Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитина в слінгу - за і проти

4-03-2015, 18:06
962
0
Дитина в слінгу - за і проти
Навіть коли сучасна жінка перебуває в декреті, у неї все одно день проходить у турботах і клопотах: догляд за малюком, приготування їжі для членів сім'ї, прибирання, так і приділити увагу близьких також необхідно. Але от як все встигнути, адже дитина, особливо дитина, вимагає практично весь час у своєї матері? Але є вихід: допомога мамам було створено спеціальне пристосування - слінг. Напевно, ви чули про нього, благо, він зараз популярний і його легко знайти, щоб купити, в крайньому випадку, зшити самостійно. Правда, відгуки на носіння новонароджених в слінгу різноманітні: хтось вважає його абсолютно безпечним для здоров'я малюків. Але є думки і про шкоду цього пристосування. Ми ж розповімо вам всю правду, а вже вам вирішувати - користуватися слінгом чи ні.
Дитина в слінгу: аргументи «за»
Взагалі, слінг являє собою шматок матерії шириною 70-90 см і довжиною від 2 до 6 м. Це пристосування потрібно перекидати через плече певним способом за допомогою вузлів або кілець. В слінгу, притискаючи до свого тіла, можна носити дитину навіть до трирічного віку. Причому малюк почуває себе цілком комфортно, оскільки займає природне положення і притиснутий до мами. Це і є, напевно, головним плюсом використання слінгу.
Крім того, зручність пристосування для носіння дитини полягає в можливості переміщення матері разом з дитиною в тих місцях, де автокрісло або коляска не влазить, наприклад, у громадському транспорті.
До речі, на користь слінга говорить і те, в будь-який момент мама може погодувати улюблене чадо груддю, не соромлячись, що сторонні побачать - вони просто не помітять.
Також перевагою пристосування можна з упевненістю назвати той факт, що носити в слінгу улюблену ношу набагато легше, ніж в руках. Причому, руки залишаються вільними, а у мами з'являється можливість нести сумку, розраховуватися за покупки.
Не сумнівайтеся, правильно підібраний слінг стане прекрасним аксесуаром і доповнить ваш стиль - зараз виробники пропонують великий вибір виконання: як забарвлення, так і матеріалу.
Дитина в слінгу: аргументи «проти»
На жаль, незважаючи на наявні у носіння дитини в слінгу позитивні сторони, є, як кажуть, крапля дьогтю в бочці з медом.
По-перше, помістити дитину в слінг не так вже й просто - легко заплутатися. Знадобиться потренуватися на ляльці, щоб це виходило у вас швидко і правильно.
По-друге, в слінгу від постійного контакту з мамою дитина потіє. А влітку, в жаркі спекотні гроші, обливаються потім обидва, незважаючи на натуральність матеріалу.
По-третє, такі пристосування для носіння малюка коштують зовсім недешево. А ціни на фірмові вироби навіть «зашкалюють». До того ж, виробники постійно пропонують різноманітні аксесуари - слінгобуси, пальто або куртку для слингомамы, спеціальний вкладиш для холодної пори року і т. д.
Але існує ще один важливий аргумент, що не говорить на користь носіння улюбленого чада в слінгу. При неправильному розташуванні в ньому дитини відбувається тиск на нижню частину хребта, з-за чого можлива поява його викривлень. Це, в свою чергу, не може не відбитися на майбутній поставі. Існує небезпека для здоров'я і життя немовляти до 4 місяців при носінні в слінгу в положенні у формі букви С (або «колиска»). Якщо малюк повернеться підборіддям до грудей матері, доступ до кисню перекривається, і можливо удушення від нестачі кисню.
Дитина в слінгу - за і проти
Крім того, при неуважності матері діти випадали зі слінга, отримували опіки на кухні.
Але це не означає, що від слінгу потрібно повністю відмовитися. Завдяки дотриманню рекомендацій ви можете виключити негативні наслідки:

 • Дитину у віці до 5 місяців носите в положенні «жаба» - малюк щільно притиснутий до тіла мами вертикально, а його ніжки підняті і розпластані по боках.

 • Положення «колиска» краще використовувати для годування груддю.

 • При носінні в слінгу завжди притримуйте дитину рукою.

 • Починайте носити дитину в слінгу по 5-10 хвилин в день, поступово збільшуючи цей час.
 • Читайте також
  Травень-слінг - з якого віку?
  Травень-слінг - з якого віку?
  Останнім часом слінги для перенесення дітей користуються успіхом у активних мам. Однією з різновидів таких переносок є травень-слінг. Зручність
  Що краще: слінг або кенгуру?
  Що краще: слінг або кенгуру?
  На ринку товарів для дітей представлено чимало засобів, що полегшують догляд за немовлятами і в прямому сенсі, развязывающими мама руки. Мова йде про
  Травень-слінг для новонароджених
  Травень-слінг для новонароджених
  Якщо ви - молода мама, яка хотіла б не припиняти активного життя, здійснювати походи по магазинах, прогулянки в парку, відвідувати друзів, але при
  Як носити слінг з кільцями?
  Як носити слінг з кільцями?
  На допомогу мамі, яка навіть після народження хоче залишатися мобільного та мати вільні руки, але при цьому носити малюка з собою, приходять
  Травень-слінг
  Травень-слінг
  Багато мам, вибираючи перенесення для дитини, роблять свій вибір на користь травень-слінгу. Він зручний і для самої мами, і для дитини, і
  Як вибрати слінг?
  Як вибрати слінг?
  Слінг - зручне пристосування для носіння малюка в природній позі, при цьому звільняючи мамині руки. Всі слінги безпечні для здоров'я малюків, головне