Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Прогулянки з новонародженим взимку

Прогулянки з новонародженим взимку

4-03-2015, 18:05
1520
0
Прогулянки з новонародженим взимку
Прогулянки з дитиною - запорука гарного апетиту і сну. Але в зимовий час багато матусі досить часто відмовляються від них, так як бояться застудити малюка. Якщо ж малюк народився всього кілька днів тому, і зовсім не хочеться виходити з ним на вулицю до плюсових температур. Як правильно підійти до цього питання і підготувати малюка, ми розглянемо в даній статті.

Перша прогулянка з новонародженим взимку


Якщо пологи припали на зимовий період, то виходити на першу свою прогулянку малюка можна вже через два тижні. Скільки гуляти з новонародженим взимку, в першу чергу залежить від погодних умов. Якщо на градуснику -15°С і вище, ви можете вийти на свіже повітря на п'ять-десять хвилин. У деяких регіонах, де є підвищена вологість і сильні вітри, краще дочекатися позначки -5-10°С.
Перед тим, як гуляти з новонародженим взимку, переконайтеся в тому, що немає сильного вітру чи снігу. Навіть якщо ви одягнете його досить тепло, носик і щічки можуть обвітритися. Час прогулянок розтягуємо поступово, в ідеалі це годину-півтора двічі в день.

Як гуляти з новонародженим взимку?


В першу чергу важливо розуміти, що прогулянки з новонародженим взимку так само важливі, як і в будь який інший час року. Здорові діти адаптуються до змін температури досить швидко і вже через два тижні ви сміливо можете гуляти. Але тут важливо грамотно організувати весь процес.

 • Вибирайте тільки сонячні і бажано безвітряні погоди. Якщо ви бачите, що піднімається вітер, і на вулиці явний мороз, з прогулянкою краще почекати. В такі дні ви можете поставити коляску на балкон і відкрити вікна. Але слідкуйте, щоб на дитину не дув вітер і він перебував на протязі.

 • Кожну наступну прогулянку поступово розтягуйте на 5-10 хвилин. Також важливо обговорити ваш графік прогулянок з педіатром. В ідеалі через півтори-дві тижня ви повинні гуляти з малюком приблизно по годині. Якщо ж здоров'я є відхилення, першу та наступні прогулянки повинен порекомендувати фахівець.

 • Одягаємо новонародженого на прогулянку взимку . Найзручнішою одягом сьогодні вважається комбінезон-трансформер, який з конверта легко перетворюється в костюм. У малюка завжди буде закрито все тіло, так що вітер ніколи не продме. Одягати і знімати його дуже просто і швидко, що особливо важливо, адже дітки сильно потіють під час одягання і частенько криком виявляють своє обурення. Обов'язково під низ одягаємо тільки бавовняний бодік або футболку, щоб тканина добре вбирав піт і пропускала повітря.

 • Скільки б ви не вирішили гуляти з новонародженим взимку, завжди наносите на обличчя захисний крем від обвітрювання. Це дозволить відкрити віконце в чохлі і не боятися подразнень шкіри, а малюк буде повноцінно дихати свіжим повітрям.

 • Чіпати холодний носик не має сенсу. Якщо малюк замерзне, ви про це точно дізнаєтеся: він почне пронизливо кричати і заспокоїти його не вийде. Так що терміново візит його додому гріти. Саме тому відштовхуватися від загальноприйнятих рекомендацій варто з урахуванням особливостей дитини: одним діткам вистачає півгодини для прогулянок, а інші цілком комфортно себе почувають і протягом години. • У чому гуляти мами взимку?

  Прогулянки з новонародженим взимку

  Швидше за все, багато матусь вибирають собі наряд на прогулянку стихійно: що лежало ближче, то і схопила. А між тим, саме мамі в першу чергу необхідно одягатися тепло. Звичайно, з коляскою не буває холодно, а скоріше навіть жарко, але от про теплі ніг слід подбати. З одягу переважно вибрати волого - та вітрозахисні матеріали типу плащової тканини в поєднанні з теплим флісовим шаром.
  Сьогодні є спеціальні шкарпетки з флісу або вставки з матеріалу типу овчини для взуття. Також варто пошукати спеціальну муфту для рук, яка кріпиться до ручки коляски. Тоді після прогулянки вам не доведеться брати дитину холодними руками.
  Читайте також
  Скільки гуляти з немовлям взимку?
  Скільки гуляти з немовлям взимку?
  Багато матусі, боячись, що малюк замерзне і переохолоджуватиметься, надмірно загортають його, і гуляють зовсім по чуть-чуть. А скільки все ж можна
  Коли можна гуляти з новонародженим?
  Коли можна гуляти з новонародженим?
  Перша прогулянка з малюком - дуже хвилююча подія для батьків. Адже так приємно після 9 місяців очікування гордо крокували, похитуючи перед собою
  Прогулянки з немовлям взимку
  Прогулянки з немовлям взимку
  У багатьох матусь в зимовий час виникає питання з приводу прогулянок на морозі з дитиною. Страх переохолодити або обморозити малюка змушує сидіти
  Скільки гуляти з новонародженим?
  Скільки гуляти з новонародженим?
  У мам новонароджених, особливо, якщо дитина - первісток, виникає маса питань, стосовно догляду за ним. Один з них - кількість та тривалість
  Перша прогулянка з новонародженим
  Перша прогулянка з новонародженим
  Не дарма майбутні мами з такою ретельністю вибирають коляску - скоро належить перша прогулянка з новонародженим, і потрібно бути при повному параді і
  Як гуляти з новонародженим?
  Як гуляти з новонародженим?
  Перша прогулянка з новонародженим - справжня подія для його батьків. Однак важливо правильно підготуватися: вибрати відповідний час, підібрати