Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як виростити здорову дитину?

16-09-2014, 14:37
553
0
Як виростити здорову дитину?
Навряд чи знайдеться батько, який би не задавався таким питанням. Сьогодні ми поговоримо про те, що потрібно для того, щоб ваша дитина виросла фізично здоровим.
Від чого залежить наше здоров'я?
Факторів, що впливають на хороший фізичний стан, кількість:
- генетична спадковість;
- соціальне середовище;
- культура гігієни;
- санітарна грамотність;
- екологічне середовище;
- стан розвитку охорони здоров'я в країні;
- соціально-економічний рівень розвитку держави.
Як бачите, одними тільки фізичними особливостями справа не обмежується. А це означає, що для того, щоб виростити свою дитину здоровою, потрібно дуже постаратися. І в першу чергу - його батькам.
З чого почати?
З себе особисто. Перш за все, треба розставити у своєму житті пріоритети (якщо ви досі цього не зробили) і усвідомити, що ваше здоров'я і здоров'я вашої дитини - це кропітка праця, що вимагає вашого щоденного участі.

Неможливо сьогодні піклуватися про здоров'я, а назавтра забувати про це. Пам'ятайте, що ваша сім'я повинна стати джерелом фізичного здоров'я і психічного благополуччя. День у день. Незалежно від примх погоди, вашого настрою, зайнятість на роботі та інших «поважних причин».
Ніхто нікому нічого не повинен
Цю фразу вам доведеться запам'ятати твердо, щоб не було спокуси перекласти тягар відповідальності на когось іншого. Як часто батьки піддаються цій спокусі, звинувачуючи в недостатньо хорошому вихованні педагогів шкіл і дитячих садів. Безсумнівно, дошкільні установи повинні і зобов'язані прищеплювати здорові звички, пропагувати фізичне виховання, знайомити дітей з правилами гігієни.
До речі, напередодні сочинської олімпіади в дитячих садах і школах дуже модно влаштовувати «близько олімпійські спортивні змагання. Якщо до вас ще не дійшла подібна олімпійська хвиля, то можете виступити з пропозицією. До речі, в якості призів для юних переможців підійдуть символи олімпіади в Сочі 2014 , які можна придбати тут http://www.yamochki.com/allgames/sochi2014/ .
Але найголовніша роль в цьому процесі все-таки лежить на найближче оточення: батьків і родичів. Саме тому візьміть за правило на особистому прикладі показувати переваги по-справжньому здорового способу життя, про важливість дотримання правил особистої гігієни, непререкаемость законів санітарії. Навіть якщо ваше чадо більше раз за разом, це не означає, що не треба робити спроб його загартовувати.
Успіх треба садити на якір
Людина - істота надзвичайно лінивий. Це - факт. Саме тому важливо грамотно мотивувати себе та свою дитину до створення здорової звички. Хваліть себе, балуйте себе за кожне досягнення, навіть саме маленьке - даруйте собі подарунки! Такі позитивні речі служать своєрідними якорями, які не просто нагадують про успіхи і досягнутих цілях, але і не дозволяють скотитися до стартової точки.
Щоранку починаєте з маленькою зарядки? Відзначте місячний «ювілей» своєрідною нагородою - Зайчик - символ Сочі 2014 . Нехай ваша дитина, кожен раз дивлячись на веселого вухатого спортсмена, заряджає оптимізмом і прагненням до нових успіхів і досягнень. Нехай здоровий спосіб життя буде для нього не повинністю, а справжнім задоволенням.
Вчіться жити здорОво!
Читайте також
Завдання фізичного виховання
Завдання фізичного виховання
Фізичне виховання покликане всебічно розвивати людину. Для досягнення цієї мети виділяють засоби і методи фізичного виховання, що дозволяють впливати
Звичайні ігри під час прогулянки - вже загартовування
Звичайні ігри під час прогулянки - вже загартовування
« Одягаючи малюка (як вдома, так і на вулицю), потрібно керуватися здоровим глуздом , а не переживаннями. Поки малюк не почав активно рухатися,
Спорт і діти
Спорт і діти
Безсумнівно, спортивні заняття є обов'язковою умовою для формування здоров'я як дорослих, так і дітей. Тренування загартовують характер, тіло і дух,
У скільки місяців можна садити дитину?
У скільки місяців можна садити дитину?
Ще кілька десятиліть тому питання, у скільки місяців можна садити дитину, батьків особливо не хвилювало. Малюків висаджували тоді, коли вважали за
Як зміцнити імунітет дитини?
Як зміцнити імунітет дитини?
Найголовніше, за чим стежать батьки, це здоров'я їхнього улюбленого малюка. Кожен батько хоче, щоб його дитина виросла здоровою і красивою. А для
Маленьке звернення до майбутнього батька
Маленьке звернення до майбутнього батька
Якщо Ви під час очікування малюка часто не в змозі розуміти вчинки своєї, здається давно знайомою і вивченою, дружини, то тіштеся тим, що така доля
Додати
Коментарі (0)