Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Меню дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні

5-03-2015, 14:56
17337
0
Меню дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні
За добу піврічній дитині можна давати їжі об'ємом не більше 1 літра. Режим годування дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні - 5 разів приблизно кожні 4 години з перервою на сон вночі до 8 годин. Харчування дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні буде включати суміші, які замінюють грудне молоко, і прикормы, які вводяться в цьому віці.

Чим годувати дитину в 6 місяців на штучному вигодовуванні?


Якщо дитина перебуває на штучному вигодовуванні , то для додавання в раціон відсутніх вітамінів і мікроелементів, прикормы можна вводити на 2 тижні швидше, ніж при грудному годуванні. Адже навіть при годуванні сумішами, добре збалансованими по калорійності, вітамінів і мікроелементів, повної відповідності грудного вигодовування немає, і буває зниження імунітету. Тому в меню 6-місячної дитини на змішаному вигодовуванні повинні вчасно вводитися свіжі соки і фруктове пюре, а першим прикормом зазвичай стає овочеве пюре, куди вже з 55 місяців починають додавати жовток і сир.
До 6 місяців вводять вже другий прикорм, і необхідно знати, що можна їсти дитині 6 місяців на штучному вигодовуванні. До цього терміну була вже введена 10% каша (150 мл), крім прикормів повинен бути введений фруктовий сік (по формулі - 10n, при цьому вважається, що n - число місяців дитини, рахуючи від 4 місяців, тобто вже 60 мл соку) і таку ж кількість фруктового пюре.
Якщо першим прикормом вводилося овочеве пюре (до 170 мл), то другим прикормом вводять кашу. А до овочевого пюре можуть додавати 10-20 г сиру, і спочатку половину, а потім і цілий жовток (при відсутності алергії).

Меню для 6 місячної дитини на штучному вигодовуванні по годинах


Дитина в 6 місяців повинен мати 5 прийомів їжі приблизно через кожні 4 години з 8-9 годинною перервою на нічний сон. Ранкове та вечірнє годування - це суміші. Для штучного вигодовування рекомендують збалансовані суміші по калорійності, поживним речовинам, збагачені вітамінами і мікроелементами, гіпоалергенні.
Звичайно, якщо стоїть питання, чим ще можна годувати дитину в 6 місяців на штучному вигодовуванні, то не варто забувати про незбиране коров'яче молоко, але при цьому зростає ризик гіпотрофії з-за більш низької калорійності. Зразкове меню дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні:

 • приблизно о 600 ранку - молочна суміш 200 мл;

 • 10. 00 ранку - 10% каша домашнього приготування або готова каша 150 мл, сік (з свіжих фруктів) 60 мл;

 • 1400 - перетерте пюре з овочів 170 мл, яєчний жовток;

 • 1800 - сир 20-30 г, фруктове пюре 60 мл, догодовування молочною сумішшю 110-120 мл;

 • 2200 - останнє годування, молочна суміш 200 мл


 • При бажанні прикормы можна робити третім і четвертим годуванням. В раціон дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні повинні входити різні каші (гречана, рисова, вівсяна), але рідше всіх можна варити манну кашу , яка сприяє розвитку рахіту та зайвої ваги у дитини.
  Кашу можна варити самостійно або робити із спеціальної готової каші, розведеної молоком за рецептом на упаковці.
  Меню дитини в 6 місяців на штучному вигодовуванні
  Також в меню дитини в 6 місяців на змішаному вигодовуванні вводять різні овочі: картопля, морква, буряк, кабачок, капуста у вареному вигляді, перетерті з додаванням розтертого вареного яєчного жовтка. Продукти для овочевого пюре повинні бути свіжими і не викликати у дитини алергічних реакцій.
  Ті ж вимоги і до фруктів, з яких готують свіжі соки і пюре, також можна використовувати спеціальні приготовані для дітей цього віку. З фруктів використовують тільки ті, які не викликають діатезу. Найчастіше вибирають яблука, груші, сливи, абрикоси або персики.
  Читайте також
  Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
  Таблиця прикорму в 5 місяців при штучному вигодовуванні
  У 5 місяців дитина отримує штучну суміш, вже пробує перший прикорм. Це сік і фруктове пюре. Чим підгодовувати малюка далі? У розпорядженні матусь є
  Введення прикорму при штучному вигодовуванні
  Введення прикорму при штучному вигодовуванні
  Існує кілька схем введення прикорму дітям - «искусственникам». Одні рекомендують починати з каш, інші - з овочів, треті - з фруктів. Розглянемо
  Меню дитини 7 місяців на штучному вигодовуванні
  Меню дитини 7 місяців на штучному вигодовуванні
  Малюк росте, і його організм потребує багато різних продуктів. Якщо малюк харчується сумішшю, решті його раціон повинен бути складений особливо
  Меню дитини 9 місяців на штучному вигодовуванні
  Меню дитини 9 місяців на штучному вигодовуванні
  В 9 місяців немовля вже поступово переходить на доросле меню. Правда, є ту ж їжу, що мама і тато, йому поки що зарано. З чого складається меню
  Зразкове меню дитини до 5 місяців на штучному вигодовуванні
  Зразкове меню дитини до 5 місяців на штучному вигодовуванні
  Як молодій мамі скласти раціон малюка, коли він тільки починає отримувати прикорм крім суміші? Нічого нового тут вигадувати не треба: існує
  Режим харчування дитини 5 місяців на штучному вигодовуванні
  Режим харчування дитини 5 місяців на штучному вигодовуванні
  У дітей-искусственников доволі рано складається певний режим харчування. Тому до моменту введення прикорму, а це вік 4 - 5 місяців, він вже