Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Як вибрати матрац для дитини?

11-09-2015, 09:35
704
0
Як вибрати матрац для дитини?
Всі ми знаємо, що запорукою правильного і повноцінного розвитку є здоровий і міцний сон малюка. Нерідко виникають ситуації, коли сон дитини порушується з-за жодних дискомфортних відчуттів, наприклад, занадто жорсткою чи навпаки м'якій постелі.
З перших днів життя люблячі і дбайливі батьки намагаються створити для свого чада оптимальні умови для сну. З появою в сім'ї малюка, однією з найбільш важливих покупок, якою переймаються мами і тата, стає придбання якісного матраца. Про те, як правильно вибрати матрац для новонародженого дитини, ви зможете прочитати в окремій статті.
Між тим, приблизно через 3 роки дитина зазвичай виростає зі свого ліжечка, а його потреби при цьому істотно змінюються, і батьки змушені купувати вже новий матрац. Про те, який матрац краще вибрати для дитини, починаючи з трирічного віку і старше, ми розповімо вам нижче.

Який матрац краще вибрати дитині?


Сьогодні всі матраци, за великим рахунком, можна розділити на 2 групи – пружинні і безпружинні. Вам можуть підійти обидва варіанти, головне, щоб поверхня матраца була рівною, а ступінь жорсткості достатньою для комфорту дитини.
Дітки досить часто використовують свою постіль не тільки для сну, але і для активних ігор і стрибків у денний час доби. Ідеальний матрац для малюків цього віку має бути довговічним, практичним і екологічно чистим.
Серед широкого розмаїття пружинних матраців перевагу варто віддати варіанту з незалежним блоком пружин. Тут під різними частинами тіла дитини кожна пружинка стискається і розтискається по-різному, тим самим домагаючись того, щоб спина малюка була абсолютно рівною. Варто відзначити, що пружинні матраци не відрізняються тривалим терміном служби, і не підходять для дуже активних малюків.
Безпружинні матраци сьогодні користуються заслуженою популярністю у більшості батьків. Конструкція цього виробу не містить металевих деталей, а значить, ви зможете не хвилюватися про безпеку своєї дитини.
Як вибрати матрац для дитини?
Між тим, безпружинні матраци з наповнювачем з поролону або вати для дітей не підходять, так як не володіють достатньою жорсткістю. Вибір слід зробити на користь матраців з наповнювачем з латексу або пінополіуретану з середньою або високою ступенем жорсткості – вони пружні, довговічні і мають ортопедичні властивості для підтримки хребта дитини.
Нерідко батьки зупиняють свій вибір на безпружинних різновидах матраців з кокосовою койрою в якості наповнювача. Цей матеріал володіє достатньою жорсткістю і, крім того, є повністю натуральним, завдяки чому і користується заслуженою популярністю.
Читайте також
Матрац для новонародженого
Матрац для новонародженого
При купівлі приданого для малюка багато батьки приділяють більше уваги зовнішньому вигляду ліжечка, забуваючи про її наповнення, а саме матраці. На
Дитячі ортопедичні матраци
Дитячі ортопедичні матраци
Міцний і здоровий сон дитини - запорука його гарного самопочуття і веселого настрою протягом дня. Тому так важливо приділити увагу спальному місцю
Дитячий кокосовий матрац
Дитячий кокосовий матрац
Вибір матраца для дитини - дуже важливий момент в організації місця для дитячого сну. Від матраца буде залежати те, наскільки правильно формується
Як вибрати матрац для новонародженого?
Як вибрати матрац для новонародженого?
Вибрати «правильний» матрац для новонародженого - справа непроста. Адже від цього залежить майбутнє здоров'я спини малюка, його постава, правильний
Матрац в дитяче ліжечко
Матрац в дитяче ліжечко
Малюк значну частину часу проводить в своєму ліжечку, а тому батькам необхідно вкрай відповідально підійти до вибору матраца для неї. Який купити
Який матрац для новонародженого краще?
Який матрац для новонародженого краще?
Час дитячих поролонових матраців давно минуло. Сьогодні цю необхідну для новонародженого річ виробляють з найсучасніших матеріалів - безпечних,