Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Взуття для малюків до року

4-03-2015, 17:34
1768
0
Взуття для малюків до року
Про першого взуття для свого малюка батьки починають замислюватися вже тоді, коли дитина тільки пробує встати на ніжки. Але як при такому розмаїтті взуття в магазинах вибрати саме ту, яка підійде дитині? Зараз ми спробуємо відповісти на це питання.
Всю дитячу взуття для малюків до року можна розділити на дві категорії, домашню і вуличну.
Повстяні туфельки або пінетки на жорсткій або шкіряній підошві стануть першою взуттям для малюка, який ще не ходить. Але як тільки малюк встав на ніжки йому потрібно придбати справжню, правильне взуття.
Багато мам вважають, що дитина повинна відпочивати вдома від взуття. Безумовно, але тільки під час сну. М'язи особливо рухомих малюків, які починають рано ходити, не достатньо міцні, щоб правильно тримати стопу, а кістки поки не мають пам'яті свого правильного положення. Грамотно підібрана, домашнє взуття для малюків до року не тільки стане комфортною для малюка, але і полегшить його зусилля, допоможе правильно розташувати стопу, збільшить площу зіткнення з підлогою, а, отже, дозволить першовідкривачеві краще тримати рівновагу. Тому слід обзавестися туфельками, які будуть щільно облягати ногу і пропускати повітря, з легко сгибающейся навпіл, ребристою підошвою, щоб уникнути ковзання. Перша взуття для малюка повинна мати каблучок від 003 мм до 004 мм
Вибираючи вуличне взуття, віддайте перевагу натуральним матеріалам. Правильна взуття для малюків до року має твердий задник, саме він відповідає за фіксація ступні в потрібному положенні і захищає від всіляких травм при стрибках або падіннях. В області, де задник стикається з ніжкою, повинна бути м'яка подушечка. Це дозволить уникнути натирання шкіри і додасть зручності при ходьбі.
Як вуличний, так і домашнє взуття для малюків до року має бути за розміром дитині, як по довжині, так і по ширині. Допускається різниця лише в половину розміру в більшу сторону. Часом буває важко визначити положення ніжки взуття, особливо якщо ви вибираєте закриту модель.
Взуття для малюків до року
Шаблон ступні малюка, вирізаний з твердого картону та вкладений у взуття, що дозволить вам визначити візуально або на дотик відповідність колодки моделі особливостей ступні малюка.
Мабуть, найважливіше в першій взуття для малюка - це устілки. Багато виробники передбачають спеціальні коригуючі супінатори-устілки, формують правильний звід стопи. Відсутність у взутті супінатора може призвести до деформації або сплощення стопи.
Вибираючи літнє взуття для малюка до року, віддайте перевагу моделі з високим жорстким задником і закритим носом.
Читайте також
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Розмірна сітка дитячого взуття за віком
Щоб вдало підібрати взуття малюкові, навіть у його відсутність, потрібно знати правила і принципи вибору дитячого взуття. Перше, що нам потрібно, -
Розмір взуття у дітей
Розмір взуття у дітей
Сьогодні ринок дитячих товарів переповнений, і дитяче взуття - не виняток. У супермаркетах, у т. ч. і в інтернет-магазинах, можна зустріти виробників
Перша взуття для малюка
Перша взуття для малюка
Вибір взуття для перших кроків дитини дуже важливий, оскільки від нього буде залежати і правильна постановка ніжки, і бажання дитини вчитися ходити.
Взуття для новонароджених
Взуття для новонароджених
Правильна взуття для малюка - запорука хорошого здоров'я. Але багато хто швидше дивляться на красу вироби, ніж на його функціональність. Розберемося,
Зимова ортопедичне взуття для дітей
Зимова ортопедичне взуття для дітей
Покупка взуття для дитини - відповідальне завдання, так як від її якості та зручності буде залежати не тільки комфорт дитини, але і його здоров'я.
Плоскостопість у дітей - як вилікувати?
Плоскостопість у дітей - як вилікувати?
Дитяча плоскостопість - це найбільш поширений вид деформації дитячої стопи, який з часом буде вилікувати дуже важко або навіть неможливо.