Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Дитячі суміші для новонароджених

5-03-2015, 18:13
2247
0
Дитячі суміші для новонароджених
Вибір суміші для новонароджених є непростою справою, тим більше, що це стосується харчування зовсім маленької дитини з незрілої мікрофлорою кишечника. Однак деякі сім'ї стикаються з такою проблемою, якщо природне вигодовування малюка неможливо.
Сучасні замінники грудного молока максимально адаптовані під потреби дітей у кожному віковому періоді, тим не менш, іноді, перш ніж вдається зрозуміти, який сумішшю краще годувати новонародженого в кожному конкретному випадку, доводиться змінити кілька її аналогів.
При питанні про те, яку краще вибрати суміш для новонародженого, втрачаються не тільки батьки, але і педіатри, оскільки дитина занадто малий, і поетом абсолютно не ясно, як він відреагує на введення цього молочного продукту, на компоненти, що входять до його складу. Однозначно лікар в цьому випадку буде радити почати штучне харчування з адаптованої суміші нового покоління, а так само при призначенні замінника грудного молока врахує вік дитини, особливості його травлення, алергічну схильність і пр.


Як вибрати суміш для новонароджених?


Сьогодні ринок дитячого харчування переповнений всілякими сумішами. Молочні суміші для новонароджених можуть бути сухі і рідкі. Перші передбачають розведення сухого білкового порошку гарячою водою, у другому випадку в тетрапаках представлена вже готова до вживання суміш, яку залишається тільки підігріти. Вибір в даному випадку залежить від того, наскільки це зручно батькам. Рідкі зазвичай допомагають уникнути зайвих проблем з розведенням і дозуванням суміші, що особливо виручає в поїздках на великі відстані.
Про те, як підібрати новонародженому суміш, зазвичай розповідають педіатри в пологовому будинку, якщо молода мама з перших днів не має можливості годувати дитину грудьми. Можливі варіанти залежать від того, доношена дитина, налагоджена робота його ферментативної системи і т. д У випадку присутності якої-небудь проблеми зі здоров'ям, а також у зв'язку з дефіцитним станом дитину, лікар може рекомендувати харчування спеціалізованими сумішами (з великим вмістом заліза в разі анемії у дитини, наприклад).
Ось яку продукцію найчастіше рекомендують педіатри.

Кисломолочні суміші для новонароджених
Кисломолочні суміші для новонароджених можуть надати допомогу кишечнику в заселенні його корисною мікрофлорою, що позитивно позначається на процесі травлення. Ще одна перевага полягає в тому, що кальцій з такою сумішшю краще засвоюється організмом дитини, що важливо для дітей з його дефіцитом. Однак у вигляді деякої складності білкових компонентів у складі кисломолочних сумішей, їх введення не рекомендується в перший місяць життя дитини.

Гіпоалергенні суміші для новонароджених
При штучному вигодовуванні нерідкі випадки розвитку алергії у новонароджених на суміш. Така реакція організму може бути викликана присутністю в її складі сої, білка коров'ячого або козячого білка. Аналіз на аутоантитіла допоможе уточнити причину алергії, що дозволить правильно підібрати малюкові гіпоалергенну суміш.

Антирефлюксні суміші для новонароджених
Годування новонародженої дитини сумішшю в ряді випадків може спровокувати порушення з боку шлунково-кишкового тракту.
Дитячі суміші для новонароджених
Проблеми такого характеру можуть виявлятися не тільки запорами у немовлят, але і зригуваннями, які можуть бути причиною поганого набору ваги дитиною. Антирефлюксні суміші для новонароджених мають у своєму складі речовини, що сприяють згущення молока, які перешкоджають викиду їжі назад.

Безлактазные суміші для новонароджених
Приблизно у 5% новонароджених травна система не має ферменту, що розщеплює лактазу - цукор, що міститься в коров'ячому і жіночому молоці, що загрожує розвитком кишкових розладів, болів і дефіциту ваги у дитини. Безлактазные суміші для новонароджених дозволяють вирішити цю проблему і забезпечити повноцінне харчування маленької дитини без шкоди для його здоров'я.
Читайте також
Суміші для новонароджених
Суміші для новонароджених
І хоча на сьогоднішній день всі лікарі в один голос твердять про користь грудного вигодовування, не у всіх мам виходить налагодити годування грудьми.
Дитина відмовляється від суміші
Дитина відмовляється від суміші
Батьки малюків, які знаходяться на штучному вигодовуванні, завжди дуже переживають, якщо малюк відмовляється їсти запропоновану суміш. Але насправді
Кисломолочні суміші для новонароджених
Кисломолочні суміші для новонароджених
Якщо ваш малюк «штучник», але при цьому у нього спостерігаються проблеми з шлунково-кишковим трактом, часті зригування і алергічні реакції на шкірі,
Як перейти на іншу суміш?
Як перейти на іншу суміш?
Дуже часто у молодих батьків дітей на штучному вигодовуванні виникає необхідність перейти на іншу суміш. Тут і виникає питання, як зробити це
Гіпоалергенні суміші для новонароджених
Гіпоалергенні суміші для новонароджених
Все більше дітей в наші дні страждають від різних видів алергій. І, якщо така проблема виявлена у малюка першого року життя, постає питання про
Алергія на молоко у дітей
Алергія на молоко у дітей
Однією з видів алергій, що зустрічаються у дітей, є алергія на молоко, хоча це важко уявити, адже вважається, що молоко - основна їжа новонароджених.