Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як навчити дитину проситися на горщик?

11-09-2015, 09:21
922
0
Як навчити дитину проситися на горщик?
У СРСР вважалося, що до моменту першого походу в дитячий сад, а це траплялося, як правило, 1 рік, дитина повинен уміти сам їсти і проситися на горщик. Тому, якщо запитати у наших мам і бабусь, який запитання у вихованні був найскладнішим, вони відповідають: як навчити дитину проситися на горщик, якщо йому тільки 9 місяців. У наш вік сучасної медицини та підгузників, ставлення до цього явища різко змінилося.
Зараз медики вважають, що дитина починає проситися на горщик тоді, коли йому виповнюється 25 року. Причому це вже відбувається не на рівні звички, а на усвідомленому, осмисленому розумінні. До цього віку, можна навчити дитину ходити на горщик шляхом постійних «высаживаний».

Як привчити дитину проситися на горщик: методика навчання • Вивчіть з малюком горщик. Купіть гарний, зручний горщик і дайте його помацати дитині. Перш ніж садити на нього дитину, хай він вивчить кілька днів.

 • Покажіть особистий приклад. Для цього достатньо відвести дитину в туалет і показати, що мама або тато теж роблять «а-а» або «пісь-пісь». Далі потрібно сісти на горщик і розповісти малюкові, що це пристосування спеціально придбано для нього, і він може на нього справляти нужду.

 • Висаджування кожні 30 хвилин. Маленьких діток рекомендується висаджувати на горщик кожні 30 хвилин в період неспання, при цьому говорячи «пісь-пісь». Таким чином, у малюка буде формуватися звичка не тільки до горщика, але і до слів, які позначають момент випорожнення.

 • Висаджування після годування і сну. Якщо поспостерігати за карапузами, то вони ходять в туалет після прийому їжі і пиття, а також обов'язково після сну. Тому рекомендується висаджувати їх на горщик після того, як вони поїли або прокинулися.

 • Не забувайте хвалити дитину. Після кожного вдалого походу на горщик рекомендується хвалити малюка, показуючи, що він зробив добру справу. Також малюкові приємно буде побачити бурхливу реакцію мами у вигляді радісних оплесків.


 • Це методика розрахована приблизно на місяць щоденних занять і дозволить, навіть однорічного малюка навчити ходити по нужді на горщик.
  У якому віці дитина проситься на горщик самостійно, залежить від самого малюка і того, як ви його будете навчати.
  Як навчити дитину проситися на горщик?
  Тут є тільки один аспект: чим старша дитина, тим заняття будуть проходити легше. Причому варто відзначити, що неприпустимо ігнорувати прохання дитини сходити по нужді, якщо ви перебуваєте в людних місцях і малюк одягнений в підгузник. Це одна з найбільш поширених причин, чому дитина не проситься на горщик на вулиці, в магазині і т. п.
  Якщо дитина не проситься вночі на горщик, то його можна навчити цьому. Для цього достатньо кілька разів під час сну будити малюка, висаджуючи помочитися, через однакові проміжки часу.
  Привчити дитину справляти нужду на горщик - справа не з легких. Наберіться терпіння і з часом ваші зусилля винагородяться сухий одягом і чистою постіллю.
  Читайте також
  Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
  Як привчити дитину до горщика в 1 рік?
  Горщик - актуальна тема для більшості молодих матусь. Привчання до нього дитини - довгий процес, і важливо правильно вибрати момент для навчання
  Як відучити дитину гризти нігті в 10 років?
  Як відучити дитину гризти нігті в 10 років?
  Нагальна проблема дітей дошкільного віку - обгризені нігті, але коли погана звичка з часом не зникає, то батькам варто всерйоз зайнятися дитиною.
  Як навчити дитину ходити на горщик?
  Як навчити дитину ходити на горщик?
  Багатьох батьків лякає тема привчання до горщика, а все тому, що просто більшість батьків неправильно підходять до цього питання, починаючи
  Музичний горщик
  Музичний горщик
  На ринку товарів для дітей можна зустріти часом досить несподівані предмети, наприклад, музичний горщик, грає веселу мелодію після того, як дитина
  Привчання дитини до горщика
  Привчання дитини до горщика
  Привчання дитини до горщика - справа клопітна, але необхідне. І тут теж є свої нюанси, які необхідно врахувати молодим батькам: вік малюка, його
  Дитина какає в штани
  Дитина какає в штани
  Привчання дитини до горщика - процес тривалий, що вимагає спокою й терпіння. Але трапляється, що малюк, який вже вміє проситися і сідати на горщик,