Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Хвойні ванни для немовлят

4-03-2015, 18:05
5522
0
Хвойні ванни для немовлят
Хвойні ванни для новонароджених дуже корисні, про це багато мам чули з вуст своїх матерів або навіть з вуст лікарів. Хвойні ванни піднімають настрій вашій дитині, роблячи його більш позитивним і життєрадісним, а також вони знімають втому і головний біль і благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи. Крім цього хвойні ванни можуть допомогти, якщо ваша дитина занадто збуджена і його мучить безсоння, так як вони заспокоюють дитину. А також доведено на практиці, що хвойні ванни знімають больові спазми.
Але все ж, незважаючи на всю користь, що приносять хвойні ванни для немовлят, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж починати процедуру. І все одно, давайте більш докладно розглянемо, як правильно робити лікувальні ванни для дитини.

Приготування хвойних ванн для немовлят


Є кілька різних способів приготування хвойної ванни - ви можете використовувати для цього різні компоненти. Отже, для приготування ванни ви можете взяти порошок хвої, хвойні голки або хвойний концентрат для ванн для дітей. По суті, будь-який метод зручний і однаково корисний, тут вже вам треба вибрати, що зручніше саме для вас.
Температура води для хвойних ванн повинна коливатися в межах 36-38 градусів. Ця температура є найоптимальнішою та приємними для шкіри дитини, яка, як відомо, дуже чутлива. Так що постарайтеся, щоб температура води була саме такою.
Також для немовлят корисні і хвойно-сольові ванни. Для приготування такої ванни необхідно до хвойної ванни лише додати морської солі. При цьому дія ванни залишається точно таким же - вона заспокоює, добре впливає на нервову і серцево-судинну системи, але при цьому її дію більш ефективне.

Правила хвойних ванн для немовлят


Перебувати в хвойної ванни дитина повинна не більше п'ятнадцяти хвилин. Знову ж таки, це з-за того, що шкіра дитини дуже ніжна, та й весь організм малюка ще ніжний, так що зайві навантаження йому не потрібні.
Курс хвойних ванн становить 15-20 процедур, робляться вони не кожен день, а через день. А курс хвойно-сольових ванн кілька коротше, він становить 12-15 процедур, які знову ж таки приймаються через день.

Хвойні та хвойно-сольові ванни для дітей є корисним, ефективним і абсолютно натуральним профілактичним лікуванням.
Крім того, ви можете використовувати інші трави для купання немовлят .
Читайте також
Коли дитина перестає зригувати?
Коли дитина перестає зригувати?
Зригування у новонароджених - звичайне явище, яке виникає через незрілість травної системи. Але більшість батьків цікавить, коли ж воно припиняється.
Температура води при вагітності
Температура води при вагітності
Взаємовідносини у вагітних з водою абсолютно особливі. При вагітності різні водні процедури досить широко використовуються, допомагаючи жінці знімати
Як підвищити імунітет дитини? Загартовувальні процедури
Як підвищити імунітет дитини? Загартовувальні процедури
Як правило, взимку зовсім маленькі діти досить часто застуджуються і хворіють. Втім, ваша дитина цілком може стати винятком, якщо з самого народження
Хвойні ванни для дітей
Хвойні ванни для дітей
Багато діти дуже люблять різні водні процедури. Вже з самого народження вони можуть годинами лежати в теплій ванні. Батьки додають у воду для
Сонячні ванни для дітей: наскільки вони корисні?
Сонячні ванни для дітей: наскільки вони корисні?
Сонячні ванни застосовуються тільки після загартовування повітряними процедурами. Їх треба проводити під час прогулянки, в процесі гри і
Підказки для безпечного купання
Підказки для безпечного купання
Прийняття ванни може бути забавою, спеціальний час, щоб розділити його з Вашим малюком . Це також час для застереження. Пам'ятайте ці підказки для