Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Чим прати речі новонароджених?

5-03-2015, 13:04
1958
0
Чим прати речі новонароджених?
Народження дитини - це велика радість, але разом з тим у батьків додається чимало клопоту. Підійти до появи в родині малюка слід з максимальною відповідальністю.
Прання дитячого одягу - один з важливих аспектів щоденної турботи про дитину. І про те, як правильно прати дитячі речі, слід знати ще до його народження, щоб підготувати саму першу одяг. Нові, недавно куплені речі обов'язково потрібно попрати і погладити. Якщо цього не зробити, на шкірі новонародженого при зіткненні з грубою і невипрану тканиною може виникнути алергічна реакція.

Вибираємо порошок для прання дитячої білизни


Сучасний арсенал побутової хімії просто величезний. Це стосується і засобів для прання дитячої білизни. Вибираючи, яким порошком прати речі новонародженого, орієнтуйтеся насамперед на наявність у нього гіпоалергенних властивостей. Відмінно зарекомендували себе такі порошки, як «Вухатий нянь», «Оленка», «Карапуз», «Лелеченя», дитячі кошти від торгової марки «Amway». Вибирайте по можливості безфосфатні пральні порошки, які не містять або містять у меншій дозі, так звані поверхнево-активні речовини і не заподіють шкоди вашому малюкові. Цими засобами можна користуватися також при пранні постільної білизни і одягу для дорослих.
Як правильно прати дитячі речі?
Тепер, коли ви визначилися, яким порошком прати дитячі речі, саме час розібратися з питанням про ручного і машинного прання. Як і чим прати речі новонародженого, мають вирішувати самі батьки. Наприклад, відмовлятися від прання в автоматичній машині немає жодних причин. Навпаки, це набагато зручніше, економічніше і ергономічнєє ручного прання. Але іноді потрібно терміново запрати мишку дитиною одяг, а це і легше, і швидше зробити вручну. До речі, спеціалізовані порошки для дитячого білизни дуже ефективно справляються з цим завданням, навіть при ручному пранні в холодній воді.
Що стосується всіляких кондиціонерів-пом'якшувачів для білизни, то від них краще відмовитися, саме вони залишаються в тканини, викликаючи подразнення та алергічні реакції.
Речі для новонародженого після прання бажано прополоскати кип'яченою водою або скористатися функцією додаткового полоскання в машинці і після сушіння ретельно пропрасувати праскою з двох сторін. Особливо важливо це робити, поки не заживе пупкова ранка у малюка.
За часів молодості наших мам і бабусь ще не було спеціальних дитячих порошків, і для прання використовували мильну стружку. Для цього брусок звичайного дитячого або господарського мила натирали на терки і кидали в машинку або в тазик з замоченим білизною. Це засіб практично так само добре відпирає
Чим прати речі новонароджених?
речі новонароджених, як і порошки, хоча витрати праці, звичайно, не порівняти.

Прання мильними горіхами


Останнім часом дуже популярною стала прання за допомогою мильних горіхів - особливих плодів тропічного дерева, що володіють унікальними властивостями. Мабуть, іноді мильні горіхи навіть краще звичайних порошків, оскільки вони являють собою екологічно чистий засіб, дар самої природи, і ідеально підходять для прання саме дитячих речей.
Не забувайте, що речі дитини слід прати окремо від дорослих. Піклуйтеся про малюка - і тоді він виросте здоровим і щасливим!
Читайте також
Як вибрати пральний порошок для новонароджених?
Як вибрати пральний порошок для новонароджених?
Раніше молоді мами прали дитячі пелюшки руками і господарським милом. Сьогодні у них є машинки-автомати і цілий арсенал порошків і кондиціонерів.
Порошок «Ушастый нянь» - склад
Порошок «Ушастый нянь» - склад
Перед народженням малюка, матусі студіюють простори інтернету в пошуках оптимальних косметичних засобів по догляду за дитиною, а також побутової
Слінг-шарф своїми руками
Слінг-шарф своїми руками
Одним з видів переносок для малюків, дуже популярних серед активних матусь, є слінг-шарф. Він являє собою довгий шматок обробленої тканини, яким
Дитяче постільна білизна для новонароджених
Дитяче постільна білизна для новонароджених
Складаючи список покупок для новонародженого не можна забувати про постільній білизні для ліжечка. До його вибору варто підійти з усією
Як вибрати комплект постільної білизни для новонароджених?
Як вибрати комплект постільної білизни для новонароджених?
Постільна білизна для новонароджених відрізняється від звичайних комплектів для дорослих. У цій статті ви зможете знайти інформацію про те, як
Чим прати речі новонародженого?
Чим прати речі новонародженого?
Ще до того, як дитина з'явиться на світ, його батьки вже починають задаватися питанням, ніж прати речі новонародженого. І це не дивно, адже