Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Суміші для новонароджених

6-03-2015, 15:54
2262
0
Суміші для новонароджених
Суміші для новонароджених використовуються в тих випадках, коли неможливо грудне вигодовування. Хвороби, операції та інші причини можуть пригнічувати лактацію і тоді молода мама змушена годувати малюка дитячою сумішшю для новонароджених.
Вибір суміші - це завдання не з простих. Будь-яка, навіть найкраща суміш для новонароджених не здатна повною мірою замінити материнське молоко. У зв'язку з цим у малюків, які перебувають на штучному вигодовуванні нерідко спостерігаються проблеми з шлунково-кишковим трактом. Деякі замінники грудного молока здатні викликати алергію та інші неприємності з дитячим здоров'ям. Тому до вибору сухих молочних сумішей для немовлят слід підходити з великою відповідальністю.

Як вибрати суміш для новонародженого?


Далеко не завжди батькам вдається підібрати суміш для дитини з першого разу. І нерідко суміші доводиться міняти. Вибираючи суміші для новонароджених, слід керуватися наступним:

 • Дитячі суміші для новонароджених повинні відповідати віку малюка. На кожній упаковці дитячого харчування можна знайти позначку, яка вказує на вік, на який дана суміш розрахована. Якщо тримісячного малюка нагодувати сумішшю, призначеної для восьмимісячну дитину, то можна викликати серйозні проблеми з травленням.

 • У суміші не повинен бути минулий термін придатності. Багато інгредієнтів, що входять до складу дитячих сумішей для новонароджених втрачають свої позитивні властивості після закінчення терміну придатності і починають завдавати шкоди організму дитини.

 • Якщо у дитини спостерігається алергічна реакція, йому слід купувати гіпоалергенні суміші для новонароджених. До складу цих продуктів входить частково розщеплений білок, який перешкоджає появі алергії і зменшує її наслідки.

 • Малюкам, які страждають від анемії, слід купувати дитячі суміші для новонароджених з підвищеним вмістом заліза. Цю інформацію також можна знайти на упаковці. Нормою є зміст 5 г заліза на один літр суміші. У разі анемії, слід зупиняти свій вибір на продукт, в якому міститься від 7 до 12 г заліза.

 • Малюкам, які страждають від кольок, рекомендується давати кисломолочні суміші для новонароджених. Ці суміші сприяють формуванню нормальної мікрофлори кишечника, покращують травлення і позбавляють дитину від неприємних відчуттів. Також, кисломолочні суміші для новонароджених слід давати при запорах у немовляти.

 • Для зміцнення імунітету малюкам слід давати суміші, до складу яких входять додаткові інгредієнти - бактерії-пробіотики.

 • Дітям, що страждають від частих зригувань, слід давати спеціальні антирефлюксні суміші для новонароджених. Ці суміші є профілактичним засобом при відрижці у немовлят. Антирефлюксні суміші для новонароджених не потрібно купувати дітям, що страждають від зригувань.


 • Суміші для новонароджених

  Якщо у новонародженого з'явилась алергія на суміш, необхідно негайно припинити її вживання. Бажано, перед тим, як перейти до іншого продукту, порадитися з педіатром.
  Щоб визначитися, яку суміш вибрати для новонародженого, молодим мамам слід поспілкуватися з більш досвідченими мамами на тему дитячого харчування. Звичайно ж, кожен виробник сумішей для немовлят буде стверджувати, що його продукт найкращий, корисний і смачний для вашого малюка. Але, як показує досвід, суміш, швидше за все, доведеться підбирати, орієнтуючись на смаки та реакцію організму вашого малюка. Так що не переживайте, якщо незабаром у вас з'явиться батарея з розпочатих упаковок різних сумішей для новонародженого.
  Кожній мамі слід пам'ятати, що якщо у неї є навіть невелика кількість грудного молока, їм потрібно обов'язково годувати дитину. Жодна суміш не здатна дати малюкові весь спектр вітамінів і корисних мікроелементів, які містяться в материнському молоці.
  Читайте також
  Дитячі суміші для новонароджених
  Дитячі суміші для новонароджених
  Кожна жінка мріє вигодувати свою дитину грудьми, хоча б якийсь час. Тим не менше, наші бажання не завжди відповідають нашим можливостям, і іноді
  Кисломолочні суміші для новонароджених
  Кисломолочні суміші для новонароджених
  Якщо ваш малюк «штучник», але при цьому у нього спостерігаються проблеми з шлунково-кишковим трактом, часті зригування і алергічні реакції на шкірі,
  Як перейти на іншу суміш?
  Як перейти на іншу суміш?
  Дуже часто у молодих батьків дітей на штучному вигодовуванні виникає необхідність перейти на іншу суміш. Тут і виникає питання, як зробити це
  Гіпоалергенні суміші для новонароджених
  Гіпоалергенні суміші для новонароджених
  Все більше дітей в наші дні страждають від різних видів алергій. І, якщо така проблема виявлена у малюка першого року життя, постає питання про
  Безлактозні суміші
  Безлактозні суміші
  На жаль у новонароджених дітей нерідко діагностують неприємне захворювання - лактазну недостатність, тобто відсутність ферменту, що розщеплює
  Гід по дитячих сумішах
  Гід по дитячих сумішах
  Серед штучних сумішей для зовсім маленьких є група продуктів, до складу яких включені різноманітні речовини, важливі для росту й розвитку маляти. В