Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як зрозуміти, що дитину зурочили?

11-09-2015, 09:21
2555
0
Як зрозуміти, що дитину зурочили?
Пристріт, псування та інші забобони дуже часто стають предметом для різних суперечок. Багато людей навіть не сумніваються в тому, що одним лихим словом або поглядом можна завдати непоправної шкоди людині, інші ж, навпаки, категорично заперечують це.
Між тим, у деяких випадках батьки просто не знають, як пояснити, чому їхня дитина несподівано став вести себе дивно і неадекватно. Іноді їм навіть доводиться звертатися до різних народних методів для позбавлення від пристріту, замовлянь, причому нерідко такі способи можуть допомогти малюкові. У даній статті ми розповімо вам, як можна зрозуміти, що дитину зурочили, і що робити в цій ситуації.

Як визначити, що дитину зурочили?


Існує кілька ознак, за якими можна дізнатися, що дитину зурочили, причому, як маленького, так і старші. Наприклад:

 • Малюк не хоче ні з ким спілкуватися, подовгу залишається один. Може бути млявим і апатичним або, навпаки, дуже гучним, нервовим і дратівливим.

 • У малюка може трохи піднятися температура, яка самостійно зникає через 2-3 дні. При цьому дитина зазвичай відчуває загальну слабкість і нездужання, проте, немає ніяких інших ознак застуди чи іншого захворювання.

 • Малюк раптом починає боятися темряви і відмовляється лягати спати.

 • Нарешті, дитина перестає отримувати задоволення від звичних ігор і категорично не хоче йти туди, де йому раніше подобалося.


 • Що можна зробити, щоб дитину не наврочили?


  Безумовно, повністю відгородити своє чадо від сторонніх поглядів практично неможливо. Між тим, ви все ж можете дещо зробити, щоб постаратися уникнути пристріту:

 • Постарайтеся хрестити свого сина чи дочку як можна раніше. Зазвичай це роблять після того, як дитині виповниться 40 днів.
  Як зрозуміти, що дитину зурочили?

 • Не дозволяйте нікому хвалити вашого малюка, відразу ж переводите розмову на іншу тему.

 • Покладіть в коляску з лівої сторони, як можна ближче до сердечку крихти, маленьке дзеркальце. Раз в тиждень його необхідно промивати холодною водою.

 • Біля ліжечка, на достатній відстані від малюка помістіть англійську шпильку, тільки стежте, щоб дитина не дотягнувся до неї і не взяв у рот.

 • Якщо дитина на прогулянці спить у колясці, повісьте на неї відрізок тюлю. Якщо ж хтось подивився на сплячого малюка, обов'язково сплюньте три рази.
 • Читайте також
  Наврочили дитини - що робити?
  Наврочили дитини - що робити?
  Мами часто переживають, що дітей дуже легко наврочити чужим, і навіть свої людям. Адже крихітки розчулюють, всі ними милуються, хвалять і ненароком
  Чому дитина сміється уві сні?
  Чому дитина сміється уві сні?
  Молодим мамі і татові цікаво все, що відбувається з дитиною. І якщо щось відбувається не так, це викликає занепокоєння у батьків. Якщо дитина спить
  Пристріт дитини - ознаки
  Пристріт дитини - ознаки
  Помічаючи дивацтва в поведінці дитини або виникають ні з того, ні з сього проблеми зі здоров'ям, недовірливі мами часто замислюються про можливе
  Як зняти вроки з дитини?
  Як зняти вроки з дитини?
  Не для кого вже не таємниця, що діти дуже часто страждають від лихого ока. Адже вони найбільш вразливі та беззахисні перед негативною енергетикою.
  Чому болить попа у дитини?
  Чому болить попа у дитини?
  Практично кожна молода мама з часом стає якщо не дипломованим медиком, то вже просунутим фахівцем точно. Адже навряд чи знайдеться дитина, яка б
  Скільки повинна спати новонароджена дитина?
  Скільки повинна спати новонароджена дитина?
  Практично всіх молодих батьків хвилює питання, скільки повинна спати новонароджена дитина. Адже одним здається, що їх малюк спить ...