Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Дитячий манікюр

Дитячий манікюр

5-03-2015, 09:19
2637
0
Дитячий манікюр
В наш час все більш актуальним стає питання дитячого манікюру, але все ж багатьом батькам здається це більше пустощами і непотрібним заняттям для дитини.
Манікюр - це, в першу чергу, необхідна гігієнічна процедура для нігтів, яка, в свою чергу, дозволяє з дитинства привчати дитину стежити за своїм зовнішнім виглядом. Дану процедуру необхідно проводити регулярно, оскільки несвоєчасно видалені задирки на дитячих пальцях можуть спровокувати різні запальні процеси. Крім того, маленькі модниці намагаються як можна довше зберегти красу на своїх нігтях і тому в них не виникає бажання гризти нігті.

Як зробити дитячий манікюр?


Починати робити манікюр необхідно вже в дошкільному віці, а його періодичність залежить від інтенсивності росту і загального стану нігтів дитини. Слід чітко розуміти, що дитячий манікюр в якості оздоровчої процедури потрібен як дівчаткам, так і хлопчикам. У сучасних салонах дітям зазвичай роблять дитячий європейський манікюр. Головна відмінність даного виду від класичного манікюру є те, що кутикула не видаляється щипчиками, а акуратно відсувається за допомогою дерев'яної або манікюрної палички. Таким чином, він виключає використання металевих інструментів і можливість занесення інфекції, а значить менш небезпечний і безболісний, що є прямим завданням при виконання дитячого манікюру.
Технологія дитячого манікюру:

 • Дезінфекція . Перед тим, як почати манікюр руки дитини необхідно обробити антисептиком.

 • Надання форми нігтям . Нігтьові пластини подпиливаются спеціальною пилочкою, іноді для видалення отросшего нігтя використовують кусачки. Але слід зазначити, що в будь-якому випадку не варто обрізати ніготь дуже коротко.

 • Шліфування та полірування . Краї нігтів обережно шліфуються і поліруються.

 • Обробка задирок . Якщо у дитини шкіра суха і є задирки, руки необхідно розпарити в ванночці з мильним розчином. Усувати задирки необхідно кусачками, при цьому обрізається тільки вільна частина, яка чіпляється. Потім рекомендується продезінфікувати шкіру навколо нігтьової пластини перекисом водню.

 • Обробка кутикули . Не рекомендується видаляти у дітей кутикули, оскільки це досить травматично. Якщо кутикула велика, можна нанести масажними рухами бальзам або масло, після чого за допомогою пилки видаляються зроговіння на околоногтевых валиках.

 • Обробка кремом і масаж . Завершувати процедуру дитячого манікюру краще зволоженням дитячим кремом і масажем кистей рук. Ці процедури благотворно впливають на шкіру і дуже подобаються дітям.

 • Покриття нігтів . На завершення манікюру з дозволу батьків на дитячі нігті можна нанести лак, блискітки або зобразити який-небудь малюнок. Слід зазначити, що покриття лаком повинно бути тільки в світлих відтінках, оскільки більш яскравий дитячий манікюр навряд чи підійде для походу в школу або дитячий сад.

 • Дитячий манікюр

  Хоча технологія виконання дитячого манікюру досить проста і не вимагає особливих умінь, все ж враховуючи те, що шкіра дитини дуже ніжна і судини розташовані близько до поверхні шкіри, краще, звичайно, звернутися за послугою до фахівця. Але не турбуйтеся, якщо ви не можете дозволити собі зводити вашої дитини в салон. При наявності деяких інструментів і знань, дитячий манікюр можна зробити і в домашніх умовах.
  Красивий і витончений дитячий манікюр безумовно сподобається будь-якій дівчинці, змусить її більш дбайливо ставитися до своїх рук і нігтів, а також зробить її більш уважною і акуратною.
  Читайте також
  Як відучити дитину гризти нігті в 3 роки?
  Як відучити дитину гризти нігті в 3 роки?
  В 3 роки у дитини може бути достатньо приводів для стресів, взяти хоча б, період адаптації в дитячому саду, розлучення з мамою, нові люди: дорослі,
  Ножиці для новонароджених
  Ножиці для новонароджених
  З перших днів життя малюка необхідно робити йому акуратний манікюр. З цим завданням допоможуть впоратися якісні ножиці для новонароджених. Не
  Шкільний манікюр
  Шкільний манікюр
  Звичайно, шкільні правила і обмеження, що стосуються зовнішнього вигляду учнів, поширюються і на їх нігті, які повинні виглядати охайно і доглянуто.
  Як відучити дитину гризти нігті?
  Як відучити дитину гризти нігті?
  Ситуація, у якій дитина гризе нігті, є досить частою для багатьох мам і пап. А лікарі та педіатри досі шукають відповідь на питання: «Чому діти
  Задирки на пальцях у дітей
  Задирки на пальцях у дітей
  Досить незручностей і проблем можуть заподіяти задирки на пальцях у дітей . Дитяча шкіра дуже ніжна і чутлива, особливо на ручках, тому може легко
  Що робити, якщо дитина гризе нігті?
  Що робити, якщо дитина гризе нігті?
  Дорослі часто звертаються до психолога із запитанням : «дитина гризе нігті, що робити в цій ситуації?». Перше, що необхідно зрозуміти: будь-яка