Як підстригти дитину машинкою?

Як підстригти дитину машинкою?
Для того щоб у вашої дитини була стильна і гарна стрижка, зовсім не обов'язково йти в перукарню. До того ж, не кожна дитина добре відчуває себе в незнайомому середовищі, в домашній обстановці йому значно краще.
Якщо ви вже встигли обзавестися машиною, то ми можемо підказати як ви самостійно зможете підстригти дитини вдома. Існує ряд загальних правил, які допоможуть успішно впоратися з поставленим завданням.

Як правильно підстригти дитини машинкою? • Місце стрижки. Перш ніж приступати до роботи, варто подбати про те, де ви будете стригти чадо. Віддавайте перевагу добре освітленим простору, яке буде зручним для вас.

 • Комфортне місце для дитини. Якщо дитина ще занадто малий, щоб довго сидіти на стільці або в кріслі – нехай хтось із близьких посадить його до себе на коліна. Головне в процесі стрижки – це зручність малюка.

 • Інструмент. Щоб не випробовувати терпіння дитини, інструмент повинен знаходитися під рукою і бути у справному стані. Важливо, щоб ножиці були з тупими кінцями.

 • Як підстригти дитину машинкою?

 • Настрій. Підготуйте дитину заздалегідь. Розкажіть, як зміниться його зовнішній вигляд після стрижки. Якщо ж ви маєте справу з примхливим персонажем – відверніть цікавими історіями або влаштуйте перегляд улюбленого мультика.


 • Як модно підстригти дитини машинкою? На сьогоднішній день відомо багато варіантів, які задовольнять запити навіть самих вибагливих дітей. Розглянемо найбільш поширені прийоми популярних стрижок.

  Як підстригти дитини машинкою - майстер-клас


  Варіант 1.
  Як підстригти дитину машинкою?

  Можна використовувати одну або більше насадок для машинки. За допомогою більшої насадки простригается основна лінія волосся. Потім, використовуючи насадку для короткого волосся, прибираються волосся скроневої і потиличних зон. Для більш плавного переходу, приподымайте гребінцем волосся і простригите ще раз.
  Варіант 2.
  Як підстригти дитину машинкою?

  Починайте стрижку з тім'яної зони, рухаючись по умовним смугах вліво, потім вправо. Після кожного проходу машинкою – прочесывайте волосся гребінцем.
  Потім состригите волосся з потиличної зони. Далі – окантування на скронях. Занадто довгу чубок можна підстригти за допомогою ножиць.
  Не впадайте у відчай, якщо щось вийшло не так, як ви собі уявляли. Невеликі промахи можна усунути ножицями. З придбанням більшого досвіду, ваше майстерність буде зростати.
  Не забудьте похвалити малюка і покажіть йому, який він тепер гарний!