Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Купання новонародженого у великій ванні

5-03-2015, 13:02
1942
0
Купання новонародженого у великій ванні
Купання - один з важливих аспектів догляду за новонародженим малюком. Останнім часом молодих батьків все частіше хвилює питання, чи можна купати дитину у великій ванні. Давайте довідаємося про це!
Насамперед, купання немовляти у великій ванні дуже зручно для батьків. По-перше, не потрібно купувати маленьку ванночку, яка займає додаткове місце в квартирі і буде використовуватися, по суті, недовго. По-друге, у дорослій ванні дитині зручніше плавати - більше простору. Тому, якщо ви зараз зважуєте всі «за» і «проти», майте на увазі, що це варто хоч раз спробувати, щоб зробити для себе відповідні висновки.

Особливості купання новонародженого у великій ванні


Перед тим, як занурити дитину в велику чи маленьку ванну, не полінуйтеся почитати правила, перераховані нижче. Дотримуючись їх, ви вбережете малюка від можливих проблем і самі будете спокійні.

 • Поки у новонародженого не зажила пупкова ранка, рекомендується купати його в кип'яченій воді з додаванням слабкого розчину марганцівки. Набрати велику ванну кип'яченої води досить проблематично, тому доцільно спочатку купати його в дитячій ванні, а вже потім переходити на дорослу. Як правило, з цієї причини купати новонародженого у ванній починають через місяць після народження.

 • Велику ванну, так само як і дитячу ванночку, слід ретельно мити перед кожним купанням. Використовуйте для цього харчову соду, а не побутову хімію, адже хімічні засоби дуже їдкі та не вимиваються повністю, і при зіткненні ніжної дитячої шкіри з поверхнею ванни може виникнути сильна алергія.

 • Ніколи не залишайте дитину у ванні одного, навіть якщо він вже вміє сидіти і вставати або знаходиться в плавальному колі.


 • Аксесуари для купання малюка у ванні • Дитяче коло для купання у ванній можна використовувати прямо з народження. Не обов'язково, щоб малюк вмів тримати голову. Такі кола легко одягаються, надійно кріпляться і дають можливість новонародженому згадати і розвивати плавальні навички. Дітки дуже люблять плавати в колах, і чим більше ванна, тим більше задоволення від купання отримає ваш малюк!
 • Купання новонародженого у великій ванні

 • Стільчик для купання у ванній - дуже корисна річ для діток, які вже навчились сидіти. Цей аксесуар не дозволить малюкові посковзнутися і впасти, а мамі вже не потрібно однією рукою тримати дитину, а інший мити його. Подібні стільчики обладнані численними яскравими іграшками, які надовго захоплять малюка. Стільчики зазвичай кріпляться до дна ванни присосками.

 • Для дитини процес купання - це гра, розвага, веселощі. І тут не обійтися без іграшок. У дитячих магазинах представлений величезний асортимент спеціальних іграшок для купання у ванній - від всіляких гумових качечок та дельфінів до іграшкових водоспадів, плаваючих звіряток на батарейках, м'яких книжок для купання і т. д.
 • Читайте також
  Марганцівка для купання новонароджених
  Марганцівка для купання новонароджених
  Рекомендація купати новонародженого з марганцівкою не старіє, незважаючи на те, що не всі лікарі з нею згодні. Як правильно приготувати ванну з
  Як купати новонародженого дитини перший раз?
  Як купати новонародженого дитини перший раз?
  Повернувшись з пологового будинку, молоді батьки залишаються один на один з крихтою. Догляд за такими малятками вимагає певної вправності. Як
  Перше купання новонародженого
  Перше купання новонародженого
  Перше купання новонародженого - не тільки серйозна подія але і випробування для молодих батьків. Як підготуватися, що потрібно і як провести перше
  Купання новонародженого
  Купання новонародженого
  З самого народження купання приносить дитині задоволення. Крім того приносить діткам велику користь! Ранок дитини, як і будь-якого дорослого
  Підказки для безпечного купання
  Підказки для безпечного купання
  Прийняття ванни може бути забавою, спеціальний час, щоб розділити його з Вашим малюком . Це також час для застереження. Пам'ятайте ці підказки для
  Вчимо плавати новонароджену дитину
  Вчимо плавати новонароджену дитину
  Здавалася колись величезної дитяча ванночка для немовляти, вже до двох місяців стає йому тісною. І тут саме час зробити купання не ...