеленальний комод. Ідеальний варіант для дитячої кімнати, оскільки в подальшому може використовуватися як звичайний предмет меблів для зберігання речей. Для такої трансформації необхідно буде лише засунути назад сповивальну поверхню. З урахуванням багатофункціональності, стоїть комод набагато дорожче, ніж звичайний столик.
Пеленальний столик

Дитяче ліжечко з пеленальним столиком. Такий варіант меблів для дитячої кімнати також коштує набагато дорожче, ніж звичайний столик. Ліжко, поєднана з пеленальною поверхнею, згодом від неї від'єднується і призначається для дітей віком до 10 років.
Пеленальні столики для ванної. Поверхні для сповивання передбачені і для ванної кімнати, так як після купання дитини необхідно витерти, здійснити певні процедури і одягнути його. Підходять такі варіанти для ванних кімнат з великою площею. Найбільш зручним є пеленальний столик з ванночкою. Цей предмет меблів являє собою конструкцію на металевих ніжках з гумками або засувками, не дозволяють їм ковзати. Комоди з пеленальными поверхнями для ванної також є в продажу, але є більш спірним варіантом з-за підвищеної вологості повітря.
Читайте також
Пеленальний столик своїми руками
Пеленальний столик своїми руками
Малюкові в перший рік життя необхідна маса речей для догляду, і однією з них є пеленальний столик, який суттєво полегшує процес перепеленания і
Комоди для новонароджених
Комоди для новонароджених
Готуючись до появи нового члена сім'ї, батьки піклуються про облаштування його кімнати або місця в кімнаті і про збереження його речей. Хорошим
Столик для годування
Столик для годування
Батьки, які голосують за багатофункціональність та універсальність дитячих речей, воліють купувати товари для малюків, які в майбутньому підійдуть і
Розвиваючий столик для дітей
Розвиваючий столик для дітей
Розвиваючі столики для дітей - дійсно гарне придбання, дозволяє дитині поєднувати гру з навчанням. Вони являють собою зручні ігрові панелі на ніжках,
Дитячий туалетний столик
Дитячий туалетний столик
З ранніх років дівчатка вчаться доглядати за собою, тому маленькій принцесі не обійтися без власного туалетного столика. У статті ми розповімо про
Вибір пеленального столика
Вибір пеленального столика
Дитяча кімната влаштована трохи інакше, ніж доросла, адже малюкові потрібно набагато більше речей, потреба з часом в яких відпадає. Один із