Все про вагітність, пологи
і виховання малюка
» » Як перевести дитину в інший дитячий сад?

Як перевести дитину в інший дитячий сад?

11-09-2015, 10:20
7490
0
Як перевести дитину в інший дитячий сад?
Життя ніколи не стоїть на місці і інколи наші плани можуть кардинально змінитися в один момент. Зміна місця роботи і проживання накладає на нас певні вимоги. Так, наприклад, переїзд в інший район увазі новий садок для дитини, але щоб у нього потрапити, іноді доводиться потрудитися.
Крок перший – підготовчі роботи
Спочатку слід відправитися в організацію, яка опікується ДНЗ у вашому місті – МІСЬКВНО або йому подібні організації, які видають направлення в дитячі сади.
Для того щоб отримати «путівку», потрібно написати заяву на переведення в інший дитячий садок, в якому потрібно вказати причину свого рішення, а також всі особисті дані дитини і батьків. До них відносяться прописка, фактичне проживання, Ф. В. О. заявників і дитини.
Також у дитини можуть бути пільги на позачерговий переклад в іншу дошкільний заклад. Наприклад, коли самотня мама сама виховує дитину, або якщо малюк знаходиться під опікою або піклуванням. Як відомо, у багато сади існує велика черга, і ставлять на облік у неї ще з народження малюка, але пільгові категорії дітей мають привілеї.
Якщо в даний момент направлення не може бути видане, то дитину ставлять на чергу і рекомендують перевіряти, коли вона дійде до вас. У разі, коли документ виданий, його необхідно віднести в той дошкільний заклад, на яке він зареєстрований не пізніше двох тижнів, адже найчастіше термін дії цього напряму обчислюється саме цим проміжком часу.
Крок другий – звернення в свій сад за відрахуванням
Коли документ уже на руках, настала черга звернутися в те ДНЗ, в яку ходить дитина, щоб отримати документи для переведення в інший дитячий сад. Там на ім'я завідувача пишеться заява на відрахування із зазначенням причини. Також слід у довільній формі вказати назву групи, яку дитина відвідує, його ініціали та дату народження.
Необхідно, щоб на день відрахування були повністю оплачені всі заборгованості по батьківській платі за сад, інакше можуть виникнути проблеми при вступі в новий заклад.
Після цього медсестра видає картку малюка, адже вона знадобиться в новому садку, а завідувач видасть указ про відрахування з даного установи та розірвання договору, який був підписаний батьками, коли малюка приймали сюди.

Крок третій – переклад дитини в інший дитячий сад


Остання інстанція, в яку доведеться звернутися вибраний вами або МІСЬКВНО садок, куди потрібно подати всі потрібні папери. Основне – це напрям або путівка. Далі, слід подати той документ про відрахування, який підписаний завідувачем попереднього садочка, щоб у новому місці переконалися, що дитина дійсно розірвав з ним всі стосунки і може бути прийнятий сюди.
Далі батьки знову пишуть заяву на ім'я керівника саду вже про прийом із зазначенням знову-таки, всіх паспортних даних своїх і малюка, і про можливе наявні пільги на оплату і харчування.
Завідувач видає указ, який зараховує дитину, і підписує договір з батьками, які в письмовій формі зобов'язуються справно вносити плату і не порушувати режим дитячого садка. Медсестрі передається картка дитини з позначками про наявних захворюваннях і щеплення, після чого вже на наступний день дитина може відвідувати нову групу.
Як перевести дитину в інший дитячий сад?
Батькам не варто забувати із-за цієї паперової тяганини про почуття самої дитини. Адже це для нього стресова ситуація, до якої бажано підготуватися заздалегідь. Непогано буде за кілька днів відвідати з ознайомчим візитом новий сад, познайомитися з вихователями, подивитися дитячий майданчик і групи, щоб дитині було легше адаптуватися в нових умовах.
Тепер ви знаєте, як перевести дитину в інший дитячий садок, по-можливості без зволікання. Для цього не потрібно великого пакета документів, адже все необхідне отже є на руках у кожного з батьків – паспорт, свідоцтво про народження малюка, його медична картка.
Читайте також
Як перевести дитину в іншу школу?
Як перевести дитину в іншу школу?
У житті нерідко трапляються ситуації, коли необхідно перевести дитину в іншу школу. Це пов'язане з певними клопотами для батьків і незмінним стресом
Документи на чергу в дитячий сад
Документи на чергу в дитячий сад
Перед багатьма батьками в певний момент постає питання надходження малюка в дитячий садок. Більшість з них перебувають у розгубленості, оскільки не
Запис в дитячий сад
Запис в дитячий сад
Всім молодим батькам відомо, що на сьогоднішній день, щоб потрапити в державний дитячий садок, потрібно докласти масу зусиль, а іноді і вкласти певну
Як потрапити в дитячий сад?
Як потрапити в дитячий сад?
На сьогоднішній день, питанням: «Як потрапити в дитячий садок?» стурбовані багато батьків, так як ні для кого не секрет, що садків катастрофічний не
Постановка в чергу в дитячий сад
Постановка в чергу в дитячий сад
Для багатьох ситуація, коли батькам приходить путівка в сад, а дитина вже ходить в школу, здається не такою вже і смішний. Проблема черг у дитячі
В дитячий садок без щеплень
В дитячий садок без щеплень
Питання про необхідність проведення профілактичної вакцинації дітей активно обговорюється в суспільстві і донині. Якщо ви вирішили відмовитися від