Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Роздратування на попі у новонародженого

4-03-2015, 18:14
1345
0
Роздратування на попі у новонародженого
Кожна мама знає, що попрілостей на попі у новонародженого можна уникнути, якщо тримати цю чутливу до подразнень частина тіла в сухості і чистоті. Однак не завжди вдається запобігти почервоніння на попі у новонародженого малюка, навіть за умови, що одноразові підгузники змінюються кожні дві години або відразу після того, як дитина покакав.

Як уникнути подразнень?


Самим ефективним і при цьому абсолютно натуральним і недорогим засобом є повітря. Нехай ваш малюк частіше приймає повітряні ванни без підгузника і одягу. Ще краще організувати прийом ванн так, щоб попа дитини опинилася під сонячними променями. Однак така процедура повинна тривати не більше 10 хвилин, щоб не було термічного опіку. У холодну пору року можна укладати дитину біля вікна, в яке світить сонце. Незважаючи на перешкоду у вигляді скла, на шкіру потрапляє достатня кількість ультрафіолетових променів, які в розумних кількостях допомагають запобігти висипання на попі у новонародженого або підсушити наявні подразнення, висип і прищики.
Однією з причин виникнення пітниці на ніжною попі у новонароджених є надмірне укутування. Шкіра під одноразовим підгузником в такому випадком може потіти, а волога в поєднанні з теплом негативно відбивається на стані шкірного покриву.
Вибираємо підгузник правильно
Всупереч обуренню бабусь, сучасні підгузники щодо боротьби з пелюшковим дерматитом куди ефективніше, ніж марлеві вкладиші, пелюшки і клейонки. У них сеча і кал не з'єднуються, а якщо малюк закутаний у звичайну пелюшку, то результатом реакції випорожнень будуть сильні подразнення.
Щоб дитині в підгузку було не тільки сухо, але і дуже комфортно, його слід вибирати точно за розміром (вазі) крихти. Бажання заощадити на використанні підгузників з більшою ступенем поглинання, а отже, і розміру, виллється в натирання складками і гумками. Підгузник в ідеалі повинен щільно, але без тиску огинати тіло дитини, на ньому не повинні бути присутніми грубі складки.
Роздратування на попі у новонародженого

Алергічна висипка
Усунути причину алергії за допомогою підгузка не вдасться, але це гігієнічний виріб цілком здатне надавати позитивний ефект на шкіру. Якщо алергія на попі у новонароджених проявляється висипом, почервонінням, сверблячкою і мокнучими опрелостями, то перед використанням підгузника змащуйте шкіру спеціальним кремом (судокрем, бепантен для новонароджених ). Його найтонша плівка не дасть шкірі контактувати з випорожненнями крихти.
Варто відзначити, що довго не проходять почервоніння потребують лікування, тому необхідний візит до педіатра.
Читайте також
Висип у дитини на попі
Висип у дитини на попі
Звідки з'являється висип на сідницях у маленьких діток? Причиною цього явища може бути безліч, тому важливо виділити подразник і усунути його.
Червоні плями на попі у дитини
Червоні плями на попі у дитини
Мами маленьких діток частіше за інших стикаються з проблемою почервоніння попки малюка. Які причини і що робити, якщо з'являються червоні плями на
Роздратування на попі у дитини: як лікувати?
Роздратування на попі у дитини: як лікувати?
Серед різноманітних проблем, пов'язаних зі шкірою, роздратування на попі у дитини знаходиться на одному з перших місць. Види
Подразнення на попі у дитини
Подразнення на попі у дитини
Подразнення на попі у дитини може з'явитися з різних причин. Тому визначити, чому воно виникло, часом буває дуже складно. Найпоширенішою ...
Попрілості у новонароджених: чим лікувати?
Попрілості у новонароджених: чим лікувати?
Багато молоді батьки стикаються з такою проблемою, як попрілості у новонароджених. Чи варто з цим боротися або ці неприємності пройдуть самі по собі?
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Як вибрати підгузник і як його одягти?
Краще всього купувати підгузники в аптеках , великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях. Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю