Все про вагітність, пологи
і виховання малюка

Прості фокуси для дітей в домашніх умовах

11-09-2015, 09:45
955
0
Прості фокуси для дітей в домашніх умовах
Мабуть, один з кращих способів розважити яка засумувала малюка – показати йому веселий фокус. Спостерігаючи за чудовими перевтіленнями або зникненням предметів, будь-яка дитина захоче опинитися на місці фокусника і повторити все те, що робить маг. Тим не менш, для деяких фокусів потрібна особлива підготовка, і для юного чарівника вони можуть бути просто недоступні.
У даній статті ми розповімо вам, як робити фокуси для дітей вдома, і наведемо приклади найбільш простих фокусів, які можна показати в домашніх умовах, не використовуючи спеціальних пристосувань.

Прості фокуси для початківців в домашніх умовах


Для того щоб відображати самі прості фокуси у домашніх умовах, зазвичай потрібно лише спритність рук і парочка звичайних побутових предметів. Крім того, фокусник повинен знати певну маленьку хитрість, про яку навіть не здогадуються глядачі, щоб чари вийшло дійсно цікавим.
Спробуйте показати такі фокуси в компанії друзів своєї дитини, і веселий сміх і завзяті посмішки вам забезпечені:

 • «Липкий олівець». Насамперед, необхідно взяти звичайний олівець і дати дітям переконатися, що він справжній. Тримаючи олівець в долоні, переплетіть пальці рук. При цьому великий палець руки буде притискати олівець до долоні. Несподівано фокусник прибирає обидва великі пальці, однак нічого не відбувається, і предмет не падає на підлогу. Потім чарівник з силою дме на руки, і олівець падає. Щоб усе сталося так, як задумано, необхідно притримувати паличку вказівним пальцем всередині долоні, а в потрібний момент її відпустити.

 • «Фокус з кулькою і спицею». Навіть найменші діти знають, що надута повітряна кулька лусне, якщо торкнутися його гострої спицею. Тим не менш, одна невелика хитрість дозволить вам проткнути кулька наскрізь, при цьому не порвавши яскраву кольорову гуму. Для цього наклейте на кульку з двох протилежних сторін по шматочку прозорого скотчу. Виберіть найбільш гостру спицю і як можна швидше проткніть кульку точно в тих місцях, де наклеєний скотч. Фокус по-справжньому дивує глядачів, однак, перш ніж його виконувати, необхідно потренуватися.

 • «Слухняна ґудзик». Для цього фокусу потрібно налити в прозорий стакан газованої води і опустити туди гудзик. Дрібний предмет миттєво опуститься на дно, однак за наказом фокусника «Пливи!» негайно підніметься. Через деякий час чарівник знову дає слухняною гудзику команду – «Пливи вниз!» - і вона опускається. Цей фокус дуже простий, адже будь-який предмет переміщається під дією бульбашок газу, однак заздалегідь доведеться запам'ятати, скільки часу проходить, перш ніж ґудзик змінить своє положення.

 • «Хто зможе всилити нитку в голку?». Всі ми з легкістю зможемо всилити нитку в голку,
  Прості фокуси для дітей в домашніх умовах
  однак мало хто здатний зробити це за своєю спиною, та ще й із закритими очима. Між тим, нашому фокусника все під силу. Секрет цього фокусу надзвичайно простий – на його одязі ззаду необхідно заздалегідь приколоти таку ж голку разом з ниткою, щоб у потрібний момент її можна було легко витягти.

 • «Зачарована нитка». Тут фокусник просить всіх бажаючих зняти білу нитку з його одягу. Глядачі намагаються це зробити, однак нитка лише стає довшим. Хитрість цього фокусу полягає в котушці, яка захована у внутрішній кишені одягу чарівника.
 • Читайте також
  Як навчити дитину правильно тримати олівець?
  Як навчити дитину правильно тримати олівець?
  Багато дітей не вміють тримати предмети для малювання в руці правильно. Щоб не довелося переучувати дитину, потрібно відразу пояснити йому, як це
  Чому діти СРСР були іншими?
  Чому діти СРСР були іншими?
  Старше покоління неодноразово зазначає, що сучасна молодь, підростаюче покоління, стає все більш невихованим, мораль падає, їм притаманні
  Військова форма для дітей
  Військова форма для дітей
  Напередодні великого свята Перемоги всі готуються, як можуть - у дитячих садках малюють листівки і розучують привітання для ветеранів, в школах також
  Фокуси для дітей в домашніх умовах
  Фокуси для дітей в домашніх умовах
  Самий чудовий спосіб розважити затосковавшую компанію діточок на свято - показати їм фокуси. Зовсім необов'язково наймати дорогих аніматорів і
  Як навчити дитину правильно тримати ручку
  Як навчити дитину правильно тримати ручку
  Навички правильно захоплення олівця і ручки важко даються маленькій дитині, куди простіше затиснути їх у міцний кулачок і виводити перші закарлюки.
  Як вилікувати застуду в домашніх умовах? Як ми лікували!
  Як вилікувати застуду в домашніх умовах? Як ми лікували!
  Розповім, як в домашніх умовах ми «билися» з застудою у десятимісячного сина. Температуру знижували дитячим парацетамолом...