Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Фізрозчин для новонароджених

4-03-2015, 18:05
6908
0
Фізрозчин для новонароджених
При появі нежиті у маленьких дітей не рекомендується використовувати лікарські препарати, таких як судинозвужувальні або масляні краплі. Новонародженим дітям краще для промивання та лікування носа використовувати фізіологічний розчин. Це сольовий розчин, що за своїм складом добре підходить для людського організму, тому його рекомендують використовувати навіть для щоденного використання малюкам.

Використання фізрозчину для новонароджених


При появі нежиті слизова оболонка носових проходів розбухає і в них починає накопичуватися слиз, що заважає нормальному диханню дитини. Тому при нежиті кілька разів в день (приблизно 5-6 разів), особливо перед годуванням, новонародженому треба закапати в ніс кілька крапель (2-3) фізрозчину або добре промити його їм.

Як промити ніс новонародженого фізрозчином? • Покладіть дитину на бік.

 • Наберіть фізрозчин інструмент, який будете використовувати.

 • Акуратно вставте не дуже глибоко у верхній ніздрю спринцівку, шприц (обов'язково без голки) або спеціальний флакон - крапельницю.

 • Додавайте розчин до тих пір, поки він не поллється тому.

 • Повторіть процедуру з другою (нижній) ніздрів.


 • В результаті такої процедури фізрозчин розм'якшує засохлу слиз, змішується з неї і виводить її з носа, нормалізуючи роботу війок на слизовій носа.
  Для обробки носа новонароджених можна робити ще інгаляції з фізіологічним розчином, використовуючи компресійний або лазерний інгалятор.
  Аналоги фізрозчину
  В аптеках зараз можна зустріти фізіологічний розчин під різними назвами: мармарис, аквамаріс, хьюмер, салін , аквалор і так далі. Всі вони відрізняються між собою ціною і формою випуску.
  Звичайний же фізрозчин продається під назвою «натрію хлорид:
  Фізрозчин для новонароджених
  розчин для інфузій 09%» в скляних пляшках по 200 мл та 400 мл Таку запечатану пляшку краще відразу повністю не розкривати, а при необхідності робити забір рідини з неї, проколів гумову кришку голкою шприца.
  При необхідності фізіологічний (сольовий) розчин можна приготувати і самим будинку. Для цього слід взяти 9г кухонної солі (приблизно 1 чайна ложка без гірки), розчинити в 1 літрі кип'яченої води і процідити. Але таким розчином можна тільки закопувати ніс.
  Фізіологічний розчин для закапування або промивання носа дозволено з самого народження дитини, так як його використання не має передозування і обмеження по часу, а також, що дуже важливо, не викликає звикання.
  Читайте також
  Як правильно промивати ніс дитині?
  Як правильно промивати ніс дитині?
  Слиз в носових ходах - природний захисний бар'єр організму у відповідь на потрапляння інфекції. Дітки стикаються з подібним станом аж ніяк не рідко.
  Марімер для новонароджених
  Марімер для новонароджених
  Прочищення носика новонародженого - важлива частина догляду за ним, так як дитина ще не в змозі сам висякати накопичений слиз. Для цієї мети
  Як промити ніс немовляті?
  Як промити ніс немовляті?
  Одним із способів очищення носа і боротьби з нежиттю є промивання його сольовими або спеціальними лікувальними розчинами. Але як промити ніс
  Фізіологічний розчин для промивання носа немовлятам
  Фізіологічний розчин для промивання носа немовлятам
  Аквамаріс, Отривин та інші препарати для промивання носа, які продаються в аптеках, цілком можна замінити фізіологічним розчином. Він набагато
  Інгаляції з фізіологічним розчином для дітей
  Інгаляції з фізіологічним розчином для дітей
  Інгаляції з фізіологічним розчином давно випробуваний ефективний спосіб боротьби із захворюваннями дихальних шляхів у дітей. У нашій статті ми
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Як лікувати нежить у немовляти?
  Нежить - одне з найпоширеніших захворювань, їм страждають як дорослі, так і малеча. Як лікувати нежить у немовляти? І чи можна використовувати ліки?