Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як варити кашу для першого прикорму?

5-03-2015, 14:56
2720
0
Як варити кашу для першого прикорму?
Малюк росте досить швидко, і незабаром настає час введення першого прикорму . Однак багато мам не готові до цього, і часто не знають, як правильно зварити (приготувати) кашу для першого прикорму своїми руками, і яку краще використовувати: рисову або гречану?
Яку кашу вибрати?
Для першого прикорму краще всього використовувати гречану кашу. Як відомо, саме вона досить легко засвоюється і готується дуже швидко.
Як приготувати кашу?
Для початку необхідно ретельно промити крупу і просушити її. Потім чисті крупинки необхідно помістити в кавомолку, щоб перетворити їх в порошок. Робиться це для того, щоб приготована каша мала однорідну, без шматочків, консистенцію. Багато мам роблять навпаки: спочатку відварюють крупу в каструлі, а потім подрібнюють її блендером. Принципової різниці в цьому немає, тому можна використовувати обидва методи.
Перший час кашу для малюка необхідно готувати виключно на воді, що дозволяє повністю виключити можливість розвитку алергії на молочний білок. Якщо ж мама хоче, щоб каша була більш поживною, можна додати пару ложечок сухої молочної суміші або грудного молока.
Особливості приготування
Мами, які займаються приготуванням каші для першого прикорму, часом не знають, як її розводити і якою вона повинна бути консистенції. Так, для приготування беруть близько 5 г приготовленої гречаної «муки» (1 чайна ложка) і розводять на 100 мл кип'яченої води. При такій пропорції каша нагадує суп-пюре .
В залежності від того, як буде мама годувати малюка, і підбирається консистенція, тобто, якщо давати дитині кашу з ложечки, то можна робити її і погустіше, а якщо з пляшечки - рідко.
Будь-яка каша, використовувана для годування дитини, повинна готуватися виключно на плиті. Використовувати для таких випадків мікрохвильову піч не рекомендується, із-за можливого негативного її впливу на організм вашого немовляти.
Що стосується солі, додавати її в їжу малюкам не рекомендується, щоб не формувати звикання малюка до того або іншого смаку.
Як видно з рецептів, приготувати кашу для першого прикорму можна і самим. При цьому жінка не витратить багато особистого часу, і заощадить свої грошові кошти. Тим більше вона може бути впевнена на всі 100% , що приготовлена їй кашка містить виключно корисні для малюка інгредієнти, та в ній відсутні будь-які домішки і добавки.
Читайте також
Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
У 5 місяців дитина отримує штучну суміш, вже пробує перший прикорм. Це сік і фруктове пюре. Чим підгодовувати малюка далі? У розпорядженні матусь є
Каші для першого прикорму
Каші для першого прикорму
Перший прикорм малюка кашею дуже важливий, щоб надалі малюк їв її з охотою. Тому турботливим батькам необхідно знати, яку кашу вибрати для першого
Безмолочні каші для першого прикорму
Безмолочні каші для першого прикорму
Для кожної мами вкрай важливо, чим харчується її чадо. А коли справа стосується першого прикорму, вибирати його потрібно ретельно. Спробуємо
Які каші краще для першого прикорму?
Які каші краще для першого прикорму?
Визначати, який прикорм краще почати вводити - кашу або овочі, повинен лікар, виходячи з особливостей дитини. І якщо це каша, готувати її потрібно за
Безмолочні каші
Безмолочні каші
Настав час вводити дитині прикорм. Чому для цього часто рекомендують каші, і чому саме безмолочні? Яка з каш краще і як їх правильно готувати - ці та
Як варити дитячу кашу?
Як варити дитячу кашу?
Матусі завжди намагаються давати дитині саму корисну і здорову їжу. Каша, безсумнівно, ставитися до такої. Але зовсім необов'язково купувати в