Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Одяг для недоношених дітей

Одяг для недоношених дітей

4-03-2015, 18:02
2715
0
Одяг для недоношених дітей
Як правило, недоношені діти потребує особливих умовах, причому навіть засоби гігієни та одяг для таких крихіток мають деякий особливості.
Можливо, мамі знадобиться купувати ще в лікарні підгузники, дитячий крем, інші засоби гігієни. В основному медсестри самостійно проводять зміну підгузників, так як мама може випадково змістити численні трубочки і дроти, які відповідають за життєзабезпечення дитини.
Особливості вибору одягу
При догляді за недоношеними дітьми в більшості випадків достатньо трикотажного підгузника і чепчики. Саме в такому вигляді малюк і знаходиться в кувезі. Необхідність цього головного убору пояснюється тим, що при його відсутності малюк швидко втрачає тепло.
В більшості своїй, весь одяг, яка виробляється для новонароджених дітей, недоношеним дуже велика.
Проте останнім часом на ринку з'явилася речі спеціально для недоношених (розміри починаються з 34 см з кроком по 4 см). Особливістю даного виду продукції є те, що всі одежинки не мають швів, щоб не травмувати ніжну шкіру. Причому вказується розмір не як зазвичай, а з об'ємом грудей, талії. Більш того, на деяких моделях вказана довжина рукава.
З-за того, що недоношена дитина набирає вагу та росте більш швидкими темпами, ніж його однолітки, що народилися в строк, виникає необхідність в частому перегляд гардеробу малюка. Тому мами намагаються не купувати багато речей, обходячись при цьому малим.
Оскільки більшість підгузників, як і речей, недоношеній дитині малі, можна використовувати найменший розмір (1-3 кг), попередньо провівши наступні маніпуляції: придбайте найменші непромокальні багаторазові підгузники трусики і ушейте їх. Через деякий час, як вага малюка збільшиться, можна переходити на звичайні одноразові підгузники.
Особливості догляду
Як відомо, у виходжуванні недоношених дітей є численні особливості. Наприклад, купання може обернутися для дитини переохолодженням. Саме тому цю процедуру проводять під спеціальною лампою. Також в ході даного процесу у малюка може розвинутися стрес і асфіксія.
Якщо дитина вже зміцнів і може самостійно знаходиться поза кувез, можна починати сповивання. Доведено, що воно сприяє тому, що діти менше плачуть, краще себе почувають і довше сплять. В такому стані організм витрачає менше енергії.
Таким чином, залицяння за недоношеною дитиною являє собою складний процес, що вимагає багато уваги і сил молодої матері.
Читайте також
Розвиток недоношеної дитини по місяцях
Розвиток недоношеної дитини по місяцях
Народження недоношеної дитини створює для батьків і медперсоналу масу проблем. Так, постійно потрібно стежити за станом дитини: його вагою, ростом,
Які підгузники для новонароджених краще?
Які підгузники для новонароджених краще?
Правильно підібраний підгузник - запорука комфорту та гарного настрою малюка і спокою батьків. Саме при виборі підгузників новонародженим слід бути
Підгузники Baken
Підгузники Baken
Асортимент підгузників для малюків з одного боку робить життя батьків набагато простіше, з іншого боку, змушує розгубитися в різноманітності і робити
Виходжування недоношених дітей
Виходжування недоношених дітей
Діти, народжені раніше терміну, вимагають особливого догляду. В пологових будинках існують спеціальні відділення, де для таких малюків створені всі
Дитячий одяг для новонароджених
Дитячий одяг для новонароджених
Всім відомо, що новонароджений так швидко зростає, що часом не встигає «зносити» всі ті речі, які батьки напокупали в нападі «малышкового
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Краще всього купувати підгузники в аптеках , великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях. Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю