Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як заспокоїти новонародженого?

Як заспокоїти новонародженого?

5-03-2015, 09:42
1449
0
Як заспокоїти новонародженого?
«Спить, як дитина», - говорить народна мудрість. Але, на жаль, у перші місяці життя, а іноді і роки дитини, батьки стикаються з проблемою занепокоєння дитини перед сном, а часом - його безсонням.
Як заспокоїти дитину перед сном?

Чому не спить?


Насамперед, необхідно визначити причину занепокоєння вашого малюка, а далі шукати способи виведення дитини з такого стану.
Проаналізуйте, як він провів день, що їв, як довго спав під час денного, а також нічного сну.

Як заспокоїти дитину при кольках?


Перша причина, через яку дитина не може заспокоїтися, - дитяча колька. В такому випадку буде корисно взяти малюка на руки, переконатися в тому, що він достатньо тепло одягнений (втім, йому не повинно бути жарко), в спокійному ритмі покружляти з ним по кімнаті, заспокоїти голосом, колискової. Буде корисний заспокійливий масаж для дітей. Якщо дитина дозволяє, не кваплячись, проведіть рукою по його животика. Рухи повинні здійснюватися за годинниковою стрілкою.
Якщо колька почалася після годування потримайте дитину «стовпчиком», притиснувши до грудей, таким чином, ви дозволите накопичених газів в стравоході малюка вийти назовні.

Як заспокоїти дитину після свята?


Трапляється, що причиною збудження дитини є дуже активний, незвичний для малюка день.
Наприклад, у глави сімейства був день народження, і, безумовно, всі прийшли гості захотіли подивитися на малюка. Вони відзначили, яких успіхів вже домігся дитина, яким став богатирем Швидше за все, після таких компліментів не тільки у сина іменинника, але й у самого винуватця торжества до вечора голова піде обертом.
Що ж робити, якщо дитина неспокійна унаслідок зміни його режиму дня? - Перш за все, вести себе максимально спокійно і не заражатися панікою малюка. Тихим голосом розповідати йому звичні історії, співати звичні колискові і, звичайно, змінити власний урочистий наряд на звичний дитині халатик або футболку. Одним словом, постаратися вести себе так, як зазвичай, своїм прикладом показуючи дитині, що ніякі святкові потрясіння на ваш вечір не вплинуть.

Як заспокоїти немовля, який «просто не хоче спати»?


Переконайтеся в тому, що режим вашої дитини підходить йому за віком, і ви не вимагаєте від нього спати більше, ніж він може. Заспокійливі ванни для дітей, заспокійливий чай для новонароджених (липа, ромашка, м'ята, чебрець) - все це може ні краплі не може допомогти в вашому випадку, якщо, наприклад, дитина спить вдень по п'ять годин, і не пройде і чотирьох годин від його денного сну, як ви запрошуєте його в ліжко.
Перш ніж ви почнете укладати дитини, перевірте, минуло чотири години з часу його минулого сну. Якщо це так,
Як заспокоїти новонародженого?
дитина перебувала на вулиці протягом дня близько двох-трьох годин, він не голодний, він не роздутий живіт, в кімнаті свіжо і прохолодно, тоді, можливо, вашій дитині просто не вистачало контакту протягом дня? Кращим заспокійливим засобом для новонароджених є дотик його матері. Візьміть дитину на руки і заспівайте йому колискову, її звуки є заспокійливими для новонароджених.
У разі, якщо ви все ж хочете влаштувати дитині заспокійливу ванну, хорошими заспокійливими травами для купання новонароджених є валеріана, пустирник, хвойні збори і календула. Однак, не забувайте, що дуже часто діти на купання реагують протилежним чином - порушуються, а купання в невідповідних для вашої дитини травах може призвести до шкірних висипань.
Читайте також
Дитина плаче після купання
Дитина плаче після купання
Деяким батькам знайома ситуація, коли купання - процедура, покликана підготувати дитину до сну і заспокоїти, закінчується плачем. Чому дитина плаче
Новонароджена дитина погано спить
Новонароджена дитина погано спить
Багато мам новонароджених малюків, на прийомі у педіатра скаржаться, що їх дитина дуже погано спить в нічний або денний час. Як впоратися з цією
Чому дитина плаче перед сном?
Чому дитина плаче перед сном?
Багато батьків знайомі з ситуацією, коли перед сном, замість того, щоб тихенько закривати очі, дитина починає плакати. У чому причина такої
Заспокійливі трави для дітей: які краще?
Заспокійливі трави для дітей: які краще?
Ще в не такі далекі часи наших бабусь трави для дітей використовувалися набагато частіше, ніж готові фармацевтичні і косметичні засоби. Вони
Дитина спить тільки на руках: як вирішити проблему?
Дитина спить тільки на руках: як вирішити проблему?
Багатьом батькам знайома ситуація, коли дитина спить тільки на руках. Насправді всьому виною звичка. Вам було неприємно чути навіть нетривалий плач
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Скільки повинна спати новонароджена дитина?
Практично всіх молодих батьків хвилює питання, скільки повинна спати новонароджена дитина. Адже одним здається, що їх малюк спить ...