Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як правильно одягати памперс?

5-03-2015, 09:30
3410
0
Як правильно одягати памперс?
Перші півтора-два роки, поки дитина ще не привчений до горщика, він активно бруднить підгузки. Досвідчені батьки можуть одягнути дитині памперс буквально з закритими очима! Що ж стосується майбутніх мам і тат, то для них питання, як правильно одягати памперс, залишається відкритим до тих пір, поки вони не спробують зробити це самостійно. Практично у цієї «науки» немає нічого складного. А для того, щоб ви могли освоїти теорію, ми підготували цю статтю.

Як правильно одягати одноразовий підгузник (памперс)? • Покладіть дитину на рівну тверду поверхню.

 • Проведіть необхідні гігієнічні процедури (підмити, змастити кремом, обробляти пупкову ранку).

 • Візьміть одноразовий підгузник, розправте його. Підніміть сідниці малюка, утримуючи його однією рукою за обидві ніжки, і підкладіть під памперс попу. Або покладіть малюка на бік, а памперс підкладіть під нього, попередньо розправивши.

 • Попереду виявиться «лицьова сторона» підгузника. Прикрийте нею низ живота дитини. Якщо пупок ще не загоївся, підігніть верхній край памперса так, щоб він не торкався ранки. Потім по черзі застебніть липучки.

 • Переконайтеся, що підгузник ніде не передушив шкіру малюка, але і не занадто вільний. Дитині має бути комфортно! При необхідності можна відірвати липучки і застебнути ще раз.


 • Як правильно одягати памперс?

  Як одягати марлевий підгузник?


  Суперечки про те, чи безпечно використання одноразових підгузників, не вщухають досі. І, хоча переважна більшість діток носять памперси, деякі батьки все ж використовують їх аналоги з марлі.
  Одягнути марлевий підгузник дуже легко:

 • Складіть прямокутник з марлі по діагоналі навпіл і покладіть його кутом вниз. Зверху, приблизно посередині, помістіть дитини.

 • Просуньте нижній край підгузника між ніжок малюка вгору до пупка.

 • Закріпіть як слід бічні краї з обох сторін.


 • Як правильно одягати памперс?

  Відповіді на можливі питання про памперсах
  Як часто можна одягати памперси?
  Сучасні батьки можуть не переживати з приводу того, що часте перебування дитини в памперсі зашкодить його здоров'ю. Найголовніше - вчасно міняти їх. Слідкуйте за станом шкіри маляти: якщо у нього виникають почервоніння і роздратування, можливо, вам варто змінити марку підгузників. Також регулярно влаштовуйте дитині повітряні ванни.
  Як одягати памперс хлопчику?
  Деякі педіатри радять під час одягання підгузника хлопчика трохи піднімати яєчка: нібито це корисно для профілактики водянки. Однак досвід показує, що статеві органи малюка, як тільки ви надягнете на нього памперс, все одно розташуються так, як їм «зручніше». Не варто також направляти пеніс дитини вгору, інакше підгузник може промокнути по пояс. Виходячи з цих міркувань, одягати памперс на хлопчика потрібно так само, як і на дівчинку - згідно зі схемою, описаною вище.
  Як правильно одягати памперс?

  Коли можна одягати памперси?
  Тут ніяких обмежень немає: памперси можна носити з народження і до тих пір, поки дитина не звикне до горщика.
  Як правильно одягати трусики-памперс?
  Трусики-підгузки надягають так само, як і звичайні труси. Це зручно, коли дитина вже підріс, він вміє повзати, ходити і самостійно розстібає липучки. Разом з тим трусики памперс вологонепроникні, і, використовуючи їх, можна починати привчати дитину до горщика: вони легко знімаються і плаття, але в разі чого не протечуть, як звичайні бавовняні трусики.
  Читайте також
  Шкідливі памперси для хлопчиків?
  Шкідливі памперси для хлопчиків?
  В арсеналі сучасних батьків існує чимало засобів, що полегшують догляд за малюками. І, мабуть, одним з найважливіших є підгузник. Але така корисна
  Як часто міняти памперси новонародженому?
  Як часто міняти памперси новонародженому?
  У молодих батьків завжди виникає маса питань по догляду за новонародженим, і один з них стосується частоти зміни памперсів. Отже, розберемося, як
  Марлеві підгузники для новонароджених
  Марлеві підгузники для новонароджених
  Не уявляєте, як можна ростити дитину без памперсів? А між тим багато мами продовжують користуватися марлевими підгузниками. Вважається, що вони більш
  Підгузники Pampers
  Підгузники Pampers
  Підгузники Pampers - популярна торгова марка одноразових підгузників для діток, починаючи з народження і до привчання до горщика. У нашій статті ми
  Підгузники з марлі: екологічність чи данина традиціям?
  Підгузники з марлі: екологічність чи данина традиціям?
  Вже кілька років молоді батьки чують з усіх боків страшні історії про шкоду одноразових підгузників. Не дивно, що мами все частіше шукають
  Як вибрати підгузник і як його одягти?
  Як вибрати підгузник і як його одягти?
  Краще всього купувати підгузники в аптеках , великих торгових центрах, а не в сумнівних місцях. Підгузки відрізняються розмірами, швидкістю