Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як стерилізувати дитячі пляшечки?

5-03-2015, 17:32
973
0
Як стерилізувати дитячі пляшечки?
Нерідко малюки, які знаходяться на штучному вигодовуванні, піддаються різним бактеріальних інфекцій і захворювань ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту. Найчастіше таке трапляється через недотримання правил гігієни, а саме з-за неправильного догляду за дитячим посудом. На питання, чи обов'язково стерилізувати пляшечки, вам відповість позитивно будь-педіатр. Імунна система немовлят ще недосконала, тому батькам слід робити все, щоб малюк відчував себе в безпеці. Процес стерилізації не такий вже й складний і займе у вас всього кілька хвилин. Давайте розглянемо, як правильно стерилізувати дитячі пляшечки в домашніх умовах.
Як стерилізувати пляшечки в окропі?
Самий доступний всім спосіб стерилізації дитячих пляшечок - кип'ятіння у воді при температурі не менше 80° С. Для такого способу стерилізації слід виділити окремий посуд з кришкою. Такий метод дуже ефективний, але молоді матусі часто замислюються, скільки часу потрібно стерилізувати пляшечки. Зазвичай пляшечки кип'ятять від 10 до 15 хвилин, за цей час всі мікроби і бактерії гинуть.
Як стерилізувати пляшечки в пароварці?
Порівняно з кип'ятінням, стерилізація пляшечок в пароварці набагато простіше і зручніше. Не потрібно постійно стежити за плитою, можна поставити стерилізувати пляшечки і займатися тим часом з малюком. Загальний час стерилізації приладдя в пароварці 15 хвилин. Там же можна і залишити пляшечки до охолодження. Зверніть увагу, що в пароварці можна стерилізувати пластикові пляшки, вони там просто розплавляться під дією гарячої пари.
Як стерилізувати пляшечки в мультиварці?
Володарки мультиварок теж можуть зітхнути спокійно, тому що за допомогою цієї диво-техніки також можна стерилізувати «столові прилади» малюка. Деякі мультиварки оснащені спеціальними режимами для цієї процедури: водним - для пляшечок і паровим - для сосок та інших дрібниць. Єдина незручність може виникнуть з розміром мультиварки: у невеликих моделях не поміщається кілька речей відразу, тому не вийде стерилізувати пляшечки «про запас».
Як стерилізувати пляшечки в мікрохвильовці?
У мікрохвильовій печі можна стерилізувати все приладдя для годування, включаючи соски і пластикові пляшки. Для цього в посуд для мікрохвильової печі потрібно скласти пляшки, залити їх водою і щільно закрити кришкою. Потім поміщають в каструлю мікрохвильовку і посуд стерилізують на повній потужності протягом 8 хвилин. Після процедури не поспішайте відразу виймати пляшечки з мікрохвильовки, дайте їм трохи охолонути.
Як стерилізувати пляшечки для годування з допомогою антисептичних таблеток?
Сьогодні стерилізувати пляшечки можна і в холодній воді, але для цього необхідно придбати спеціальні таблетки в аптеці. Прочитавши інструкцію, розчиніть необхідну кількість таблеток у воді і покладіть туди пляшечки на 40 хвилин. Після цього ретельно промийте їх теплою кип'яченою водою. Потрібно пам'ятати, що готовий розчин для стерилізації можна зберігати не більше доби.
Як стерилізувати дитячі пляшечки?

Як стерилізувати пляшечки з допомогою стерилізатора?
Самий, мабуть, простий спосіб стерилізації дитячих пляшечок з допомогою спеціальних стерилізаторів : електричних, парових або для мікрохвильової печі. Користуватися ними дуже просто і, головне, ви будете абсолютно впевнені, що вибраний вами спосіб, пройшов лабораторні тестування і забезпечить абсолютну стерильність.
До якого віку стерилізувати пляшечки?
Приладдя для годування слід стерилізувати мінімум до півроку, а після ретельно мити і обдавати пляшечки окропом перед використанням. Більш того, для немовлят пляшки потрібно стерилізувати так часто, як ви годуєте малюка. Коли дитина досягне однорічного віку, імунна система буде виробляти власні антитіла. Запасіться терпінням, і все у вас вийде.
Читайте також
Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
Як правильно годувати новонародженого з пляшки?
Багато матусі, діти яких перебувають на штучному або змішаному вигодовуванні, цікавляться питанням, чи правильно вони годують з пляшечки свого
Стерилізатор для пляшечок
Стерилізатор для пляшечок
Питання організації харчування дитини до року включає в себе один дуже важливий момент - догляд за пляшечками та посудом. Ні для кого не секрет, що
Пляшечки для новонароджених
Пляшечки для новонароджених
Одним пунктів у довгому списку приданого для малюка стоять пляшечки для годування. Батьки часто губляться в широкому асортименті і різноманітності їх
Антиколікові пляшечки
Антиколікові пляшечки
Проблеми з животиком турбують багатьох малюків і батьків в перші місяці життя. На допомогу йдуть всі засоби: від масажів і теплих пеленочек до
Термос для дитячих пляшечок
Термос для дитячих пляшечок
Під час поїздок або тривалих прогулянок перед батьками нерідко стоїть питання зберігання дитячого харчування або грудного молока. Щоб дитяча їжа
Чому новонароджена дитина гикає?
Чому новонароджена дитина гикає?
Довгоочікуваний малюк доставляє своїм щасливим батькам радість та нескінченні турботи. Серед них гикавка деколи стоїть не на останньому місці.